"אין לנו חשק לרוץ מאז העונש"

"אין לנו חשק לרוץ מאז העונש"

"אין לנו חשק לרוץ מאז העונש"

שחקן בהכח ר"ג כועס על ההנהלה, שבחרה להוריד 5 נק` פרמיה לכל אחד מהם. תכונה רבה לקראת המשחק מול נתניה, שאחריו הקבוצה יכולה לרדת ללאומית. מור גולן: "חייבים להאמין, אין לנו ברירה"


שחקני הכח עמידר ר"ג מתכוננים למשחק החשוב של המועדון בשבת, בחוץ מול מכבי נתניה. בלי שום קשר לשאיפות האירופאיות של ראובן עטר וחניכיו, הבחורים של אורי מלמיליאן יודעים שאחרי המשחק הזה ייתכן שהליגה הלאומית כבר תחכה. מקרה קלאסי של לחם וחמאה.
האווירה בקבוצה לפני המשחק לא טובה, על רקע העונש שספגו השחקנים מההנהלה אחרי ההפסד 2:0 למכבי ת"א. השחקנים נענשו בקיזוז של 5 נק` פרמיה ואחד מהם אמר היום לאתר ספורט 5: "אני לא מבין מה הם רצו להשיג במהלך הזה. מאז שהכריזו על העונש לאנשים אין חשק לרוץ. אנחנו מרגישים שעבדו עלינו".
גם במקרה של ניצחון מפתיע בנתניה, שחקני הכח עוד צריכים להחזיק אצבעות לאשדוד, שתנצח בביתה את מכבי הרצליה. רק בסיטואציה הזו לרמת-גנים יישאר סיכוי להינצל במחזור האחרון. כל תוצאה אחרת תבטיח ירידה של הכח ללאומית אחרי עונה אחת, בהתחשב בהפרש השערים הגרוע של הקבוצה לעומת הרצליה. במחזור האחרון תארח הכח את אשדוד בעוד הרצליה תשחק בבית מול מכבי חיפה.
החלוץ מור גולן אמר היום לאתר ספורט 5: "אנחנו באים לנתניה, למה שללא ספק יהיה עוד אחד מרפרטואר משחקי החיים שלנו. אין לנו ברירה אלא לנצח. המצב שלנו קשה אבל אני מאמין שאם ננצח את שני המשחקים נישאר בליגה. חייבים להאמין".
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/46972.jpg
אושרי גיטה הוסיף: "נתניה צריכה את המשחק הזה בדיוק כמונו כדי להבטיח את המקום שלה באופ"א ולכן המשחק הזה מבחינתנו יהיה קשה ביותר. מה עוד שקשה לשחק בקופסא. אנחנו צריכים את כל הכלים לקרב ואין ברירה אלא להילחם ולנצח".
בשני המשחקים הקודמים בין הקבוצות העונה הושגה אותה תוצאה, 0:1 לנתניה (דדי בן דיין כבש בקופסא, איתי שכטר בוינטר).

לכתבות נוספות >
 
למעלה