אין לי תמונה אבל...

NoEgo

New member
אין לי תמונה אבל...

ההשראה מגיעה בשעות מוזרות לפעמים ואם כבר היא באה... למה לעצור אותה? אז בואו אני אספר לכן או לכם על הפנטזיה שלי, בה ארבע בחורות טובלות באמבט קצף, וכשהן מתרוממות מהמים הקצף עדיין מכסה את ערוותן. שדיהם חשופים לעיני כל חלקן גדולים חלקן קטנים אבל כולם זקופים, חצופים וגאים. אחת מהן מתקרבת אליה, שדיה אפרסקים יש לה ריח של לימון שמטריף אותי מייד כשהוא חודר לנחירי, כל גופי מתקשח מיותר לספר מה קורה באיזור חלציי, אני שואף את כולה אל תוכי ושולח את לשוני אל קצה פיטמתה. מלקק. מלקק. מלקק שוב. אוחז את הפטמה בין שיני ובזווית עיני אני רואה את חברתה מימיני, מסירה את הקצף הנותר שמסתיר את הכוס שלה. מיציה ניגרים ממנה אני יכול להריח אותם אפילו ממרחק כזה ומייד אני מסתובב ותוחב (אפילו שאין מילים מגניבות לסקס בעברית תוחב זה בהחלט מילה מחרמנת...) את לשוני בין רגליה אני מרגיש את טעמה בקצה הלשון וכל החושים שלי מתערבלים זה בזה מגע הוא ריח הוא טעם הוא טלפתטיה מינית אל חושית שבה אני שולח את הזרמים היישר מעמוד השידרה שלי אל החיבור שבין רגליהן של שתי המדהימות האחרות שבזה הרגע החלו לנשק אחת השניה ולחפון (שוב, מילה לא רעה...) אחת את שדי רעותה. הגינג'ית, החרמנית מכלן כמובן, לא מבזבזת זמן ומייד אומדת את גדולי בעזרת שתי שפתיםם נוקשות והדוקות היא אוגרת אותי אל תוך פיה , אולי אף אל תוך גרונה , לא מתפשרת על נוזלים ומשאירה את הזין שלי זקוף "מאוד" חם נוקשה, וקשיח לכדי כאב בשביל הכוס שקרב אלי של הבלונדינית החטובה עם שדי הענק שנשפכים לפנייה מתחננים למגע מלטף, צובט, נושך! אני חודר בחוזקה אל תוכה, מרגיש את החמימות של קירות תוכה, מזנב את דרכי במעלה הכוס החם והלח , הפה שלי מתייבש רק מתלכתוב את זה, כמה טוב לחדור לתוכה לתת לזיקפה שלי לגדול בתוך הלהבה שבוערת שם , מחבקת אותי שואבת אותי עוד ועוד פנימה... להמשיך?

NoEgo

New member
המשך

היא מעליי עכשיו, הכוס שלה על הפנים שלי ואני מלקק אותה, שולח את הלשון, מלקק מסביב את השפתיים שלה, נותן לה להרגיש את הרטיבות את הלשון שלה נכנסת ויוצאת בתוכה, שומע את האנחות הקלות השלה. הג'ינג'ית מאחורי מבקשת אותי בפנים. אני מסתובב אליה. היא יורדת על ארבע, הישבן שלה מזדקר לעומתי. היא מפשקת את הישבן שלה ומבקשת ממני להחדיר את האצבע הרטובה שלי פנימה. אני מלקק את באצבע שלי ודוחף אותב לתוכה. היא מחניקה צווחה. ואז משתחחרת וצורחת בזמן שהאצבע שלי נכנסת עמוק יותר לתוך התחת שלה."עכשיו תכניס את הזין שלך לתוכי, תחדור אליי בכוח, אני רוצה להרגיש את כל הזקפה שלך בתוכי". אי אפשר לסרב אני מכוון את הזין שלי מחכך אותו בין הישבנים שלך נותן לה להרגיש כמה הוא קשה ואז מחדיר רק את הקצה לתוך התחת שלה ויוצא, ואז מחדיר עוד קצת שומע אותי מתחננת רוצה את כולי בתוכה. היא צורחת , תזיין אותי עכשיו ואז אני חודר לתוכה עמוק בכוח מתנפח בפהים הזין שלי מתעטף בכל המצים הנפלאים של הישבן שלה, חודר בקלות כי היא כל כך רטובה, נכנס עמוק פנימה, שומע אותה גונחת מבקשת עוד ועוד ואני לא מפסיק נותן לה להרגיש את כל הגודל שלי , ממשיך לגדול ולהזדקף עמוק בתוכה ונקרע מהנאקות העמוקות שלה עד שאני מרגיש את הגמירה מתקרבץ היא מבקשת ממנה לצאת היא רוצה להרגיש אותי בתוך הפה שלה, אני שם את הזין שלי בתוך הפה שלי והיא מוצצת אותו חזק...

Octopussy

New member
הטעמים בסיפור לא מסתדרים לי...

משום מה.
מצצת סבון מהשד לראשונה, אח"כ סבון שנטף לשניה מבין רגליה, אח"כ המיצים שבתחת ??? והיא מצצה מעליו את המיצים האלה...???
חוש טעם מעט לקוי בסיפור, מזלך שזו רק פנטזיה.

למעלה