אין לי כוח לרשום

puritania

New member
סליחה

בטעות הגבתי שם רק עכשיו ראיתי שביקשת. אני מצטערת. :\

pain section

New member
לא

לא הבנתי את התגובה מה מעצבן אותי איפה? לא אכפת לי שלוולך טוב, שתחנק עם זה.

LIHILM

New member
מתן..

רציתי לאמר שאהבתי את השיר.. בהצלחה בהיסטוריה...! איפה אתה בחומר? ואי מזה הזכרת לי את הריבים עם אמא, זה משגע שהיא לא מבינה שאני יכולה לילמוד ולדעת מתי.. (למרות שלפעמים אני מסוגלת להיסחף ולא ללמוד חח..) נסה לקחת את זה באיזי, תגידי לה " אני למדתי מספיק, נשאר לי ככה וככה, זה אני אעשה עוד מעט או מחר.." תנשום עמוק..:)
ליהי

pain section

New member
תודה

ניסיתי להגיד לה, אבל לא, אני יהיה מנקה רחובות... עזבי אני עכשיו מסכם את שנות ה20

israpper

New member
בקשר לבגרות בהיסטוריה

היא לא הייתה כבר? בכל מקרה ,אתה חייב ללמוד כדי להצליח,כמה שזה מייאש חייבים להמשיך.

pain section

New member
אני ממשיך

פשוט אתמול החלטתי שכמה שעות אני בשביתה זה הכל, הבגרות לכיתות י ביום חמישי, לכיתות יא כבר הייתה

israpper

New member
ועצה קטנה ממני

אל תשאיר שום דבר ריק. אם יש שאלה שאתה לא יודע ואין לך בחירה,תעשה אותה,תנסה לכתוב מה שאתה זוכר.

shani שני

New member
היי יו

אני מקווה שנרגעת מאז אתמול.. ושאתה משתדל לא להפגע מאמא, למרות שזה קשה.. אני מניחה שהיא בסה"כ מנסה לדרבן, אבל מזמן טענתי שלפעמים אנשים לא יודעים איך לעשות דברים בצורה הנכונה. אמרת, לגביה, שזה לא עושה לך טוב להשאיר את זה כמו שזה, אז אולי תתעמת איתה ותסגור את זה אצלך אחת ולתמיד? "שמעי, פגעת בי" --> שמע מה שיש לה להגיד --> סגור את הנושא. כואב לי שעדיין כ"כ כואב לך..ושזה בגלל זה בין השאר. ואני יודעת שבסוף תנצח, את הכל. מתי? איך? לא יודעת הכל..מצטערת. [ואגב, אתה מתכוון לכתוב שם הרבה? כי אשמח להיות מנויה עליך אם תרשה לי
[או שזה לשם כתיבה בלבד]]

pain section

New member
התייחסי כרצונך, בבלוג או כאן

הכרטיסים יחולקו עם סגירת הבלוג, שכרגע לא מתוכננת

shani שני

New member
התייחסתי..

כאן באותה הודעה שביקשתי להיות חברת מועדון. מה עוד מקבלים כאשר נרשמים?

pain section

New member
מקבלים את אהדתי הנצחית

למעשה, את מקבלת עדכונים שוטפים על חיי מילון מונחים שצברתי לעצמי שופיע ברשימות,ף הדברים השירים והספרים שאני אוהב שמופיעים ברשימות, עדכונים שוטפים על מה שוקרה לי ואיך זה משפיע עלי

pain section

New member
תגובה אמיתית

אל תשכחי- חברי קוראים גם הם, אם יש לך תגובה שלא מתאימה לפורום של מכרי- אנא שלחי לי אותה בפרטי או בציבורי על גבי הפורום

shani שני

New member
אשתדל לענות על ציפיותיך ממני ../images/Emo45.gif

ואגב, לא מפריע לך שחבריך יקראו דברים אישיים כ"כ? ועוד שאלה, זה לא מפריע שיקראו אותם מאשר שתספר אותם?

pain section

New member
לא הבנתי את השאלה השנייה

החברים שצריכים לקרוא את הדברים האלה יודעים אל תדאגי אני דואג לעצמי בנושא זה

למעלה