אין לי אהבה כי אני שמנה

אין לי אהבה כי אני שמנה

זה לפחות מה שאני מרגישה... הייתי כבר שמנה מאוד ורזה מאוד (כרגע אני בגדר מלאה) והגעתי למסקנה חד משמעית... אין לי אהבה כי אני שמנה... כשהייתי רזה היו לי מיליון מחזרים ורק הייתי צריכה לסמן להם והם היו קופצים לקראתי... זה לא שהיום אין לי מחזרים... אבל הרבה מהם זה התפשרות רצינית מצידי (מבחינת משיכה)... מסקנה: עד שאני לא אסיים את תהליך הדיאטה שהתחלתי... גורלי להישאר לבד! וכבר שמעתי לא מעט מאנשים שאומרים לי שיש אנשים שנמשכים למלאות או מלאות פלוס אז השאלה שלי זה.... איפה הם מתחבאים....???????????? אין כאן כוונה לפגוע באף אחד או אחת זה פשוט ההרגשה האישית שלי...

debra36

New member
אני אישית חושבת שזו שאלה של איך את

מציגה את עצמך בפני אחרים, ומה את משדרת. אם תחשבי שמגיע לל גם במצבך הנוכחי הכי טוב זה מה שתקבלי! תראי אני לא רזה , לא צעירה במיוחד (גרושה +2) מלאה אבל בהחלט יפה והאמת היא שאני לא סובלת ממחסור אבל דבר ראשון שלמדתי אחרי הרבה שנים זה קודם לאהוב את עצמי כמו שאני...לפני כמה ימים כתבתי פה על ההורים שלי שניסו בכל דרך לגרום לי להרזות.. כרגע טוב לי..דווקא שאני מרזה אני עושה שטויות..אז קדימה תרימי מבט, תעמדי מול הראי ערומה ותגידי כל יום 300 פעם אני אוהבת את עצמי!!! וזה יבוא לבד אני מבטיחה לך

NaughtyBoy

New member
לפי התמונה שלך את מהממת....

לא יודע איך זה שאת רזה אך כפי שאת היום את יפה מאוד לדעתי.

GIANTG

New member
יש פה אחד?!%?@^

ויש המון מאיתנו... פשוט צריך לדעת איפה לחפש.

e m a n u e l

New member
לדעתי את עושה אידיאליזציה...

אני לא חושבת שהמצאותה או העדרותה של אהבה בחייך תלויה במראה החיצוני שלך. היא תלויה במה שאת מרגישה ובמה שאת משדרת. זאת אולי קלישאה אבל אני אחטא בה כי אני מאמינה שהיא נכונה. את זוכרת את תקופת הרזון שלך כתקופה אידילית בה חוזרת ללא הפסקה, אבל אני חושבת שאת חוזרת לא בגלל שהיית רזה אלא בגלל ששידרת משהו מבפנים. אהבה היא מצרך נדיר מאוד בימינו. מאוד. במיוחד כזאת שאינה תלויה בדבר. תאמיני שמגיע לך ואז זה יקרה. המון המון בהצלחה

בולשיט ברוטב שיט

היא מושפעת מהיחס של הסביבה אליה, נמאס לי מאנשים שמתעקשים לעצום עיניים בכח מול מציאות של בטון המוטחת להם בפנים. האישה המדוברת פה אינה לא אישה שהיתה תמיד מנודה, יש לה מקור להשוואה, האישיות שלה לא השתנתה, רק המראה. היא לא יכולה לשקר לעצמה כמו שמנות שרגילות לחיות כך, מנודות שרגילות לחיות באשמה עצמית כל הזמן ולהגיד ש"הכל מבפנים" ואם "דוחים אותי ומתייחסים אלי מגעיל סימן שאני מגעילה בתוכי ומשדרת משהו דוחה". שזה אגב, הוספת חטא על פשע! את חוטאת לעצמך פעמיים! פעם אחת מאשימה את עצמך על מראך, פעם שניה על אישיותך, שיכולה להיות מופלאה! ואת יכולה "לשדר" דברים נפלאים וטובים! לגברים זה פשוט לא איכפת! אף אחד לא מסתכל פנימה, אף אחד לא יכול לראות פנימה! הם יראו פנימה רק אם החיצוניות תמשוך אותם לשם! כשאני עוברת ליד שמנות אני מרגישה מהם דברים הרבה יותר נפלאים וטובים מאנשים רגילים! הן הרבה יותר טובות! רגישות! אז אל תזבלי לי על "משדרת"!!! לא מספיק את לא חטאת בכלום מלבד היותך שמנה, את מאשימה את עצמך בהתנהגות/שידור של משהו איום נורא ומרחיק אנשים ממך. שזה פשוט מכפיל את הסבל שכבר קיים בך, סתם, וחבל. אני נמצאת באותו מקום, פעם נראיתי טוב יותר ההערכה העצמית שלי היתה באדמה, והיו מתחילים איתי כל הזמן, זה לא קשור ב-כ-ל-ל למה ששידרתי. שידרתי אפסיות, אין לך שום הוכחה, כלום, נאדה, זיט, ל"לשדר" ו"לקבל". אלו שטויות הזויות, דמיונות וחלומות, והלוואי וכל אחת מאיתנו היתה יכולה להשפיע על כל אחד רק במבטה כרצונה. זה לא יקרה. לעולם. את יכולה מקסימום לשדר את התפיסה המפונטזת שלך שאת יפה ולדמיין שאנשים לא "ממש מגעילים אלייך" ולא היו "ממש גסי רוח אלייך" וזה גם לא נורא אם מתעלמים מקיומך, סה"כ אנשים שטחיים והכל בשר. חיצוניות.. ובכל זאת.. דבר לא ישתנה עד שהמראה לא ישתנה, אלא אם כן יש לך יכולות על - לשנות את תפיסות המציאות לחלוטין, שאגב, לזה לעתים קוראים - שגעון. אם אתן רוצות לחיות בחלום וורוד אי שם מעבר לקשת, זכותכן המלאה. אבל - המראה - כן - משנה. גברים - כן - נמשכים לנשים יפות, - כן - נמשכים לנשים חתיכות, וכן - לא נמשכים + מתעלמים/גסי ריח לנשים הפחות אטרקטיביות. זה ה-עולם. בעיקר פה בישראל, בה הכל, כולל היחס לחיצוניות אינו מוסתר ובוטה עד כאב לאחדים.

e m a n u e l

New member
חריגה יקרה

עצוב לי מאוד שאת אינך מסוגלת לצאת מהבועה של עצמך ולהבין שיש עוד סוגים של אנשים מלבדך. ואני לא מתכוונת לנהל איזשהו דיאלוג עם בנאדם אטום כל כך ומקובע כל כך שאף מגדיל לעשות ולכנות את דברי האחר כ"בולשיט". אני אותיר לך להתבסס ברחמיך העצמיים לבדך. כל טוב לך והמון אושר אינסופי באוטופיה שאת יוצרת לעצמך.

אוטופיה ../images/Emo6.gif

של ממש! אוטופיה או בועה נחשבים למקום טוב :) בעיני במצבי זה לא יכול להתקיים, זה בולשיט בשבילי. לא קראתי לך "שיט", רק לעצם העובדה. זה די ברור מן הקריאה.

Chin Chin Man

New member
התשובה שלך בגוף ההודעה, כנסי

את רשמת - ואני מצטט "זה לא שהיום אין לי מחזרים... אבל הרבה מהם זה התפשרות רצינית מצידי (מבחינת משיכה)..." אז הם לא מתחבאים, הם מחזרים אחרייך, את זו שלא נמשכת אליהם. בכל מקרה ברוך הבא למשפחה (והפורום) הכי עגולה וכיפית, נקווה שתמצאי את מה שאת מחפשת. נ.ב אני פנוי ...

גבר39

New member
גם אני חושב כך...

אין קשר להיותך שמנה. יש הרבה גברים כמוני שנמשכעם לשמנות. כמו שאמרו קודם עלייך לאהוב את עצמך ואח'כ תראי שהכל יסתדר. גם אני כרגע לבד אבל לא מאשים בכך אף אחד זולתי ואדאג לשנות זאת. איך מתחילים? צעד ראשון: אל תחשבי על זה יותר. תתעלמי מהמשקל ומהר מאוד הוא לא יהיה לך למכשול...

תשובה כנה ותשובה נכונה

ראשית ברצוני לציין שזו האמת שלי...מי שמסכים שייצטרף ומי שלא אני מכבדת את דעתו. כאישה שמנה לשעבר היו לי פחות מחזרים מאשר היום וכאישה בוגרת היו לי עוד פחות מחזרים מאשר בצעירותי... מה לעשות יש פחות היצע ככל שמתבגרים פחות רווקים ורווקות,גברים מעדיפים נשים צעירות על פני מבוגרות באופן יחסי לגיל אני מתכוונת גבר בן 30 יכול לצאת עם בחורה מתחת לגיל 30 וקצת מעל עם אישה בת 35+ כבר מתחילים להיות לו ספקות ואישה בוגרת ושמנה קל וחומר... מחזר עבורי הוא מי שיש לי עניין בו ומי שאין לי עניין בו,המשותף לכולם שהם מעוניינים בי. כאישה שמנה ובוגרת התמעטו מאד המחזרים שלי ולכן גם היו לי פחות אופציות לבחור ומאחר ואני שונאת שאין לי אופציה ל- ב-ח-ו-ר החלטתי שאם אני רוצה להיות אטרקטיבית ויותר מחוזרת אני צריכה לשנות את מה שגורם למין הגברי לדחייה בי. הנתונים החיצוניים הם אלה שמכריעים את הכף בדקות הראשונות שגבר ואישה נפגשים אם אין קליק פיזי לא יהיה לזה המשך. בעבר היה לי חבר שהכיר אותי בעבודה ובאחת השיחות שלנו הוא אמר לי משפט מקסים עם קצת עוקץ... הוא אמר לי "כמעט ופיספסתי אותך בגלל המחיצה ששמת בינינו אם לא היתה לי ההזדמנות להכיר אותך מקרוב היינו נשארים רחוקים האחד מהשני" תביני שיכול להיות שגברים מפספסים אותך,את מי שאת בגלל "המחיצה" הזו שנקראת "שמנה"...לי באופן אישי זה היה חבל שכאישה שמנה אני הרחקתי גברים ולא הם שהתרחקו ממני ולמה...כי אני נהנית לאכול....ולמה ..? כי אני אוכלת מעבר למה שהגוף שלי צריך...ולמה..? יש עוד מליון סיבות ותרוצים אז די נמאס לי !! והשנים חולפות וחבל על כל רגע שאני יושבת בבית או מתפשרת על בילויים עם גברים שלא באמת בלי לי עליהם די!!!! היה בא לי שהטלפון יצלצל מספר פעמים ביום ולא בגלל שאימא לשי מתקשרת אני רציתי להיות סקסית,נשית ומחוזרת מעבר לכך שאני אישה אינטיליגנטית ומצליחה והקטע החיצוני הוא חשוב ביותר להתחלה...לצ'אנס הראשון שלי ושלו להתקרב...ואחר כך זה כמו בכל זוגיות מצליח או שלא אבל צ'אנס אני רוצה ומגיע לי לקבל. השומן לא נתן לי את הצ'אנס עם מי שאני רוצה אלא עם מי שרוצה בי או אם יתמזל מזלי ויצא לו להכיר אותי ממש מקרוב אז הוא הבין וגם אני שיכולנו לפספס האחד את השני. כשרזיתי עשיתי את זה בשבילי וזכיתי גם בו והוא בי. וזה שווה את זה יותר מלאפה!

קודם כל תודה על החיזוקים אתם מתוקים

אבל..... ויש אבל גדול ..... אני לא שמנה מהיום ובדר"כ אני בחורה אופטימית עם ים ביטחון עצמי..... כרגע אני בתהליך של דיאטה (הורדתי 50 קילו והיום אי אפשר להגיד שאני שמנה אלא מלאה) אבל... כמה אופטימית שאני מנסה להיות ... המצב במציאות היום יומית שונה כי גברים (ורובם הגדול) אוהבים בחורות רזות או עם טיפ טיפונת בשר (שזה אומר 5 קילו מעל המשקל התקין) ואני לא כזאת אז כן הורדתי 50 נשאר לי עוד 20 כדי להיות במשקל "הרזה" למבנה גופי... ובשביל הגברים כן אני עדיין שמנה מדי כדי להתחיל איתי מערכת יחסים פעם הייתי משקרת לעצמי ואומרת שגבר שיהייה איכפת לו רק מהחיצוניות שלי הוא שיטחי... אבל אני עושה בעצם את אותו דבר כי גם אני פוסלת על פי מראה (אי אפשר להימשך להכול)... וזו המציאות אז נמאס לי לשקר לעצמי כשנפגשים בפעם הראשונה נדלקים על החיצוניות וזה לא שהגבר נשאר מספיק זמן כדי לברר עד כמה האופי שלי טוב... זה המציאות (לפחות בזו שאני נתקלת)

maya243

New member
מניסיון - זה אך ורק תלוי במה שאת מקרינה

ומשדרת כלפי חוץ. אם תשדרי שלא טוב לך עם עצמך אז ככה תרחיקי גברים ויתחילו איתך פחות. ככל שתשדרי שאת בטוחה בעצמך אנשים ירצו בקרבתך וימשכו לחיוביות שלך בלי שום קשר למראה הפיזי.

כשאת מחליטה את צודקת.

כשתחליטי אחרת האהבה תבוא . כי אהבה לא נמדדת בשומן , אהבה נמדדת במראה טוב ותכונות אופי. לפעמים לא הולך ולפעמים רצ. ההחלטה שלך לקטלג עצמיך כשמן ללא אהבה טעות גמורה תאהבי עצמיך בכל מידה וכל שלב זה משדר החוצה רק כך גברים שמים לב הם רוצים אישה שמודעת לעצמה ולא אחת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה בדיוק כמונו הנשים רוצות גבר ולא ילד . תשני גישה כי בעיני את טועה.

הסתכלתי עכשיו בתמונה שלך שבכרטיס

ואת ממש חמודה..
מה את דואגת? יהיה לך מישהו! אל תתייאשי!

מיקיס

New member
יכולה להבין אותך כי

גם אני הייתי במצבך...כשהייתי שמנה, אמנם היו מחזרים, ועכשיו שאני חרי ירידה עצומה במשקל וכמה ניתוחים פלסטיים, יש לי ים של מחזרים, אבל אהבה................................? לא! לי באופן אישי קשה עדיין להתמודד עם ההרזיה, כי כשכולם מתחילים איתך, קשה לך לא לחזור אחורה במחשבות, ולשאול את עצמך: "האם הוא היה רוצה אותי גם אם הייתי שמנה"? אם את שואלת אותי, הכל, אבל הכל מכל וכל תלוי רק באיך שת מרגישה עם עצמך. כשהייתי שמנה, היה לי חבר שממש היה לו פטיש לשמנות. על אף שהייתי מעל 100 ק"ג, הוא היה אומר שאני רזונת בהשוואה לחברותיו הקודמות. לפני חמש שנים פגשתי אותו באקראי באמצע פקק. הוא לא זיהה אותי. עצרנו בצד, הוא הסתכל עלי ואמר שהרזון שלי חולני ( ואני לא ממש רזה ). תני לדברים לזרום, וכשתרגישי טוב עם עצמך, זה יגיע. בהצלחה

למעלה