אין כמו ב
...

Moooran

New member
אין כמו ב../images/Emo82.gif...

טוב חבר´ה מעולם הבית לא היה חם יותר.... התגייסתי ביום רביעי לקורס מ"כים, והיה פשוט כיף, חוויה לכל החיים, אתם לא יודעים כמה הפורום עזר לי, כולם שם צעירים פעורים ואני כבר עם ידע של מינימום שנה פז"מ, בכל מקרה אני אספר קצת, למי שלא יודע האזור של השרשרת חיול בשיפוץ ככה שעוברים אתה במקום אחר ולא לפי הסדר שהיה אז, בכל מקרה נחמד מאוד, היה נורא מצחיק, באותו שאנחנו התגייסנו התגייסו גם מג"ב, והיה איזה מיועד למג"ב אחד כזה ענק גדול עם שרירים, וכשהגענו לאיפה שמקבלים זריקות, אז התחיל להיות לבן, והוא ביקש מהחייל שם אם הוא יכול לוותר על זה, והוא לא יכול ויש לו בחילות, בכל מקרה זה היה פשוט מצחיק הרבה יותר מאיך שזה נקרא, וכשסיימנו אז ישנו מתחת לפרגולה ככה בסתלבט, אז החלטנו לעשות קצת צחוקים על חבר´ה צעירים שרק עכשיו ירדו מהאוטובוס, ויסלח זה שעשיתי לו את זה, אבל לא התאפקתי, כל מקרה באתי לאיזה אחד, ואמרתי "חייל, בוא הנה, סגור ת´פלאפון" אז הוא סגר ת´פלאון ואז התחיל גמגם אז אמרתי לו "סתום ת´פה ועוף לי מהעיניים" וכולם צחקו, והוא רץ, אחר כך הוא חזר והבין שעבדתי עליו אז אמר לי ימניאק, אבל הוא לקח את זה בכיף והלך לנסות את זה על אלה שיורדים מהאוטובוס, ואז צירפו אותנו למחלקה בבקו"ם קיבלו מיטות באוהלים, והיה לנו מפקד מצחיק, שניסה לשחק אותה קשוח ולא ממש הלך עד שצירפו אליו עוד מפקד, ואז היו לנו מפקד אחד מתותחנים ואחד משריון, ואז היה לנו מסדר מצחיק בלילה שאיזה פלוץ אחד התחיל לצעוק "ביזיון, ביזיון" סתם על כלום, בטח הוא אוהב ת´מילה, ואז הלכנו לישון וקמנו מוקדם, והחזרנו ת´מזרונים והשמיכות קיפלנו מיטות והלכנו לאוטובוסים, ששם בכלל היו צחוקים, יש לנו שתי מ"כיות יפיפיות, ועוד שני מ"כים גברים חבל על הזמן אבל הם עוד שומרים על דיסטנס אני מבין אותם, זה לא בית זונות, בכל מקרה אני שמח שלא שמו אותי חנת"ר זה סתם חרא, אני מקריא זמנים אז אני עוזר לחבר´ה אם אני רואה שהם לא מספיקים אז אני מוסיף עוד איזה דקה בלי שהמפקדים שמים לב, אחרי הכל לא תמיד הם מודדים זמן, וזהו באמת כל החבר´ה בקורס על הכיפאק אחד אחד, ולכל אלה שיש השלמות ויציאו להם, וואלה בלי לחשוב פעמיים, ממש נחמד, אבל בכל מקרה אני לא כמו כולם, יש כאלה שלא רגילים לזה, שאולי לא היו בתנועת נוער, אז זה קשה להם, לא נורא מתרגלים, העיקר שיהיה בסדר, האמת כבר בסדר, אני מאוד מאושר
בכל מקרה אם יש למישהו שאלות או משהו בשמחה אני אעזור
באהבה מורן ישראל

מורן... שאלה.

שאלה קצת מצחיקה אבל באיזו תנועת נוער היית? אני הייתי בשמו"צ (השומר הצעיר - כמה אירוני הא? "השומר הצעיר") בערך מכיתה ו עד י"א פול זמן. מה איתך? כמה זמן ואיזו תנועה? והאם אתה חושב שזה הקל עליך בגיוס? ירוק בעיניים.

Moooran

New member
לשאלתך...

הייתי בחצ"ב (חולונים צעירים בפעולה) שזו תנועת הנוער העירונית של חולון, כן זה עזר לי מאוד, אתה מבין למה המפקדים מתנהגים בכל רגע, כי אתה יודע מה הם מנסים להעביר, אתה רגיל לכל המחנאות וכאלה... אני הייתי 5 שנים התנועה שלי... באהבה מורן ישראל

Moooran

New member
לשאלתך...

הייתי בחצ"ב (חולונים צעירים בפעולה) שזו תנועת הנוער העירונית של חולון, כן זה עזר לי מאוד, אתה מבין למה המפקדים מתנהגים בכל רגע, כי אתה יודע מה הם מנסים להעביר, אתה רגיל לכל המחנאות וכאלה... אני הייתי 5 שנים התנועה שלי... באהבה מורן ישראל

חיפושיט

New member
הקורס מכ"ים

זה להיות מ"כ של 02?, ז"א זאת אותה אפשרות שיש לבנות להיות מ"כיות? [מה שמופיע במנילה- הדרכת טירונים/טירוניות].

Moooran

New member
בדיוק אותו אחד....

כל פלוגה בקורס מורכבת מתי מחלקות בנות ומחלקה בנים... באהבה מורן ישראל בהצלחה!

חיפושיט

New member
תודה :)

אתה יכול לספר קצת על המיונים שהיו?, ואיך האנשים שם? [אני עדיין מתלבטת בין כל תפקידי ההדרכה :]

Moooran

New member
תשובה...

לי כמו לכל הבנים לא היו מיונים רק בנות עוברות מיונים, והאנשים שם באמת אחלה, אחד אחד... באהבה מורן ישראל

למעלה