אין.כאלה עצבים בחיים לא היו בבורסה!

מצב
הנושא נעול.

עד תחילת המסחר בוול סטריט הכיוון בספק.מירופה תל אביב לא מתרשם.

dw2322

New member
יש לזה גם שם: מדד הפחד ../images/Emo153.gif

יש לזה גם שם: מדד הפחד

פחד משתק בכל מה שלא מעוף או דואלית. אם אחרי אקזיט כזה מילומור עולה אחוזים בודדים ולא פי 10 מזה מה אפשר לאמר.
פשוט רמות פחד מטורפות.
כמעט אף אחד לא מוכן לסכן שקל. עם כזה שוק בקנטים אני חושש ששמיר יצליח למחוק את גילת
(וכנראה גם חלל תמחק)

לכל הרוחות.אולי באמת ברחו זרים מכאן

פחד משתק בכל מה שלא מעוף או דואלית. אם אחרי אקזיט כזה מילומור עולה אחוזים בודדים ולא פי 10 מזה מה אפשר לאמר.
פשוט רמות פחד מטורפות.
כמעט אף אחד לא מוכן לסכן שקל. עם כזה שוק בקנטים אני חושש ששמיר יצליח למחוק את גילת
(וכנראה גם חלל תמחק)
לכל הרוחות.אולי באמת ברחו זרים מכאן
ונראה לי שגם לא מעט מקומיים?לאזעזל,אבל כאלה עליות,כמו שהיו היו בירופה כבר לא היו הרבה זמן.שפוט המדדים שם דהרו.יעללא,כבר אמרו אלף ואחד פעמים ``מיתון`` ``מיתון``.כבר ירדנו דיו ויותר.מה עכשיו? וול סטריט יום שני ברציפות פותח ירוק,וזה על אף הידיעות הלא מחמיאות שם.אלא מה מנכ``ל של האינטל צודק,מרוב הדיבורים על מיתון באמת נכנס למיתון.

la DVD

New member
למה באמת מילומור לא סוגרת ארביטראז' רכישה?

פשוט רמות פחד מטורפות.
(וכנראה גם חלל תמחק)
כנראה שאין הבטחה אמיתית במחיר שבו בעל שליטה אחד קונה מהאחר..

dw2322

New member
אין ארביטראג'

אין ארביטראג'
אם התכוונת מדוע מילומור סחר לא קפצה למחיר העיסקה אז אני יכול להעלות שוב את ההסבר שאני תמיד נותן (ע"ע אוסיף ושאר ניירות ארקדי, מי עדן ושאר הניירות בהם קנו שליטה אבל לא הציבור לא היה שותף): צד א קונה מצד ב. הציבור לא בעסק. במקרה הזה צד א זה הרוכש. צד ב זה מילומור (ולכן במקרה החריג הזה הציבור שלה דווקא כן נהנה, ונראה זה זה בדוחות הבאים בעלייה בהון העצמי, לצערי לא ראו את זה במניה בבורסה) והציבור זה שאר מחזיקי מילומור סחר. הם לא רואים שקל ולכן אין ארביטראג'. אפשר כמובן לתת סיפור יפה אבל ארביטראג', במשמעותו הפשוטה, אין. אם היה סמוך על הכסף הסולידי שהיה סוגר אותו (אם למשל הצעת הרכש בגילת או חלל תעבור יהיה ווליום ענק, משקיעי מניות יצאו מהמשחק ומשקיעי אגח יכנסו, זאת בהנחה שהמחיר בבורסה נמוך במקצת מהמחיר בהצעה). אגב, יש למילומור סחר 2 אגחים ושם הווליום היה ער מהרגיל. שווה לעקוב לדעתי.

KobeRider

New member
באותו הקשר

באותו הקשר
הפער הזה, M&A spread, נמצא ברמות יחסית גבוהות בתקופה הזו [מאז אוג' למען האמת]. הרבה עסקאות נמצאות עכשיו עם מרווח אחוזים דו ספרתי.

la DVD

New member
כל יום יבוא אחד נוסף שיחשוב שהעולם נולד איתו?

כל יום יבוא אחד נוסף שיחשוב שהעולם נולד איתו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה