אין יותר רכבות בלילה?

מצב
הנושא נעול.

deddy

New member
אין יותר רכבות בלילה?

אין יותר רכבות בלילה?
בעבר אני זוכר שנסעתי ברכבות לילה בין באר שבע לנתב"ג, אני יודע שלפני משהו כמו שנה ביטלו את הרכבת הישירה מבאר שבע לנתב"ג, אבל היו במקום רכבות לא ישירות דרך תל אביב.

היום חיפשתי, ולא הצלחתי למצוא זכר לשום רכבת בין 23:30 ל5 בבוקר.. זהו? ויתרו על רכבות לילה? אין שום רכבת יותר בלילה או שזה רק הקוים האלו?

Ofekalef1

New member
אין יותר.

אין יותר רכבות בלילה?
בעבר אני זוכר שנסעתי ברכבות לילה בין באר שבע לנתב"ג, אני יודע שלפני משהו כמו שנה ביטלו את הרכבת הישירה מבאר שבע לנתב"ג, אבל היו במקום רכבות לא ישירות דרך תל אביב.

היום חיפשתי, ולא הצלחתי למצוא זכר לשום רכבת בין 23:30 ל5 בבוקר.. זהו? ויתרו על רכבות לילה? אין שום רכבת יותר בלילה או שזה רק הקוים האלו?
אין יותר.
במקום זה קו 469 יוצא ממרכזית ב"ש בכל שעה עגולה (עושה סיבוב קטן בעיר העתיקה), דרך קריית גת לנתב"ג ואז לתל אביב. (גם בכיוון השני)

משה343

New member
מתי הוסיפו תחנה בעיר העתיקה בבאר שבע ? ...

אין יותר.
במקום זה קו 469 יוצא ממרכזית ב"ש בכל שעה עגולה (עושה סיבוב קטן בעיר העתיקה), דרך קריית גת לנתב"ג ואז לתל אביב. (גם בכיוון השני)
מעניין מה הייתה הסיבה להוספת תחנה ? [בליינים שהגיעו מחוץ לעיר ? ]
בנסיעות שלי בעבר הרחוק הוא היה נוסע ישר
מהתחנה המרכזית לשדרות יצחק רגר .

Ofekalef1

New member
ב-1.3

ב-1.3
כאשר קהל היעד הוא בליינים שישתמשו בתחנות השונות על ציר רגר.

משה343

New member
תודה , נשאר רק שיפעל גם בין שישי לשבת
...

ב-1.3
כאשר קהל היעד הוא בליינים שישתמשו בתחנות השונות על ציר רגר.
...
נקווה שזה יקרה לאחר הבחירות מחר , כי נאמר את האמת
הגיע הזמן שתהיה לנו בארץ תח"צ 7/24

Ofekalef1

New member
לא סביר. (ואם יקרה אז ב"ש לא תהיה חלוצה בנושא הזה.)

...
נקווה שזה יקרה לאחר הבחירות מחר , כי נאמר את האמת
הגיע הזמן שתהיה לנו בארץ תח"צ 7/24
לא סביר. (ואם יקרה אז ב"ש לא תהיה חלוצה בנושא הזה.)

olli3

New member
מנהל
סיפרת לך שהחל מה1.3 קו 469 יסע דרך העיר בכיוון הנסיעה לת"א.

הסיבה: קישור של סטודנטים שרוצים להגיע מהבארקה בעיקר לרגר + תוספת תחנות בשני הכיוונים בצומת התחנות רגר-וינגייט-ביאליק (עבור המתגוררים באיזור וינגייט ושכונה ב').
&nbsp
לכן, בכיוון ההפוך קו 469 לא יורד לעיר, כי הראשון מגיע לבאר שבע ב2 בלילה וזה לא פרקטי...
&nbsp
בפועל הסטודנטים נוסעים ברכב או ספיישל גם את ההלוך וגם את השוב כי הם בכלל לא מודעים לכך שהקווים העירוניים מביאים אותם עד לבארקה גם ככה, אז אין מה לדבר על השוב ב469 - אין מודעות.

משה343

New member
הזקנה... מה היא עושה לבן אדם

הסיבה: קישור של סטודנטים שרוצים להגיע מהבארקה בעיקר לרגר + תוספת תחנות בשני הכיוונים בצומת התחנות רגר-וינגייט-ביאליק (עבור המתגוררים באיזור וינגייט ושכונה ב').
&nbsp
לכן, בכיוון ההפוך קו 469 לא יורד לעיר, כי הראשון מגיע לבאר שבע ב2 בלילה וזה לא פרקטי...
&nbsp
בפועל הסטודנטים נוסעים ברכב או ספיישל גם את ההלוך וגם את השוב כי הם בכלל לא מודעים לכך שהקווים העירוניים מביאים אותם עד לבארקה גם ככה, אז אין מה לדבר על השוב ב469 - אין מודעות.
הזקנה... מה היא עושה לבן אדם

orchilit

New member
יש רכבות לילה רק מצפון לנתב"ג, מדרום - יש קו לילה 469 מב"ש

אין יותר רכבות בלילה?

לרכבת מרכז בת"א, דרך נתב"ג. פעם בשעה בין חצות ל-4 ובחזור (מת"א) פעם בשעה בין 0:30 ל4:30.

deddy

New member
תודה...

לרכבת מרכז בת"א, דרך נתב"ג. פעם בשעה בין חצות ל-4 ובחזור (מת"א) פעם בשעה בין 0:30 ל4:30.
תודה...
איזה גרוע זה... שונא לסוע באוטובוסים...

orchilit

New member
אני רק אומר שנוסעים אשר נסעו בקו בפורום דווקא ציינו אותו

תודה...
אני רק אומר שנוסעים אשר נסעו בקו בפורום דווקא ציינו אותו
(ואת הנסיעה) לטובה.

olli3

New member
מנהל
ממש לא גרוע, נסעתי שבוע שעבר פעמיים, יותר מהיר מהרכבת דאז.

תודה...

Ofekalef1

New member
לא נראה לי שאתה צודק. בלי עיכובים (הן תמיד התעכבו?)

זמן הנסיעה מב"ש מרכז לנתב"ג היה שעה או שעה ושתי דקות.
&nbsp
אני מניח שעם 469 זה שעה ועשרה-שעה ורבע נכון?

olli3

New member
מנהל
נסעתי לא פעם אחת, המתנה של 5 דקות בכל תחנה בשביל הריפודים...

זמן הנסיעה מב"ש מרכז לנתב"ג היה שעה או שעה ושתי דקות.
&nbsp
אני מניח שעם 469 זה שעה ועשרה-שעה ורבע נכון?
למקרה שיהיו יותר מידי נוסעים שמנסים משום מה להיפרק רק משני קרונות בנתב"ג, דבר שלוקח להם 8 דקות (בחודשי הקיץ בעיקר) ואז הרכבת מגיע לתחנות לוד וקרית גת באיחור אבל עדיין ממתינה בלהבים 5 דקות ובבאר שבע צפון עוד כמה דקות...
&nbsp
מת"א מרכז זה היה לוקח עד לרכבת הצפון (ב"ש) שעה וחצי. למרכזית תוסיף עוד כ-10 דקות. בהתחלה כשרכבות הלילה לא עצרו בלהבים ולא עצרו בבאר שבע צפון, הן היו מהירות יותר אבל כל עצירה כזאת הוסיפה עוד 5 דקות המתנה + זמני האטה והאצה.
&nbsp
עם 469 מת"א לבאר שבע זה שעה וחצי. אבל מנתב"ג זה שעה ו10 דקות, אפילו קצת פחות ומנתב"ג לבאר שבע זה היה לוקח שעה ו20 ולכן רבים אומרים שהאוטובוס לנתב"ג נוח למרות שרוב הנוסעים בו הם דווקא מת"א לבאר שבע ולהיפך.

Ofekalef1

New member
ריפודים זה משהו שנמצא בלו"ז. אתה מתכוון שהמתינו 5 דקות

למקרה שיהיו יותר מידי נוסעים שמנסים משום מה להיפרק רק משני קרונות בנתב"ג, דבר שלוקח להם 8 דקות (בחודשי הקיץ בעיקר) ואז הרכבת מגיע לתחנות לוד וקרית גת באיחור אבל עדיין ממתינה בלהבים 5 דקות ובבאר שבע צפון עוד כמה דקות...
&nbsp
מת"א מרכז זה היה לוקח עד לרכבת הצפון (ב"ש) שעה וחצי. למרכזית תוסיף עוד כ-10 דקות. בהתחלה כשרכבות הלילה לא עצרו בלהבים ולא עצרו בבאר שבע צפון, הן היו מהירות יותר אבל כל עצירה כזאת הוסיפה עוד 5 דקות המתנה + זמני האטה והאצה.
&nbsp
עם 469 מת"א לבאר שבע זה שעה וחצי. אבל מנתב"ג זה שעה ו10 דקות, אפילו קצת פחות ומנתב"ג לבאר שבע זה היה לוקח שעה ו20 ולכן רבים אומרים שהאוטובוס לנתב"ג נוח למרות שרוב הנוסעים בו הם דווקא מת"א לבאר שבע ולהיפך.
עד שיגיע זמן היציאה לפי הלו"ז מהתחנה?
או שממתינים ויוצאים באיחור כי אנשים לא מספיקים להוציא את המזוודות? אם יוצאים באיחור, אז למה להמתין חמש דקות בלהבים?

olli3

New member
מנהל
אני מתכוון ל...

עד שיגיע זמן היציאה לפי הלו"ז מהתחנה?
או שממתינים ויוצאים באיחור כי אנשים לא מספיקים להוציא את המזוודות? אם יוצאים באיחור, אז למה להמתין חמש דקות בלהבים?
אני מתכוון ל...
זה שאם היה עיכוב בנתב"ג, עד להבים כבר הדביקו את הפער וללהבים היית מגיע 5 דקות לפני זמן היציאה של הרכבת על פי הלו"ז.
&nbsp
אם לא היו עיכובים בנתב"ג אז גם בנתב"ג היית ממתין כ-5 דקות וכך גם בלוד וכך גם בקרית גת וכך גם בלהבים וכך גם בבאר שבע צפון.20 דקות בכיף אתה מבזבז על כל ההמתנות האלו.

Ofekalef1

New member
אז זה מוזר כי אני זוכר בפירוש שהזמן על פי אתר הרכבת מתחנת

אני מתכוון ל...
זה שאם היה עיכוב בנתב"ג, עד להבים כבר הדביקו את הפער וללהבים היית מגיע 5 דקות לפני זמן היציאה של הרכבת על פי הלו"ז.
&nbsp
אם לא היו עיכובים בנתב"ג אז גם בנתב"ג היית ממתין כ-5 דקות וכך גם בלוד וכך גם בקרית גת וכך גם בלהבים וכך גם בבאר שבע צפון.20 דקות בכיף אתה מבזבז על כל ההמתנות האלו.
ב"ש (אני כמעט בטוח שמרכז) לתחנת נתב"ג היה שעה וקצת. אני זוכר את זה כי בדקתי עבור דודה וכשהסתכלתי ואמרתי לה "שעה ו..." אז היא ממש הופתעה שזה כל כך מהר.

צירפתי את קובץ הלו"ז שהעלה בועז של "לוז מהפכה" עוד לפני שביטלו את רכבות הלילה, כאן הזמן מב"ש מרכז לנתב"ג הוא שעה ושבע דקות. משום מה זכרתי שעה ושתי דקות אבל שעה ושבע נשמע הגיוני יותר.

olli3

New member
מנהל
דיברתי על הזמן בין באר שבע לת"א ולא לנתב"ג.

ב"ש (אני כמעט בטוח שמרכז) לתחנת נתב"ג היה שעה וקצת. אני זוכר את זה כי בדקתי עבור דודה וכשהסתכלתי ואמרתי לה "שעה ו..." אז היא ממש הופתעה שזה כל כך מהר.

צירפתי את קובץ הלו"ז שהעלה בועז של "לוז מהפכה" עוד לפני שביטלו את רכבות הלילה, כאן הזמן מב"ש מרכז לנתב"ג הוא שעה ושבע דקות. משום מה זכרתי שעה ושתי דקות אבל שעה ושבע נשמע הגיוני יותר.
דיברתי על הזמן בין באר שבע לת"א ולא לנתב"ג.

yeh11

New member
למה לא רואים את נתיבות באקסל

למה לא רואים את נתיבות באקסל

מצב
הנושא נעול.
למעלה