אין טלפון אין שפה..|זבנג|

De-Panther

New member
אין טלפון אין שפה..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

קשה קשה
עברתי את ה450 שקל במכשיר שלי בחודש האחרון
קודם אבא התקשר ואמר לי את זה... חשבתי שהוא אומר את זה בהגזמה של להעלות בכמה שקלים... אז עכשיו בדקתי והגעתי ל459 שקלים ו70 אגורות
אווווווווווווף
לא מתקשר יותר לאנשים מהטלפון שלי
זה עולה יותר מידיי
הוא בטח יחסום לי אותו... ופעם קודמת אז הוא ביקש ממני שאני אחזיר לו כסף על זה... אבל עכשיו נשארתי רק עם 50 שקל... ולחשוב שרציתי לבקש ממנו עוד
בטח אני אחזיר לו מהכסף של היומולדת... כסף זה רע
סוף סוף יש לי טלפון שאני יכול לדבר בו בלי שיצוטטו לי בו... אז זה צריך לעלות כל כך הרבה
טוב... חוזרים לימי הטלפון בבית... שם נוהגים להרים את הטלפון ולהקשיב לשיחות שלי
ובטח אבא יתחיל לכעוס עלי אם אני אתקשר מהבית... פעם קודמת התקשרתי פעם אחת כשהוא אמר לי להתקשר מהבית... ואז בסוף החודש הוא בא אליי בצעקות על חשבון הטלפון הגדול... כשבעצם האחות החורגת שלי היא זו שמדברת כל היום מהבית
אז הוא מתגאה בחשבון של הסלולרי שלה... אבל לא מבין שהיא זו שבגללה החשבון טלפון בבית הוא גדול
אוווווווווף!! זה רע!!
הוא ממש כעס עלי בטלפון...

De-Panther

New member
ואני יורד חזרה ל3..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יחידות במתמטיקה קיבלתי 30 במבחן הכל הלך על גזירה לא נכונה

אררמ. ../images/Emo145.gif

לי אישית אין בעיה כזאת - נאי לא אוהבת לדבר בטלפון..
אבל יש דרכים אחרות (אייסיקיו), אתה לא חייב לדבר רק בטלפון. ולגבי 3 יחידות - אין לך אפשרות לעשות מבחן חוזר או משהו?

De-Panther

New member
אני גם לא אבל זה...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יותר נוח מהאייסיקיו
אבא היה כאן ולקח לי את הטלפון
הוא חוסם אותו... עכשיו אני אוכל להתקשר רק אליו... הבעיה היא שהוא עם 2 טלפונים על אותו מספר... ותמיד יוצא בסוף שהוא מכבה את שניהם
ואז מה זה יעזור להשאיר הודעה אצלו אם אני צריך אותו מהר??
כבר היו מפגשים שנתקעתי בהם שעות אחרי שהוא לא חזר אליי... טלפון לבית זה טוב... עכשיו בזמן שכתבתי את ההודעה ניסיתי לשכנע אותו לא לחסום את הטלפון של הבית... לא הצלחתי
ובקשר ל3 יחידות זה לא היה מבחן רגיל שמקבלים עליו ציון... זה היה מבחן שעשו רק לי... אני היחיד שנתנו לו אפשרות לעלות... עכשיו מסתבר לי שגם בחופש אני לא אוכל לעלות... זה סאקס
אני אהיה חייב לעשות את ה3 יחידות... מה ששכחתי להגיד למורה שלי למתמטיקה זה שכבר הזמינו לי תפסים לבגרות... ובמתמטיקה הזמינו לי תפסים של 4 יחידות
טוב... עכשיו רק צריך מורה שילמד אותי את כל החומר בנפרד וזהו

AGENT SHESH

New member
אויי... ../images/Emo73.gif

זה בעסה... לי יש בחודשים האחרונים חשבונות גדולים (אשמתי שהתחלתי להתקשר בקביעות לפורומיסטים?!) כאילו - בדרך כלל אני לא עובר את ה50 שקל בחודש, ובחודשים האחרונים הגעתי ל100-150 שקל... זה... המון! אבל אני הולך לקבל את הנוקיה Ngage בזול מאוד ולשחק בו כל הזמן כדי שאני לא אתקשר לאנשים ואז יהיה לי חשבון קטן ונחמד... *תוכנית ההתייעלות הכלכלית של משה*

Thestral

New member
(יותרמדי../images/Emo4.gif../images/Emo5.gif)בכולופן../images/Emo143.gif../images/Emo108.gif

אכן אכן גם אני הייתי במצב הזה עם 750 שקלים (שחצי מזה לא עשיתי) וזה באמת לא נעים כעיקרון בטח תתקע חודש או משהו בלי פלאפון אבל תשאיר אותו שיחות נכנסות וחודש הבא תתחנף לאבא שלך שיחבר לך אותו שוב בהבטחות של "אף פעם לא 450 יותר" יש סיכוי שזה יעבוד...

De-Panther

New member
אבא חסם לי לגמרי את|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הטלפון
אני יכול רק להתקשר אליו לא שום דבר אחר אפילו לא לכוון את השעה

De-Panther

New member
זה יש אבל אני לא...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יכול אפילו לשלוח SMS למישהו שיתקשר אליי אם אני צריך וגם לעיין ברשימה של כל המספרים שלי אני לא יכול

AGENT SHESH

New member
אהה... ../images/Emo73.gif

הוא פשוט נעל את המכשיר? כי אם כן, אפשר לשחרר אותו, אבל רק אם אתה סומך על עצמך שתשתמש בזה רק לספר טלפונים וכל השטויות חוץ מהSMS והשיחות... כי אני לא רוצה להמריד אותך נגד אבא שלך... למרות שבטח אתה מכיר את זה, אבל לא משנה... קוד טכנאי מכיר?? תשתמש בו בשביל לפתוח את הספר טלפונים וכל מה שאתה צריך, אבל לפי מה שהבנתי מאוד לא כדאי להשתמש בזה לדברים שיגדילו לך את החשבון החודשי...

De-Panther

New member
אי אפשר להשתמש בקוד|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

טכנאי
גם אני חשבתי שאני אוכל להשתמש בזה אבל איך שאני מפעיל את המכשיר הוא ישר מגיע לעמוד כזה שאומר שהטלפון נעול המספר היחידי שאפשר לחייג הוא המספר טלפון של אבא

AGENT SHESH

New member
חח.. ../images/Emo73.gif

אם יש לך נוקיה, אז אמרו לי שיש איזה קוד טכנאי שעוקף גם את זה, אבל זה בגדר שמועות בלבד, אז קח בעירבון מוגבל - אבל חפש בגוגל, אולי תמצא משהו...

angel of Death

New member
בעיה דומה ../images/Emo4.gif../images/Emo80.gif

אבל אצלי אפשר להגיד שזה הרע במיעוטו
חסמו לי רק את ההודעות היוצאות
וזה ממש מעצבן כי אני צריכה את ההודעות הרבה יותר מימה שאני צריכה את השיחות היוצאות!
הן הרבה יותר חשובות שלי
אז לי אין יותר הודעות יוצאות ובכלל לא הבאתי חשבון ענק!
זה לא פייר

De-Panther

New member
אז אצלי יותר גרוע!!|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אצלך זה רק את ההודעות היוצאות אצלי אני יכול רק לקבל שיחות או להתקשר לאבא שלי לא יכול אפילו לכוון את השעה או להשתיק אותו ועוד כלמיני פעולות רגילות רק להפעיל ולכבות

angel of Death

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo80.gif

תתחיל להשאיר את הפאלפון בבית בתירוץ שאין לך מה לעשות איתו כי אין לך יותר שיחות והודעות יוצאות ואז יחזירו לך את הכל כי כל פעם שההורים שלך יחפשו אותך לא יהיה להם לאן להיתקשר

טלפון זה רע.../images/Emo128.gif../images/Emo56.gif../images/Emo128.gif../images/Emo87.gif../images/Emo188.gif

אמצעי התקשורת השנוא עלי. לא נורא אורן.

angel of Death

New member
למה../images/Emo35.gif../images/Emo80.gifאנשים תגיבו זה חשוב../images/Emo80.gif

פאלפון זה אחלה דבר את יכולה לצבוע אותו! לשחק איתו... לשיר לו לתת לו שמות
טוב עכשיו רעיון וגם משהו שאפשר לעשות בשביל לעודד את אורן ובבקשה תגיבו על זה מה עוד אפשר לעשות עם טלפון/פאלפון במקום לדבר איתו

De-Panther

New member
איך אפשר לעשות טליה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מהטלפון הסלולארי??

למעלה