אין חיה כזו
איזה קול

argamon

Member
וואו
וואו
וואו


מטריף,
מהמם,
ענק !!! איך לא שמעתי עליה ?? . לא להאמין !!
 

נהורית1

New member
שרה הזכרת לי את ימי ילדותי.


שירלי טמפל אחת היחידות שההצלחה לא עלתה להן לראש. משלא הצליחה להמשיך ולשחק בסרטים משמעותיים, זנחה את המשחק לטובת הפוליטיקה, שם הצליחה די טוב. (מעניין שהרבה שחקנים מצליחים היטב בפוליטיקה, רייגן דוגמא מצוינת). מעניין מה היא עושה עכשיו, לעת זקנתה.
 

ענת71

New member
שירלי טמפל ילדת פלא ושחקנית גדולה


אני צפיתי בכל הסרטים שלה.
 

נהורית1

New member
בחיי, יש לה עדיין שיני חלב


הקטנה הזו בטח תכבוש את הפסגה, אם רק תתמיד. יופי כבר יש לה.
 

נהורית1

New member
ילדה יפהפיה עם קול מקסים


איזה תום ואיזה תמימות. חבל שהילדים האלה לא נשארים כך.
 

שרה16

New member
ילדים שחקנים

http://boazcohen.wordpress.com/2008/02/14/קץ-הילדות-ילדים-בקולנוע/ "ילדים הם נושא טוב וכשמלהקים אותם לתפקיד נכון, הם עשויים ליצור להיט, מכיוון שיש בהם פוטנציאל אדיר לרגש את הקהל ולהפוך את הסרט להצלחה. האם הם עצמם, הילדים שהופכים לכוכבים לרגע, נהנים מפירות הדולרים שהסרטים שלהם מניבים? ברוב המקרים כמובן שלא. למרות חוזים עדכניים, סוכנים ממולחים והורים שאפתניים ודעתניים – הילדים עצמם לא נהנים, לעתים קרובות, מההצלחה ואפילו משלמים עליה את המחיר הכבד ביותר שניתן לשלם: אובדן התמימות וקץ הילדות. הגדירה זאת יפה מכולם שירלי טמפל, שאמרה בראיון: "הפסקתי להאמין בסנטה קלאוס כשאימא שלי לקחה אותי לראות אותו בקניון, והוא ביקש ממני חתימה".
 

נהורית1

New member
משהו קצת יוצא דופן


אני יודעת שחלק מכם לא יאהבו את הלינק הבא, מדובר בתחרות שירי ילדים בהודו... ובכן גם להם יש תחרות כזו, וברמה גבוהה מאד. למי שלא מכיר את השירה ההודית, לא זו הקופצנית של מועדוני הצעירים, אלא שירה הודית אוטנטית, הרי מדובר בסוג שירה קשה מאד. ומי שלא מקצועי עלול לגרום לזיופים, שיכולה לצרום לאוזן מקצועית ורגישה. השירים שלהם מאופינים ברגישות רבה ובמנעד די גבוה. למי שיש סבלנות יכול גם להנות מהשיר הבא. לקוח מסרט הודי "אהבה עיוורת". השיר מדבר על הקשר בין היופי והאמת : http://www.youtube.com/watch?v=PjVUhJqDDRg&feature=related
 
למעלה