אין דברים כאלה

נטלייי

New member
דווקא נראה לי

שזה מאז שישראל לא עלתה לגמר ולכן רוב המצביעים הישראלים היו חובבים... (זה לא אומר שאני לא אוהבת את השיר של סעדה, לגמרי ההפך...)

Simon93

New member
דווקא הדוז לשבדיה לא הפתיע אותי

השיר עצמו מאוד פופלארי במגזר הילדים והילדות בעיקר, לכן היה צפוי ששיר שנשמע אמריקאי באנגלית יזכה ביותר נקודות משיר אלטרנטיבי כמו גרמניה פולקי מדי כמו בוסניה והרצגובינה.

נטלייי

New member
ילדים וילדות?

איזה ילדים וילדות בארץ רואים אירוויזיון בערוץ 1 בגמר בלי ישראל???

nit li

New member
כאלה שהסבתות שלהם עושות עליהם בייביסיטר

וכאלה שההורים שלהם נותנים להם חינוך טוב עם מוזיקה טובה, כמו שההורים שלי נתנו לי! (סביר להניח שהילדים האלה הם דור העתיד של הפורום הזה)

kira18

New member
ואו אם זה המצב השנה

חכו מה יהיה בסמי של שרלוט ודני. על הנייר הוא אמור לשבור את שיא הרייטינג לכל הזמנים בסמי

Eurovision Aces

New member
וגם חברים מעריצים משוודיה

שניסו להצביע ללורין כמעט לא יכלו כי הקו היה תפוס פחות או יותר כל הזמן.

idanchik

New member
מקווה שברוב קולות לורין ניצחה את הסמי..

שיר מדהים!!

python 4

New member
לאאאאאאאאאאאא לאן זה נעלם??

מה האינטרס של SVT להשמיד כל זכר ללוריין בטענה של זכויות יוצרים?? זה הזמן ליצור את הוויב לקראת הגמר, ובאקו! ברשת יש פתאום רק קליפים של איזבו (אם אי פעם נדרשו חוקים של זכויות יוצרים..
) ואני צריך את מנת האופוריה שלי!

aSongForX 3

New member
אהההההההההההההההההההה

מדובר בפיסת שלמות שלא מהעולם הזה. למעשה אני די משוכנע שלורין היא המשיח! ההופעה הנדירה הזו תביא בקרוב לתחיית המתים.

Eurovision Aces

New member
ככה כן יכולים למחוק

ואני יודע כי חברת אסקפורום שבדית שהעלתה את השיר של לורין שנה שעברה קיבלה הודעת מחיקה בגלל שהלינקים שלה נעשו פופולריים

s a g i 87

New member
כנראה שיש משהו בשיר של לורין...

אם השרשור הזה הוא היחידי שהצליח להחזיק מעמד ולהשאר בעמוד הראשון של הפורום מלבד ים שרשורי הנציגות החדשה של ישראל לאירוויזיון כנראה יש פה איזה פוטנציאל..

היא באמת מעולה, אגב לאן נעלמה החזרה

שלה מסמי 1 שהייתה באתר המלודי? למישהו יש את הקטע של החזרות?

למעלה