אין בוקר טוב ? אין סופשבוע נעים ?

קרן ניב

New member
אין בוקר טוב ? אין סופשבוע נעים ?

עוד לא התעוררתם ?

בוקר טוב אנשים

dikla yoktan

New member
חלמתי שחברה שלי רחלי ואני מתכננות להזמין

איזה ארוחה מפנקת לצהרים... אבל למחרת איכשהו אני מוצאת את עצמי צועדת איתה למסעדה עצמה. בדרך אנחנו אומרות שאם לא יהיה מקום נשב על הבר. אנחנו מסמיכות ללכת ובמקום הפסאג׳ הפתוח עוברות במסדרון רחב, סגור. מגיעות למסעדה. אני לא מכירה אותה. נכנסות וניגשות לבר... אבל יש שם מקום לארבעה אנשים סה״כ והכל תפוס. טוב. מחליטת להמתין בצד. פתאום אני קולטת את ירדנה יושבת בפנים, לא רחוק ממני, עם הגב אלי. כשהיא מזיזה את הראש אני רואה את הפרופיל שלה. אני מחייכת לעצמי וממשיכה לפטפט עם רחלי. עכשיו גמני עם הגב לירדנה אבל רואה שהאנשים שיושבים מולי מזהים אותה ומדי פעם מגניבים אליה מבטים. ברגע מסויים אני מרגישה שהיא מעוררת כנראה יותר תשומת לב ומסתובבת לראות גם. ירדנה שם מתכופפת אל שמוליק ונותנת לו אוכל. יש לה חיוך מתוק על הפנים. היא אפילו קצת מצחקקת. ואז לובשת את המעיל וגם מי שלידה לובש אותו (אני חושבת שזה היה נתן...) והם יוצאים. כשהיא עוברת לידי היא רואה אותי ואנחנו מתחבקות. מה אני אגיד לכם, בשביל החיבוק הזה סיפרתי לכם את כל החלום הלא מאוד מעניין הזה. הרגשתי אותו ממש פיזית. חיבוק חם ומוחשי מאוד מאוד מאוד. וככה התעוררתי. מהחיבוק. מאוד מאוד מאוד נעים. קצת מוזר איך הגעתי לירדנה מחלום על ארוחת צהרים עם חברה לעבודה.... חחחח. לא ברור העניין, אבל פתאום היא צצה לי שם. איזה כייף!!! ובוקר טוב לכולנו

Ravit Merla

New member
איזה כיף לך!! תמשיכי, תמשיכי לחלום חלומות כאל

ה כייפים... איזה באסה שלא הייתי שם... גמני רוצה חיבוק מירדניתה!

איזה יופי....ומה יורם יובל , הפרויד שלנו,

היה אומר ומנתח ומסביר "בגדול"....ומסביר לפרטים".....והיית מסמיקה.....

סתם...חלומות מתגשמים.

dikla yoktan

New member
אם היתה לי הזדמנות לתת לו לנתח חלום שלי...

היתי מעדיפה לתת לו חלום קצת יותר מעניין. זה בנאלי מדי. לא יודעת אם יש בו משהו מעניין לניתוח. הכל יחסית ״הגיוני״. הדבר היחיד שאני יכולה להגיד עליו זה שהיתי בדרך לארוחה (מזון) וקיבלתי חיבוק מאוד עשיר במקום. אולי הזנה נפשית...

דיקלונת, כשמתארים לבעל מקצוע חלום,הוא מחפש

את הפרט הלא הגיוני לסיפור. זה מפתח לחלום. מה בחלום שלך לא נשמע הגיוני?

dikla yoktan

New member
אני מאוד אוהבת לאכול ומרשה לעצמי פחות או יותר

הכל. לא עושה חישובי קלוריות. כמובן שהיתי שמחה לרזות איזה 5 קילו אבל אני לא עסוקה במשקל שלי. אין לי תסביך בעניין. לא שמתי לב לחלקים לא הגיוניים בחלום הספציפי הזה... היו רק חלקים לא מוכרים. המסדרון. המסעדה עצמה. לא בטוחה שיש במה להתעמק פה... העיקר שקיבלתי חיבוק כל-כך נעים

החלומות לא תמיד מורים על משהו רע,לעתים...סתם

אבל בחלום שלך יש דברים יוצאי דופן. מה פתאום ירדנה לוקחת את שמוליק לבר?ולמחרת בסערת גשמים הם נוסעים על כביש החוף?

ובעניין חלומות. היום מלאו לאבי ז"ל 101 שנים.

אבל הוא איננו כבר 36 שנים.והוא כל כך חסר לי...יש לי תחושה מרגיעה שבקרוב נפגש. הגנום שלו ושלי....זהים. גם הגיהנום שלו ושלי.....

אבי351

New member
יום קסום אני הייתי עסוק בבוקר בלהכין עם

ילדיי הגן של בני עוגיות בגן לשבת ובהקראת סיפור

סופ"ש מקסים
אפרופו חלום,

דקלונת יקרה, רק שתדעי, לחלום הבא, שעפ"י תקנות משרד הבריאות הכניסה לכלבים למסעדות, לצערי, אסורה.......

ליאתי,תארי לך מגם חיות המחמד ירצו בירה? הם

אגב מתמכרים(לכל גבר) במהירות. תארי לך את ההילולה באותו פאב....,ואח"כ נניח ירדנה אחת מהחלום צריכה לשאת על הידיים את ששמוליק...והרי גם היא לגמה משהו,...עד הבית תהיה שוב צמאה, אבל שמוליק ירצה לרדת לעשות סיבוב פיפי....

ואני מתייחסת רק לבירה.ירדנה יקירתי ,מה המשקה האהוב עליך? בפאב הכוונה.

Ravit Merla

New member
זה בדיוק העניין בחלומות: שם מותר הכל!! ולגבי

החיבוקים - תתכוני גברת!! ינואר של הופעות!! גשם של הופעות!!

Ravit Merla

New member
שתדעי שהרבה חלומות שאת נמצאת בהם " מסתובבים ב

רשת" חחח אבל כדי שלא תחשבי שירדנו לגמרי מהפסים - אחסוך אותם ממך

למעלה