אין איזראל וואימן אונלי מנגו, אונלי זארה"

אין איזראל וואימן אונלי מנגו, אונלי זארה"

ז'אקי כרגע הרס אותי סופית, הוא בג'אקוזי בספרד, מפלרטט עם מישהי ברונטית בהצלחה יחסית, היא מסבירה לו על מסיבת ערב ראש השנה , הוא מתוודה שמעולם לא יצא את הארץ , זו לא הפעם הראשונה בנכר, בג'קוזי הוא קפץ להם קפיצת -ראש למים החמימים, יש לנו את זאב רווח של המאה ה-21, הרפרטואר שלו כולל מילים כמו: פרפקט, טוג'דר, ועוד כמה מילים ספורות, עדיין הוא מצליח לכבוש אותם באישיות הקורנת שלו, הוא חודר ללבבות האנשים שם כמו קרני גאמא, זה פשוט לא יאומן כמה חשובה שפת-הגוף. הוא מדבר איתם שם בעברית מדי-פעם:"תביאי לי את המגבת" לפחות יצא לו להשתמש סוף סוף במילה -מנגו עושה רושם שג'קי שלנו הולך להנות שם וגם לזיין שם שיחקת אותה ג'קיטו.... פססס.... פססס........ מז'יק........ תן להם בראש אל תחשוש תן גם לברונטית וגם לבלונדה, הן נראות לי מכאן חרמניות עלייך

כבש אותם/ן ברגע...

הן לא מפסיקות לכרכר סביבו. יש מצב שהוא נשאר שם וזוכה :) בהחלט מז'יק man.

"יו אן מי סליפ טוג'דר"

הוא הביא איתו גלריה של תמונות ממשתפי האח הגדול אצלנו, מנסה לאפיין כל משתתתף בכמה מילים, הציג את נופר כחברתו, ואז רצה להראות להם את עמיר וסיוון, משום מה התמונה של סיוון נעלמה לו לרגע, ג'קי בעברית לחוצה:"איפה איפה סיוון" הוא אטרקציה מהלכת, ידעתי את זה מראש, אבל לא חשבתי שככה הוא יצליח בכמה דקות, הוא כבר מזמין אותם להתארח אצלו בארץ, אני ממנה אותו לשר ההסברה הישראלי, אני לא צוחק לרגע, מי שחושב שרק נאומים חוצבי להבות באנגלית אוקספורדית ממיסים לבבות--טועה בגדול ז'קי למשרד החוץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

שפת הגוף

הוא הדבר החשוב ביותר :) תגיד, איפה ראית את כל זה?..תביא קישור לאתר האינטרנט של התוכנית . ותגיד לו שיביא איזה ספרדי מעניין כשהוא חוזר, אמא תשמח שאני חוזרת לשורשים..
ובסגנון של ג'קי : "הוא הלך לתוכנית של הביוקר..והמעניינת הרבה יותר מכאן"

ז'אקי לפנתיאון הלאומי

אני לא הומו בכלל, אבל מעדיף שג'קי ייצג אותנו בעולם הגדול ולא הנשיא קצב. היית צריכה לראות אותו מתעטף בטלית ומניח תפילין ומתלל את תפילת השחרית ב1200 בצהריים, שאלו אותו מה הוא מעדיף לאכול, גקי:"נו פרובלום אבריפיטנג, נו פרובלם, באקון נו, באקון נו נו" יענו שהוא לא אוכל נקניק בייקון הוא מסביר להם באנגלית העילגת שלו על גלעד-שליט, מנסה לתאר להם איך עתי וליהיא הזדיינו-ג'קי: " פאף, פאף פאף" הוא מסביר שהוא מגיע מ... "רמת-גן , סמול סמול סיטי, טוונטי מינאט פרום תל-אביב" העיקר שהוא מתלהב ואומר להם שבארץ הוא שותה וודקה גריי-גוס, אם כאלו מנהיגים עלובים שיש לנו, אני מעדיף את ג'קי במקומם. הבחירה בו היא אות כבוד לכל הדיסלקטים באשר הם הבחור חילק להם גם סבונים קטנטנים בתור מתנה לכל אחד, כנראה שהוא גנב את הסבונים מהמלון.

פמלה 27

New member
אין לי מושג על מה אתה מדבר

לא מכירה,לא רואה, אני בספק אם מותר היה להתפלל שחרית ב 12,מותר עד חצות היום.

../images/Emo31.gifאמירה לא מוצלחת שלך במיוחד

לא צריך להיות ד"ר רודי בכדי לאבחן שזאקי לוקה בדיסקלציה, זה עדיין לא אומר שזאקי טיפש ולא חכם במיוחד. אם אני אכנס לתוך העלילה של" האח-הגדול" אז יש שם אחת שכביכול קיבלה 740 בפסיכומטרי, יש לה שכל וחכמת-חיים של נעל-בית. חכמה לא נמדדת רק בלימודים אקדמאים, זה שמישהו למד ורכש השכלה ותואר אקדמאי רק אומר שהוא שינן היטב את החומר ושיש לו " תחת" לדגור עליו. אני לכשעצמי לא מתרשם מתארים, הם רק פיסות נייר, זאקי הרבה יותר חכם מהרבה אנשים " חכמים" שאני מכיר. הוא כנראה מתקשה בהגיה של מילים חדשות, משתייך לסובלים מזה... וכאן בא ציטוט: "קבוצת הדיסלקטים הלקסיקלים (בעלי לקות במסלול הלקסיקלי) - מתבטא בקושי בהפיכת מילה כתובה חדשה למילה מוכרת, קושי בזכירת איות (המתבטא לרוב גם בדיסגרפיה מסוג בעל סימפטומים דומים). " להבא תלמד שלא כל מי שמלומד הוא חכם בהכרח לזאקי יש חכמת חיים וחכמת רחוב שלא נרכשת בשום מוסד אקדמאי , גם לא במרכז- הבינתחומי בהרצליה, אני שמח שזאקי יראה לאנשים כמוך שגם "פשוטי- העם" חכמים אחושרמוטה

למעלה