אימוני כוח

איתיR

New member
אימוני כוח

שלום, נכנסתי כעט לתפקיד בו אני עושה יומייות אחרי שירות של המון המון בלי בית... ולכן, יחד עם כניסתי לתפקיד, החלטתי לנצל את הזמן שיש לי בבית ולחזור חזק אל הספורט. התחלתי לרכוב על אופניים בסופ"ש, רץ באמצע השבוע (5-10 ק"מ) וכל מה שנשאר הוא תרגילי כוח. בטן, ידיים וכד'... והבעיה.. אני לא סובל חדר כושר ! ! ! ולכן, מה שאני מבקש אלו תרגילי כוח שאפשר לעשות במסגרת אישית בבית/במשרד. שום דבר שמצריך מכשירים מיוחדים וכו'. איזה סוג של תוכנית אימונים (קלה יחסית, אני לא טוב בכוח) שתעבוד לי על כל אזורי הבטן/ידיים/גב. בתודה מראש, איתי רוזנבלום.

חן M

New member
איתי...

עם כל הרצון הטוב לא ניתן לבנות תכניות על גבי אינטרנט זה ממש לא מקצועי... בכדי לבנות תכנית לפעילות גופנית אתה אמור שמדריך מוסמך ייבנה לך את התכנית התכנית תיבנה בהתאמה אישית אליך . המון אנשים לא אוהבים חדר כושר... אתה לא היחיד... באם אינך מוצא לנכון לקבל הדרכה או בחדר כושר או ע"י מאמן אישי שיבנה לך תכנית אז אני ממליץ לך לקחת חוג שיענה לך על קשת רחבה של יכולות גופניות.. לדוגמא: חוג של אומנויות לחימה וכו'...

איתיR

New member
חן,

תודה רבה על התשובה. אך איני מעוניין בחוג מאחר וממש אין לי זמן. אם היה לי זמן הייתי חוזר לקבוצת אופניים שהייתי בה... אני סה"כ מבקש סוגי תרגילים. לא כמויות וכו'... כל מיני סוגי תרגילים לגב למשל. לחזק את הגב התחתון. כל מיני תרגילים לבטן.. לידיים...

למעלה