אימוני הואטים למינהם..

Lior Avraham

New member
אימוני הואטים למינהם..

היי רציתי להתעניין אם למישהו אולי כבר יצא לעשות 'סקר שוק' לגבי המחירים במכונים השונים ?
אני מעוניינת לעשות אימון ואטים משהו כמו אחת לשבוע אבל הבנתי שזה מאוד יקר, אם מישהו בדק טווח מחירים במכונים השונים ויכול לרשום אשמח :)

agaziel

New member
אני לא מאמן, אבל מתאמן עם מד הספק כבר מספיק

שנים כדי לומר: אימון כזה פעם בשבוע אינו מועיל. האידיאל: קני מד הספק, גם משומש, ובני תוכנית אימון עם מאמן. אם המכונים למיניהם יעלו לך 500 שח לחודש, אחרי שנה את מחזירה את ההשקעה במד ההספק ותוכנית האימון, וללא ספק תהפכי רוכבת מהירכ ומיומנת יותר.

פחות אידיאלי: עיזבי מד הספק. תוכנית אימון ממאמן רציני שיערוך לך טסט מבוסס הספק על טריינר פעם בחודש, יותר אפקטיבי.

odedbc

New member
אוזון11: 75 ש״ח לאימון פעם בשבוע

לא כולל סופי שבוע .
נותן פרספקטיבה מצוינת
יש מאמן/ים שאפשר להתייעץ איתם
מאפשר להתאמן על הקטעים החלשים
אפשר להתאמן גם כשגשם בחוץ
ניתן לקבל פלט של האימון לאימייל
נגישות גבוהה (צומת הסירה) ובשעות הבוקר, חניה בשפע
ממליץ לקחת אימון נסיון.

Yam Natanel

New member
ליאור

לפני ששילמת, 4 שאלות: להחליף פנימית ולנפח את האופניים יודעת? לבלום ולפנות בפנייה בכביש בצורה מהירה ובטוחה למדת? לשתות ולאכול ברכיבה אישית/קבוצתית - תירגלת? לנקות את האופניים לאחר אימון שילדה + צמיגים ביצעת? לא רק אליך אלא לכל אחד/ת שמשקיע באופניו ובשיטות האימון המתקדמות - כדאי לבחון זאת....

ariasdo

New member
מה הקשר בין אימוני הואטים למינהם לבין

מה שאתה כותב זה נושא בפני עצמו שווה לדון בניפרד .

לגבי אימוני וואטים יש עוד כמה מקומות כמו
במצמן צומת כרכור יש בתוך החנות אזור עם עמדות טרינרים ורולרים כולל הדרכה ומאמן לכל הצרכים .

אבל הכי מעניין מבחינת הפורום זה אם תתאמני במכון של אלעד פלטין .

לגבי מחירים הכי טוב לשאול את המכון . ולהערכתי בתחושת בטן המחירים יהיו דומים
השיכולים צריכים להיות מיקום נוח זמינות ובעיקר כימיה טובה עם המכון .
אריה סדובניק

moshik171

New member
כמה עולה חליפה ליתום?

היי

שווה את המחיר?
השאלה היא מה את רוצה ומה את מצפה לקבל בסוף.
גוף האדם זה לא מכונה שמכניסים בצד אחד של סדרת אימונים ובצד השני אם שילמת 10 שקלים השתפרת באחוז ואם שילמת 100 שקלים השתפרת ב 40%.
לדעתי לפני שאת מגיעה לעבודה עם מאמן את צריכה להגדיר לעצמך מטרות. לאחר מכן תציגי למאמן את המטרות שלך ויחד תגיעו להחלטה האם השילוב של מה שהוא יכול לתת בהיקף שאת מוכנה לקבל יביא אותך להגשמת מטרותייך. אם למשל את יכולה להקדיש שעה בשבוע לאימון אז המטרות שלך צריכות להיות קצת יותר נמוכות ממי שמתאמן כל יום.
גם אחרי שתיאמתם מטרות אני לא חושב שתמיד מגיעים למטרות שהוצבו. בסוף יש גם את הדרך האם היה לך כיף להתאמן, כיף לדבר עם המאמן, עם המתאמנים שמתאמנים לידך ועוד.
זו גם לא חתונה קתולית, את מתאמנת 10 אימונים, מתאים סבבה, לא מתאים, בוחנים את החלופות ופועלים בהתאם.

בהצלחה
מושיק

Lior Avraham

New member
אוקיי אז לצורך ההבהרה..

כמובן שאני לא מתכוונת לאימון פעם בשבוע וזהו, אני מתכוונת שהאימון הזה יהיה בנוסף לשאר האימונים של השבוע שנעשים בחוץ, והמטרה ששם ספציפית אני רוצה להשיג זה עבודה על יעילות (איזון כוח בין שני הרגליים ודיווש עגול), תודה לעונים :)

alon sk

New member
רגע! אמרת איזון? דיווש עגול?

זה בדיוק הדברים שאלעד מדבר עליהם כל הזמן.
יכול להיות שהוא זה מה שאת מחפשת?

efratramati

New member
השאלה העיקרית היא מה המטרה שלך ומאיפה את בארץ

אני עברתי גם את אוזון 11 וגם את אלעד ואין מה להשוות.

אוזון 11 צריך להביא אופניים, צריך להביא תוכנית אימונים, או לקבל אחת ממאמן שלא ממש מכיר אותך. לעומת זאת, המעבדה של אלעד זה המקום שבו הוא מאמן בשיטת פאורטריינג, שיטה שהוא פיתח ושיכלל והתוצאה היא שיפור ניכר ביכולת הרכיבה, במהירות, ביעילות ובטכניקה.

אני באופן אישי חתכתי יותר משעה בזמן שלי באופניים בחצי ישראמן בשנה שעברה, אחרי משהו כמו חודשיים אימונים פעמיים בשבוע.

אם צריך המלצות, ההמלצה שלי לעבוד עם אלעד במעבדה בשיטת פאורטרייניג.

אגב אני בגלל אילוצים אישיים, אין לי הרבה זמן לרכב בכביש וזה גם מפחיד אותי והמעבדה פתרה לי את הבעיה הזו.

אגב זה לא זול אבל שווה בסופו של דבר מביא אותך לתוצאות בזמן יחסית קצר ולכן בחישוב כללי עשוי לצאת יותר זול מפתרונות זולים יותר לאורך זמן.

elad fa

New member
ליאור שלום, בשאלתך יש איזו נימה

מסוימת של בוסר וחוסר הבנה, (וזה בסדר גמור)
נראה לי שפשוט תלכי ותבדקי מה נותנים במרכזים השונים ("מכון" יש לו קונוטציה שלילית אגב, לטעמי).
מרכז אימון רציני, זה לא "ערימה של טריינרים שבאים עם אופניים ומסובבים רגליים, זה משהו הרבה יותר רציני מזה.

זה מתחיל כמו בכל דבר ברמת הידע של המאמנים, ללא קשר לרמת הציוד, או איכותו של האספרסו בסיום
(למרות שבימים שאדי מגיע במיוחד מאשדוד, רמת האספרסו עולה פלאים) ויחד עם זאת גם לנו יש על מה לעבוד, אבל כל דבר בעיתו

הנה, שני סרטונים לדוגמה, אין שום קשר (בירה נשר) לואטים או הספק >

מנח שונה של הידיים על הכידון - מתברר שזה לא אותו הדבר מבחינת הפעלת השרירים ברכיבה ויציבות.
מוזמנים להגיע למעבדה וללמוד מהי רכיבה חסכונית, יעילה ובטיחותית.
כמו כן, לבוא ולנסות מהו אימון הספק על רולר (בקבוצה...אין צורך במד הספק, בהכרח)

בנוגע למחירים, לספורטאים וספורטאיות צעירים ב POWERTRAINING יש מסגרות מסוימות של מלגות,
רק צריך להוכיח שאותו ספורטאי או ספורטאית
באמת שווים את זה (תוצאות ועוד כמה דברים שלא קשורים בהכרח לספורט). את יכולה לשאול בנושא הזה את
שלומי חיימי ואליעד דניאל (אופני הרים וכביש).

(שימי לב, כותב שורות אלה אינינו אוביקטיבי)

למעלה