אימונים כשחולים

eligrt

New member
אימונים כשחולים ../images/Emo184.gif

מה לעשות, זה תפס בתחילת השבוע גם אותי (כבר לרגע חשבתי שהחורף והשפעת דילגו עלי...
) בכל אופן, פעילות גופנים כשהגוף לא 100% עלולה להזיק? או אולי להיטיב? מה אתם אומרים, להשלים עם שבוע אימונים ש"מת" ושתיית ליטרים של תה פולני עם לימון
? להמשיך כרגיל? או שאולי כדאי לעשות דברים אחרים? לתגובתכם אודה

אתה עדיין לא מתקשר הא?

לשאלתך - למרות ההתמכרות המבורכת (איירונמן שנה הבאה?) באופן כללי אפשר לומר שלא כדאי להתאמן כשהגוף עייף וחולה. כאשר אתה מתאמן, בוודאי אימונים קשים אז לאחר האימון שהגוף בהתאוששות, אז אתה חשוף אפילו עוד יותר למחלות מכיוון שהמערכת החיסונית נחלשת. באופן יותר ספציפי - אם אתה קצת מצונן אז לא יקרה כלום אם תעשה אימון קל. אם יש לך חום - הייתי מוותר. תנוח תשתה תה ותטפל באשתך...

MidNight Flame

New member
כשגוף עובר אימון עצים...

למשל, התסמינים הם כמו תסמיני מחלה, הגוף "מבוהל", "בטראומה". לא רצוי בכלל להתאמן כשהגוף גם ככה נמצא באיזשהוא מצב של טראומה, הנזק הפוטנציאלי גדול מהתועלת.

eligrt

New member
תודה על התגובות, עוד שאלה קטנה

ינעל דינק על השפעת / וירוס המטונף הזה שתפס אותי. יום ראשון יצאתי לאימון טמפו ומאז אני מפורק
טופ, נצטרך להשלים עם שבוע אימונים "שהלך פקקט" בתקווה ששבוע הבא נחזור לפעילות.
ועכשיו עוד שאלה קטנה, הלך שבוע בתוכנית (העיקר מבחינתי הוא הריצה) בהנחה ששבוע הבא אני חוזר להתאמן, האם לחזור לנקודה ממנה הפסקתי? האם להמשיך רגיל (כאילו לא הייתי חולה השבוע?) או אולי כדאי לעשות משהו אחר? ודני, א. אכן שותה תה, ולגבי הגברת... היא דווקא מטפלת בי
ב. ולשאלתך (ironman), הלכת רחוק מידי... תן לי קודם לגמור 2 קמ ריצה מבלי לחזור לאחור עם הרכב ולחפש את הריאות שלי...

תבוא לרוץ

תבוא לרוץ איתי ועם עופר ואני מבטיח לך שתוכל לרוץ הרבה יותר משני ק"מ מבלי שתצטרך להשאיר כלום מאחור...

MidNight Flame

New member
תרשה לי להציע דווקא טיפול למחלה,

כוס תה גדולה ובה מיץ מחצי לימון טרי, מעט קליפת לימון מגורדת, שתי כפיות דבש, מנה אחת של ברנדי, מקל קינמון ומעט ג'ינג'ר טרי מגורד פנימה. אחרי 3-4 כוסות כאלה אני מאמין ומאוד מקווה שתראה שיפור.

למעלה