אימון שריר פעם בשבוע.....

klausner

New member
אימון שריר פעם בשבוע.....

לאחרונה דובר פה כמה פעמים על אימונים מסוג ABCD ו ABCDE, כלומר כל קבוצת שרירים מקבלת גירוי אחד בשבוע. ובכל פעם נאמר שבמקרה כזה רצוי לעבוד באימונים עם עצימות גבוהה. ועכשיו לאחר ההקדמה אגש לשאלה/ות: מה הכוונה בעצימות גבוהה? או יותר מפורט, כמה סטים לכול שריר? איזה שיטת עבודה מומלצת מבחינת מס' חזרות, פרמידות, מס' חזרות קבוע או סתם שיטה אחרת? התמקדות בתרגילים מורכבים וכו....... אשמח גם לראות תוכנית אימון של חבר'ה שעובדים בצורה זאת. בתודה מראש FAX

RozwareZ

New member
LETS SAY IT LIKE THAT

אחרי אימון גב אתה לא יכול לעשות כלום אחרי אימון רגליים אתה לא יכול ללכת אחרי אימון ידיים אתה יכול לשכוח מ... מחר אני אכתוב לך תוכנית שהיתה מבוססת על התוכנית שלי

אני לא יודעת מה איתך רונני

אני כבעלת דירה לא הייתי מאמנת את הגב למצב כזה שלא יאפשר לי לתפקד או את הרגליים למצב כזה שלא יאפשר לי ללכת וא.ע.פ שאני נשואה לא הייתי מרשה לעצמי לאמן ככה את הידיים... בקיצור, למה?! אפשר להתאמן גם ABC או AB, ושומו שמיים, אפשר להתאמן אימון "כל הגוף" 3 פעמים בשבוע וזה מביא תוצאות יפות מאוד... (אם נשפוט לפי הדלתא והבייספס שלי).

klausner

New member
תראי........

לי למשל אין בעיה להגיע למצב שבו אנילא יוכל ללכת או לזוז. זאת מכיוון שהפיעולת שלי מחוץ לחד"כ מסתכמת בישיבה בהרצאות, פתירת תרגלים בקוונטים 2 או כתיבת קומפיילר במחשב. אך לעומת זאת בתוך סטודנט עמוס (אני עושה שני תארים מלאים ולא קלים בו זמנית) הזמן שלי ללכת לחד"כ הוא בשעתיים חלון שיש לי כמעט בכול יום. שבזמן זה אני צריך להגיע לחד"כ, לבצע את האימון, להתקלח, לאכול ולחזור לאונ'. בזמן שנשארלי לאימון, קשה להכניס אימון AB רציני או אפילו ABC לכן צורת אימון ABCDE יושבת עליי כמו כפפה. כל זאת למרות שאני מסכים עם מה שאמרת. אחת התוכנית שעבדו בצורה הכי מוצלחת עבורי הייתה, אימון כל הגוף 3 פעמיים בשבוע, אך תוכנית כזו אינה ריאלית מבחינתי עכשיו. FAX

RozwareZ

New member
חשבתי שזה ברור, בנים בחדר כושר

שנשארו מעל שנה = סדיסטים לא משנה מה יגידו לי זה נכון, אנחנו סדיסטים הרי אימון זה אולי הדבר ההכי לא כיף שיש, אתה מזיע, כואב לך, ויום למחרת של אימון קשה אתה לא יכול לעשות כלום. ובכל זאת אנחנו אוהבים את זה
לא אמרתי שאי אפשר להגיע לתוצאות בלי זה, אבל זכרי שמדובר לא על תוכנית ABC ולא על תוכנית AB מדובר על תוכנית ABCDE שמבוצעת כל שריר פעם בשבוע משמע יש לנו גירוי רק פעם בשבוע, אז הגירוי הזה צריך להיות חזק מאוד. (למתקדמים). עכשיו בקשר אלייך, זה הכל תלוי מה זה תוצאות בשבילך גם בABC רגיל כמו שאת אומרת של שלוש פעמים בשבוע אני יכול להגיע לתוצאות השאלה מה זה תוצאות ABCD/E נחשב תוכנית למתקדמים מאוד אני לא זה שיגיד למישהו איזה תוכנית לעבוד, שכל אחד יעשה מה בראש שלו
סך הכל נתתי המלצה

רן88

New member
אני חושב שהתכוונת למזוכיסטים...

סדיסט הוא אחד שאוהב לראות כאב של אחרים, מזוכיסט הוא אחד שאוהב להכאיב לעצמו.

רונני מחר אני מתכוון להחליף תוכנית

ולעבור ל - ABC תעלה באמת תוכניות מומלצות שאתה חושב שהם טובות תודה

RozwareZ

New member
אני אכתוב השבוע קצת תוכניות

NO PROBLIMA ונבקש מעידו שיזרוק אותם למאמרים רק שרשרו איזה תוכניות אתם צריכים אז יש לנו בנתיים ABC יש לנו ABCDE (ישחזר תתוכנית שלי בערך) ומה עוד?

klausner

New member
../images/Emo47.gifסחטיין על הרמת הכפפה

אני חושב שתוכנית אימון עם הסברים של מתאמן ותיק זה כלי מעולה לכולם. כן ירבו. הייתי מציע לכתוב תוכניות לא רק לפי פיצול אלא גם לפי מטרות, למשל תכונית למטרת כוח, סיבולת וכו'... דרך אגב התוכנית של רמי לפיתוח גוף היא התוכנית המוצלחת (מבחינת תוצטות והנאה) שיצא לי לעבוד איתה.

קטריס

New member
אימון מחזורי, וכן ABCD

אני עוד מעט הולך לעבוד לפי ABCD והייתי רוצה להשוות את התוכנית שבניתי עם תוכנית אחרת.

OceaND

New member
אממ

אני נראה לי עובד בשיטה הזו של ABCDE רק שבכללי אין יל מושג מה האותיות האלה אומרות חח AB או ABC וכו'.. אני יחסית מתחיל.. עובד בכמון קצת פחות משמונה חודשים.. ובאמצע היו לי הפסקות בגלל חוסר בזמן.. אבל את התכונית שאני עובד בה אח שלי בנה לי שהוא מתאמן כבר כמה שנים בחדרי כושר שונים, אמנם לא ברצף וזא אני מחלק ת'שבוע לאימון חזה ויד אחורית, (ארבע - חמש תרגילי חזה ושלוש יד אחורית) + אימון גב יד קדמית (בסביבות החמש תרגילי גב ו 2 יד קדמית) + אימון כתפיים ואפשר להוסיף לו רגליים ולכל האימונים אפשר להוסיף גם בטן עכשיו כמעט לכל סוג של תרגיל אני עושה ארבע סטים, למרות שיש כמה יוצאים מהכלל של שלוש סטים.. ובדר"כ אני עושה פירדמיה של 15, 12, 10, 8 ואני דוקא התפתחתי מהר בשיטה הזו. יש כאלה שאומרים שזה בגלל גנים אבל ישר אחרי חושדיים הבחינו בעיצוב וגם עליתי במשקלים וכו' אז השיטה הזו לדעתי טובה... אבל אני לא מומחה כמו האנשים פה :)

OceaND

New member
אופס

עכשיו הבנתי שאני בכלל עובד בשיטת ABC נראה לי בכל קמרה זה עדיין גירוי פעם בשבוע לכל שריר

למעלה