אימון אירובי מוזר?

אימון אירובי מוזר?

לא ממש אירובי.. אבל היום שיחקתי כדורגל עם חברים.. כנראה בגלל הסיגריות, או לא יודע מה, מתתי אחרי 10 דקות.. הייתי גמור.. עשיתי הפסקה קטנה.. ואז שיחקתי עוד שעתיים וחצי..!!!! איך זה מסתדר במבחינת הגיון? שאחרי 10 דקות אני מת? ואז שעתיים וחצי אני אחלה.. וזה לא שזה היה עצימות שונה.. שיחקתי רגיל.. לא שזה קשור אבל הבקעתי גול מזה יפה :) תודה..

eyal1612

New member
תשובה

הרגשת לא נעים ב10 דקות הראשונות ולאחר מכן הרגשת נוח מכיוון שבהתחלה השתמשת במעגל האנאירובי(ובעוד כמה מעגלים לא רלוונטים) ולאחר מכן עברת למעגל האירובי. למעגל האנאירובי יש תוצר לוואי שנקרא חומצת חלב והוא נוצר כתוצאה מהתפרקות של גלוקוז וגליקוגן. במעגל האירובי תוצר הלוואי הוא הפחמן הדו חמצני שלא מפריע להמשך הפעילות.

תודה רבה גבר!! יש איזשהי דרך

לדלג על המעגל האנאירובי ולהגיע ישירות למעגל האירובי? כי זה באמת לא נעים למות אחרי 10 דקות.. חח שוב רב תודות! ש"ש :)

eyal1612

New member
ת'אמת?

לא
אם הייתה אפשרות כזאת אנשים היו יכולים לרוץ ימים שלמים מבלי להתעייף,להרים משקלים מטורפים X פעם בלי להרגיש את זה בכלל ולא לקבל כאבי שרירים. נשמע כיף, לא?

לא נכון כל כך

אם אתה עושה חימום טוב הדקות הראשונות יהיו בשבילך כמו הדקות הראשונות של האחרי ה-10 דקות הקשות שלך.

eyal1612

New member
אז?

הוא שאל אם אפשר לדלג על השלב האנאירובי וכמובן שאין אפשרות כזאת

Spit630

New member
בגלל זה תמיד קשה בתחילת הריצות

וזה? אם נגיד רצים הרבה..

למעלה