אימאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא...

אימאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא...

עכשיווו חזרתייייי מ " האולפן השקוף של ערוץ 24 החדש " אימא אימא אימא אימא אימאאאאא אלהה יוסטורררררררררררררררררררררר, יאוולאייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יווווו יוווו יוווו איך איך אני יכול לסכם הכל?????????? היה משהו נדירררררר.............................. אימאאאאאא זאת הפעם הראשונה שאני רואה את ג'ולההה ב REAL LIFE! והיאאאאאאאאא מלכההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ודודיייייייייייייייייייייייייייייי ודודייייייייייייייייייייייייייייייטהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אימאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מממממממממממ-ללללללללללללללללל-ךךךךךךךךךךך אין אין אין אין אין אין אין אין אין אין אין אין אין אין מיליםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם עליתי לאולפן ישבתי עם גולה וראינו אותי................אימאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא דודי שרון & ג'ואלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל אתםםםם אגדה שלא נגמרת!

jakovstyle120

New member
ביייייייייתתתתתתתתתתת מג'ניןןןןןןןןןן!!!!!!!!

טליללההההההההההה דודיייייייייייי ג'ולהההההה !!!!!! ע-ש-י-ת-ם א-ת-ז-ה ו-ב-ג-ד-ו-ל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נשארתייייייי ער ולא היה אכפת מא-ף א-ח-ד !!!! הייתי חייב לראות הכל מהכל עד הסוףףףףףף... מזהההההההההההה?!?!??! אלוהים ירד לעם !!!!!!!!!!!!! ג'ואללללללללל בל-י-י-ב !!!!! ל-א היה כזה דבר אנשים !!!!! לא היה ..אתמול הייתי נראלי בשיא התתרגשות בחיים שלי ..מכל ההתרגשויות שעברתי !!!!! כמה עצמההההההההההההה כמה איכותתתתת כמה אהבההההההה !!!! מהההה הלך שם ?!!? תסבירו לי !!!! אין אין אין אין דברים כאלההה..ש-ג-ע-ת אמיתית !!!! דודי , כמו שאמרת ..ע-ש-י-ת-ם אתזה !!! ובגדול ....תמיד יודעים לקלוע ..תמיד יודעים איך לפעול ומתי !!! אין עליכם , אני הכי גאה בעולם בצמד הזה ובכל ההפקה הזאת !!!! כמות המעריצים חיזקה ושימחה עוד יותר אני בטוח שהיה משהו יוצא דופן מהבחינה הזאת !! וממש מרגש בשבילם !! איןןן עליכם, פשוט אין !!!!! מחכה עוד כל כך הרבהההההה... פשוט, אוהב אתכם דודי, ג'ואל, וטל !!!

למעלה