אילנות אמריקה לטינית

מצב
הנושא נעול.

diablo123

New member
אילנות אמריקה לטינית

אילנות אמריקה לטינית
מישהו יכול להסביר לי על קרן נאמנות "אילנות אמריקה לטינית" ? שמעתי זה משהו חם היום בשוק . יש למישהו הסבר או באיזה אתר להסתכל ? תודה לעוזרים .

orelsror

New member
תשובה

אילנות אמריקה לטינית
מישהו יכול להסביר לי על קרן נאמנות "אילנות אמריקה לטינית" ? שמעתי זה משהו חם היום בשוק . יש למישהו הסבר או באיזה אתר להסתכל ? תודה לעוזרים .
תשובה
ובכן אילנות היא קרן נאמנות שמתעסקת במדינות אמריקה הדרומית שכלכלתן בשלבי היתעוררות מתקדמים ועל כן התשואה בהם יכולה להיות גבוהה כמו שהסיכון בהם גבוה. http://www.aonline.co.il/f/fundQuote.jhtml?secCode=5103791 הקרן משקיעה את רוב כספה במניות כך שזה אומר שהיא מסוכנת! אם השוק הוא חזק והאפיק המנייתי רוגש כמו שהיה בשנתים האחרונות באצלנו בבורסה אז כן תשואה גדולה יכולה להיות. כמו שנראה הקרן עשתה 77 אחוז מתחילת השנה שזה מאוד יפה! אך הסיכון גבוה מאוד במקביל אחרת היינו רואים נהירה מוחלטת לכיוון אותה קרן.

diablo123

New member
אוקיי

תשובה
ובכן אילנות היא קרן נאמנות שמתעסקת במדינות אמריקה הדרומית שכלכלתן בשלבי היתעוררות מתקדמים ועל כן התשואה בהם יכולה להיות גבוהה כמו שהסיכון בהם גבוה. http://www.aonline.co.il/f/fundQuote.jhtml?secCode=5103791 הקרן משקיעה את רוב כספה במניות כך שזה אומר שהיא מסוכנת! אם השוק הוא חזק והאפיק המנייתי רוגש כמו שהיה בשנתים האחרונות באצלנו בבורסה אז כן תשואה גדולה יכולה להיות. כמו שנראה הקרן עשתה 77 אחוז מתחילת השנה שזה מאוד יפה! אך הסיכון גבוה מאוד במקביל אחרת היינו רואים נהירה מוחלטת לכיוון אותה קרן.
אוקיי
ואני רואה פה באתר של אילנות שזה קרן מעורבת מבחינת מס , יש לך מושג מה זה אומר ? והאם אתה ממליץ עלייה ? 77 אחוז בשנה זה טירוף אתה כמעט מכפיל את הכסף שלך בשנה!!!

orelsror

New member
בוקר טוב תשובה

אוקיי
ואני רואה פה באתר של אילנות שזה קרן מעורבת מבחינת מס , יש לך מושג מה זה אומר ? והאם אתה ממליץ עלייה ? 77 אחוז בשנה זה טירוף אתה כמעט מכפיל את הכסף שלך בשנה!!!
בוקר טוב תשובה
1. מעורבת - משלמת חלק ממס כמו חייבת ובפדיון מלשם חלק מהמס כמו פטורה. 2.אינני מממליץ על שום דבר

startup1

New member
שאלה על ימי הסחירות שלה

בוקר טוב תשובה
1. מעורבת - משלמת חלק ממס כמו חייבת ובפדיון מלשם חלק מהמס כמו פטורה. 2.אינני מממליץ על שום דבר
שאלה על ימי הסחירות שלה
שמתי לב שבימי א ו ב' לא מופיעים נתוני מסחר על הקרן. מדוע?

זאלאמה

New member
לטינית

שאלה על ימי הסחירות שלה
לטינית
כמו בכל קרנות חול, הקרן נסחרת בימים ב'-ו'. ביום ראשון מופיע עדכון של יום שישי וחמישי של שבוע קודם. ביום שני אין עדכון. ביום שלישי עדכון של שני. ביום רביעי עדכון של שלישי. ביום חמישי עדכון של רביעי. כל העדכונים הם ב 8 בערב. גם שנותנים פקודה למכור או לקנות זה בעיקוב של יום.

dejosh

New member
כמו כן לא נסחרה השבוע בגלל חג

שאלה על ימי הסחירות שלה
כמו כן לא נסחרה השבוע בגלל חג
היתה הודעה - אין מסחר עד 13/12

dejosh

New member
תראה את תשובתו של ORELSROR

אז שווה או לא ?
מסוכן מידי או לא ? אני רוצה לשים שם 100 אלף שקל.
תראה את תשובתו של ORELSROR
בנוכחי וגם בשרשור ימים אחרונים, ותחליט. היא שנה אחרונה עשתה תשואה של מעל 60% , נדמה לי יותר מכל קרן אחרת,החודש היתה חלשה

זאלאמה

New member
דעתי

אז שווה או לא ?
דעתי
הקרן מאוד מסוכנת אבל התשואה יכולה להיות יפה מאוד. דיי קשה לעקוב אחרי הביצועים שלה וגם כל הפקודות של הקניה/מכירה מתבצעות באיחור של יום. הקרן גם מאוד תנודתית...יכולה לעלות/לרדת 2-3 אחוזים ביום בכיף. השאלה אם אתה מוכן לקחת את הסיכון. תסתכל קצת אחורה ותראה שבאוקטובר הייתה ירידה של 15 אחוז בערך בקרן...זה לא נעים במיוחד... אני לא הייתי ישן טוב בלילה עם 100 אלף שקל בלטינית...אבל אני מודה שזה מפתה.

yair24

Member
תרשה לי לשאול אותך כמה שאלות

אז שווה או לא ?
תרשה לי לשאול אותך כמה שאלות
ונראה אם שווה לך או לא. נגיד אתה שם בקרן הזאת 100K שקל אוקי? הקרן הזאת היא בסיכון גבוה ולכן אני מניח שאתה תעקוב אחריה יום יום כדי לספור את הרווחים נכון? בוא נסתכל על הגרף שלה היום היא ירדה מ203 ל196.5 מה שאומר בערך 3%. אתה נכנס היום ורואה שיש לך 99700 שקל. איך אתה מרגיש עם זה? אתה יוצא מיד? או ממשיך? בוא נראה מה יהיה מחר האם היא תעלה או תרד?

yair24

Member
הייתי ממליץ לך להוריד את סימני

אוקיי
הקריאה ואת ההתלהבות. 77 אחוז בשנה זה גן אומר שאתה יכול להפסיד 77 אחוז בשנה... שזה כמעט להפסיד את התחתונים שלך... איך זה נשמע עכשיו?

diablo123

New member
אני אעשה מכה

הקריאה ואת ההתלהבות. 77 אחוז בשנה זה גן אומר שאתה יכול להפסיד 77 אחוז בשנה... שזה כמעט להפסיד את התחתונים שלך... איך זה נשמע עכשיו?
אני אעשה מכה
אני יישאר בקרן חודש חודשיים אעשה מכה ואצא . גם כן הלטינים האלה אי אפשר לסמוך עליהם .

yair24

Member
או שתעשה מכה

אני אעשה מכה
אני יישאר בקרן חודש חודשיים אעשה מכה ואצא . גם כן הלטינים האלה אי אפשר לסמוך עליהם .
או שתעשה מכה
או שתחטוף מכה
הכל שאלה של כמה אתה יכול להשרות לעצמך להפסיד...

מכות מצריים

אני אעשה מכה
מכות מצריים
ידידי אתה מדבר כמו מהמר ולא כמו משקיע. הכי גרוע אם תכנס, הקרן תרד 30% בחודשיים האלה, אתה תשבר ותצא, ואז הקרן תעלה 80% בשנה הבאה, אתה תטפס על הקירות מרוב תסכול. או ההפך - אחרי שהחלטת להיכנס באמת עלתה הקרן יפה, ואז אתה אומר טוב בוא נשאר עוד קצת, דפקתי קופה, מה אני פראיר לצאת? ואז תבוא הנפילה. אל תכנס לשום דבר עם סיכון כזה בלי להבין מה אתה עושה, אלא אם כן 100K ש"ח זה אחוז זניח בתיק ההשקעות שלך ויש לך עצבים של שלושה רמבו וארבעה רוקי.

orelsror

New member
../images/Emo45.gif איזה דימויים

מכות מצריים
ידידי אתה מדבר כמו מהמר ולא כמו משקיע. הכי גרוע אם תכנס, הקרן תרד 30% בחודשיים האלה, אתה תשבר ותצא, ואז הקרן תעלה 80% בשנה הבאה, אתה תטפס על הקירות מרוב תסכול. או ההפך - אחרי שהחלטת להיכנס באמת עלתה הקרן יפה, ואז אתה אומר טוב בוא נשאר עוד קצת, דפקתי קופה, מה אני פראיר לצאת? ואז תבוא הנפילה. אל תכנס לשום דבר עם סיכון כזה בלי להבין מה אתה עושה, אלא אם כן 100K ש"ח זה אחוז זניח בתיק ההשקעות שלך ויש לך עצבים של שלושה רמבו וארבעה רוקי.
איזה דימויים

yair24

Member
אתה יודע משהו?

מכות מצריים
אתה יודע משהו?
כש100K מהווים אחוז זניח מתיק ההשקעות אז אין לי בעיה גם אם הם יורדים ותאמין לי אין לי עצבים של שלושה רמבו וארבעה רוקי

מצב
הנושא נעול.
למעלה