אילנוש, עליזה63 אני מתנצלת עד

סיוולה

New member
אילנוש, עליזה63 אני מתנצלת עד

שהתחלתי להתאושש מהגב, משבוע עבודה שעבדתי לבד לבד במשרד, חשבתי שאנוח איכשהו ואז הקטנה כבר 3 ימים עם חום שלא יורד, שיעול נבחני ואומללה ממש ממש. אני חזרתי לפני שעה מזריקה בעמוד השדרה בגב, הרופא מתפלל שזה יקל על כאבי הגב. גם אני מתפללת. אני מקוה שמחר יהיה יום יותר טוב וקל, ואני אשב ואתפנה לברבר. על הרבה דברים. ועליזה63 אני עוד יותר מתנצלת, היתה לי מריבה עם אורנג' והשארתי את הפלאפון שם באקט זעם, אז לא היה לי את הטלפון להתקשר, ולמחשב לא יכולתי לגשת ולכתוב, אני עכשיו מנצלת הפוגנת קטנה לפני שהילדה "מקיאה" מהשיעול, וזהו........ לילה טוב ובשורות טובות ו... תקנו את הדיסק החדש של שרית חדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד. ורד

סיוולה

New member
מרגניתוש, בזמנו סיפרת לי שאמא שלך קיבלה גם

את הזריקה האפידורלית. תוך כמה זמן עוברים הכאבים הנוראיים האלה בגב בגלל הזריקה? והאם ישנה תחושת הקלה מהכאבים בגב כתוצאה מהזריקה הזו. מה שכן, אני מתחילה בסדרת זריקות, שלב הבא במרפאת כאב ב"וולפסון" עוד שבועיים, הפעם זה יהיה בתנאים של "חדר ניתוח אמיתי". מה שכן, אני לא יודעת אם לכעוס על עצמי או לא לכעוס על עצמי, מצילום MRI אחרון שעשיתי לפני כשבוע, ישנה החמרה ונזקים גדולים ורבים כתוצאה מהסירוב שלי "לשבת בבית ולא לעבוד". המחשבה של עוד פעם לא לעבוד ולהיות חסרת כסף, אני מעדיפה ללכת עד שיוציאו אותי עם אלונקה, מצד אחד, ומצד שני, אני קולטת לחשושים בסביבת העבודה שלי שכבר נמאס להם מהתקפי הגב שלהם והסבל שאני עוברת. לא נורא יהיה בסדר. חייבת לדעת - מרגניתה - שתי השאלות הראשונות? בשורות טובות ורד

../images/Emo3.gifורד יקרה,חייב את הדיסק של חדד????

חשבתי כבר להתקשר אלייך ושכחתי אתמול,,כרגיל,,,,, אני מקווה שאתם בסדר,,ואת,,,, אגב,,,באמת היה חסר הברבור שלך,,,,,,,,,,,,,,,,חחחחח תרגישו טוב אילנה

סיוולה

New member
אני עושה פרסומת גלויה - חייבים - שרית חדדדדדד

איזה ברבור ואיזה נעליים. הרופאה של הקטנה טוענת שיש וירוס של חום, שמשחק בין עולה/יורד/עולה יורד, רק היום עיכלתי שזה כבר שבוע ימים ולא שלושה ימים. האומללה מעלה חום עד כמעט 40 נותנים לה אקמול, מקלחים אותה, מניחים על המצח מטליות רטובות, זה עובר החום יורד, ושוב, עולה.... היא מה סמרטוטי והכי מעצבן ניג''ססססססססססססססססססססס. אני כמו שכתבתי אתמול עברתי זריקה בגב, ומהבוקר כאבים כמו הצירים האחרונים לפני לידה, אני מרגישה שאני משתגעת, הפלוס היחידי ,מעבר לכאבים, שההרדמות של הרגל כמעט וחלפה, יש רק נימול עקצוצי. אני מנסה להתקשר לרופא לשאול - אם זה טבעי, הכאבים אטרף האלה, אי אפשר להרים כלום, אי אפשר להוריד דברים מלמעלה (מהארון, למשל), ואי אפשר להרים דברים מהרצפה. בהתחלה זה הצחיק אותי, איך שאני נתקעת באמצע והכאבים תוקעים אותי מלהמשיך, ועכשיו אני בקריזה, זה צירים בלי תוצאה של תינוק. איזה בעסה...... מה אתכם? איך אתם מסתדרים? אני מקוה שהכל בסדר. אני אשאל עוד שאלה את מרגניתה ואפרוש, הכאבים משליכים לי גם על הידיים, וזה עושה לי לצרוחחחחחחחחחחחחחחח. רק בשורות טובות ורד ,

מרגנית2

New member
מצטערת לא הייתי כאן

אבל טוב שהתקשרת! מקוה שהיום כבר הוטב לך עם הגב. מה עם פיזיוטרפיה? לי מאד עוזר

למעלה