אילו רק

אילו רק

אילו רק ידעת, אילו רק הבנת, אילו רק ראית את מה שאתה לא אילו רק ביקשת, אילו רק דאגת, אילו רק שמרת כשהייתי פה. אילו רק רצית, אילו רק קיווית, אילו רק עשית את מה שאתה לא אילו רק טרחת, אילו רק הכנת, אילו רק יכולת לבוא. אילו רק שאלת, אילו רק ענית, אילו רק פעלת כפי שאתה לא אילו רק חשבת, אילו רק חלמת, אילו רק הצלחת למצוא. אילו רק בנית, אילו רק קראת בברירות את הכתוב אילו רק אהבת, אילו רק אהבת, שום דבר אחר כבר לא היה חשוב. מה דעתכם?
עדי

Mack_ler

New member
אילו?

לא צריך לצפות שדברים יעשו מעצמם, צריך לגרום להם להיעשות! לא לשבת בשקט, לקום ולצעוק: "אני רוצה שינוי!!" שיר יפה מאוד!

צודק...

וכעיקרון אני טיפוס ***מאוד*** פראקטי, לעיתים אפילו יותר מדי!!!! אבל... אבל... אבל השיר הזה יצא ממני, אין לי מושג למה, האמת, אבל הוא יצא!!!
עובדה... :) אומרים ששירים, במידה מסויימת, מאוד מקושרים ל"עולם הפנטזיות" (טוב, לא אומרים את זה, אבל אני חושבת את זה!)
ו... לכן לפעמים אנחנו כותבים דברים לאו דווקא מניסיון, אלא דברים שהיינו רוצים שיקרו לנו, או שאנחנו סתם "מפנטזים" עליהם שיקרו לנו... לא שאני ***חס וחלילה*** מפנטזת על גבר שלא יאהב אותי (?!), אבל... השיר פשוט יצא מתוכי, "נבע" ממני, בלי שום הסבר הגיוני. זה כל היופי בזה, אני חושבת...
תודה רבה לך, על התגובה הכנה והאמיתית... i like it! :) עדי התל-אביבית

אגב... ../images/Emo8.gif

לפני שכתבתי את השיר הזה, כתבתי משהו בסגנון, אבל אחר... קבלו:אילו רק ידעת מה שאני יודעת. אילו רק שמעת מה שאני שומעת. אילו רק שמחת כמו שאני שמחה. אילו רק בכית כמו שאני בוכה. אילו רק היית פה כשאני צריכה… ----------------------- ואז שיניתי אותו לשיר שכתבתי מקודם, כי... כי חשבתי שהוא צריך שינוי!!! נשיקות לכולכם, אוהבת מאוווווווד!!!!!!
עדי

ביאנה

New member
אני דווקא אהבתי את השיר השני יותר ../images/Emo41.gif

כי הוא קצר וקולע אבל גם השני טוב

למעלה