אילו משחקים אתם הכי אוהבים בטלפון שלכם?

Inigo Monttoya

New member
אילו משחקים אתם הכי אוהבים בטלפון שלכם?

כיום,המכשירים הסלולריים בכלל והסמארטפונים בפרט הם בעלי יכולות הרבה יותר גדולות להריץ משחקים מורכבים, עם גרפיקה משובחת ותצוגה ברמה גבוהה . יש כל כך הרבה משחקים להורדה לכל מכשיר ולפעמים מרוב מבחר אנחנו כבר לא יודעים מה כדאי לנסות... אז על מנת שכולנו נכיר את אותם משחקים "שווים"...אלה שהתמכרתם אליהם,שמעבירים לכם את הזמן לפני פגישה או שסתם כיף לכם לשחק בהם מידי פעם, בואו נכתוב כאן עליהם. בגדול - שם משחק,מה עושים בו, באיזה מכשיר אתם משחקים בו, חינם או לא, וכל מה שעולה על דעתכם
Let the fun begin!

Inigo Monttoya

New member
טוב, אז אני אתחיל ../images/Emo13.gif

משחק שכבר כתבתי עליו AR Invaders משחק שפותח על ידי שני ישראלים וזכה לא מזמן בתחרות עולמית למשחקים . העיקרון הוא פשוט - צלחות מעופפות תוקפות ויורות עליך ואתה צריך לירות ולהפיל אותן . המיוחד כאן הוא שהכל מתבצע דרך עדשת המצלמה, כלומר המסך מראה בעצם את כל מה שבאמת נמצא מסביבך ופתאום מכיוון הארוןשלך או מבין ערימת הדיסקים צץ לו האויב והוא מופיע מכל מקום, מהתקרה, מאחוריך, מאחורי הספה וכו ניתן גם להתגונן ביחד עם חבר באמצעות חיבור ה Bluetooth . עולה 99 סנט ומספק המון זמן של משחק כייפי

Inigo Monttoya

New member
Tiny Wings

משחק בו אנחנו צריכים להעביר ציפור את המרחק הכי גדול (לצלול ולנסוק בין מורדות ועליות ולדלג מאי לאי) לפני שהשמש שוקעת.נגיעה במסך כשהציפור יורדת מגבירה את המהירות שלה וכשהיא עולה - מאטה אותהולכן התזמון חשוב מאוד. האפליקציה עולה 0.99$ בא appstore של apple. צירפתי כאן קישור להמחשה...

Inigo Monttoya

New member
Doodle God

במשחק הזה, השחקן (אתם)הוא doodle god (לא אין לי מושג איך לתרגם את זה
) לרשותכם ארבעה יסודות - מים,אויר,אש ואדמה. על ידי שילוב של שני יסודות יוצרים יסודות נוספים בקטגוריות שונות.עם היסודות החדשים מגלים עוד אחרים,כשבסופו של דבר מגלים את כל מה שמרכיב את העולם שלנו (טוב, לא ממש...חלק מהיסודות לקוחים מעולמות הפנטזיה כמו שר הטבעות, wolrd of warcraft ועוד אבל זה רק עושה את זה יותר כייפי). עם כל גילוי של יסוד מופיע ציטוט מפורסם של מישהו ידוע. המשחק קיים ב appstore ועולה 0.99$ .

Inigo Monttoya

New member
Cut the rope

במשחק הזה יש לנו צפרדע שאותה אנו אמורים להאכיל בממתק שקשור בחבל או מספר חבלים ועל ידי חיתוך החבל בסדר הנכון המתק מגיע לפי הצפרדע. אחרי כל פעם שהצלחנו עוברים לשלב נוסף, קשה יותר עם כל מיני מכשולים . מומלץ מאוד! להורדה מה AppStore

Inigo Monttoya

New member
World of Warcraft Armory

לחובבי World of Warcraft יש את ה mobile armory . אפליקציה שתאפשר לכם לבדוק את נתוני הדמויות שלכם, הציוד שלכם, הגילדה, לבדוק הישגים, לתכנן את נקודות ה talent ועבור תשלום חודשי לא גדול אפשרות להשתתף בצ'ט של הגילדה שלכם ואף לסחור ב Auction House .

Ronen Ys

New member
לא משחק הרבה אבל

אני בעיקר אוהב את הג'אנר של הגנה על המבצר

Ronen Ys

New member
Castle Frenzy

להגן על המבצר מפני טרולים ומכשפים מרושעים, הסיגנון של זריקת האוייבים באוויר ולגרום להם לנחות ולהתרסק על הרצפה, בנוסף יש תוספות כמו דרקונים כדורי אש וקרח ועוד שידרוגים ככל שמתקדמים ואז אפשר להתשתמש בהם להתקיף את האוויבים.

Ronen Ys

New member
A Monster Ate My Homework

משחק ממכר לגמרי, שתי הבנות שלי משוגעות עליו, אני גמרתי את כל השלבים, צריך להעיף קופסאות-מפלצות ממשטח בלי להעיף את הקופסאות שלי או תפוחים, סיום שלב הוא הסרת כל המפלצות והשארת כל 3 האובייקטים שלי, כל שלב יותר קשה ומורכב, למשל צריך להעיף מפלצת כאשר עליה יש קופסה משלי

Ronen Ys

New member
Dragon SLaughter

עוד הגנה על המבצר, או במקרה הזה קוסם, הפעם הרעיון הוא להציב כלי נשק לאורך השביל של תנועת האוויבים בכמות כזו שתחסל אותם לפני שהם יגיעו לקוסם ויפגעו בו.

Ronen Ys

New member
Train Conductor

הפנה את הרכבות למסילה שלהם, אתם מקבלים 3-4 מסילות ניצבות אחת לשניה, וכאשר רכבת מגיעה עם מספר צריך להפנות אותה מהר למסילה שלה, כאשר רשום המספר של המסילה על הרכבת, צריך לתמרן אותן בזהירות כי יש רכבות שמגיעות משני הצדדים, לפעמים כמה בבת אחת.

אלון ב.ט

New member
Yaniv

משחק הקלפים הפופולרי באייפון, ניתן לשחק נגד אנשים ברשת וגם נגד חברים. ממכר!

למעלה