איכסה על הבוסני! למרות ש...

assafcohen1

New member
איכסה על הבוסני! למרות ש...

אני לא מפסיק לזמזם "אפ אנד דאון היר ווי גואו..."

בוסניה הרצגובינה שיר מוצלח ! ../images/Emo22.gif

נכון, דין הוא אוחצ'ה לא נורמאלית ולפעמים הוא גורם לך להתפרצות עצבים קלה. אבל חוץ מזה, השיר עצמו לא רע בכלל

eladshar

New member
בעיניניי גבות

סחתיין על הסידור גבות שדפקה השלישייה האוסטרית. שלחו ד-ח-ו-ף את האלבנית שתלמד משהו מהם.

אני מציעה עצה הוגנת

בואו נעשה זאת מהר לבל האירוויזיון יתחיל ונפספס את ההזדמנות, בורו נרתם יחדיו להצלתה של הזמרת האלבנית ! כל אחד ייתרום מכיסו 10 שקלים, וכך נוכל לממן לה טיפול יופי אצל רונית רפאל והסרת שיער באמריקן לייזר, מקובל ? הכל בהומור כמובן
אני מאוד אוהבת את השיר האלבני. אני מקווה בשביל החבובה שמצבה יישתפר באירוויזיון.

eladshar

New member
רק תני מס' חשבון בנק...

ואני בטוח שכולם יענו לבקשה. ואם לא אז חכי לשידור השיר האלבני בשנית.

שתיבדל האלבנית לחיים ארוכים

אבל אם הייתי שם בטורקיה בהחלט לא הייתי מתאפקת, נדבקת ונדחפת אליה, בתקווה להציע לה עזרה קוסמטית.. אולי נתבדה כולנו היום והיא תראה נפלאאאא....

eladshar

New member
הכינו שקיות הקאה

ולמיכל: אני גם מתנגד צחוק על אנשים, זה דבר מגעיל ורדוד. אך כאן מדובר על מישהי שאינה יכולה לראות אותנו או לגלות דבר זה ולהפגע. אם ישנו סיכיו קטנטן שהיא תראה את זה ותפגע נפסיק לכתוב עליה ואף נמחק את ההודעות.

eladshar

New member
שכחתי לשים את התמונה חח אז הנה היא

יש לציין שבתמונה היא עוד נראית טוב, מי שלא ראה את הקליפ אינו יודע מעולם מהו כיעור...

אלעדי..

זה ברור ממי שלא נכתוב כאלו דברים על אחד/אחת שיש סיכוי שיציץ ויראה... ואולי יפגע.. למרות שאני לא בוחלת לכתוב דעתי.. גם על נציגים ישראלים שהתמודדו בתחרות..
איכס... עכשיו אני צופה שוב בקליפים והשיר "האהוב" עלי ממתנגן לו... בעעעעעע- ישראל!!

eladshar

New member
למה השליליות הזאת?

אנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים ולהיות קצת קצת אבל טיפ טיפה פטרייוטים. נ.ב יש לי ביום א' מתכונת ב.....תנ"ך!! יש מצב את עוזרת לי?

עוזרת עוזרת בכיף אלעדי...

נדבר על זה בהמשך.. אל תדאג... ולגבי השליליות?? אני ריאלית ממי. ואין לי כוח לחזור על הנימוקים לכך..

eladshar

New member
לפחות את מסכימה איתי

שזהו השיר הטוב ביותר ששלחנו בשנים האחרונות?

מהההההההההההההה????????

אסור להבהיל אישה בהריון.. לא שמעת על זה?? זה אפילו לא מתקרב לשיר טוב ששלחנו בשנים האחרונות. את:"שמח" טהבתי יותר. במזוזה. בגלל שדוד זמר:"איכותי ובעל איכויות קוליות"?? אני לא מתווכחת על זה, אבל אני כן מתווכחת על השיר, תוכנו, מנגינתו, ובחירתו.

למעלה