איך תרגישי אם . . .

לות

New member
איך תרגישי אם . . .

(2 מצבים שחשבתי עליהם) איך תרגישי אם החבר שלך יאמר לך שהוא מעוניין לשכב עם עוד מישהי, בשביל להתנסות, לילה אחד וזהו. בלי רגשות, בלי להשאר בקשר אחרי זה, פשוט זיון וגרמנו . . . תתני לו? תראי את זה כתגרה על הקשר שלכם? מה זה אומר בעצם על הקשר שלכם? תסיימי את הקשר? איך תרגישי אם תגלי פתאום שאין לך צורך בחבר שלך יותר, ז"א הוא כן מעניין אותך, את יודעת שאת אוהבת אותו, אבל נדמה לך שמשהו כאן חסר . . . תראי את כסיום לקשר? תקחי את זה כ"תקופה"? התשובות שלי: מצד אחד, אני ארצה לתת לו לשכב עם עוד מישהי, בשביל שהוא יראה מה הוא מפסיד, מצד שני, ההרגשה היא הרגשה של הפקר, לגיטמיציה לבגידה. המחשבה שחבר שלי ירצה לשכב עם מישהי בשביל לבחון את הקשר מעלה בי תחושות ומחשבות של - "יחסנו לאן?" האם יש צורך בקשר כזה כאשר האהבה מוטלת בספק? אני אנסה לברר מה החסר. האם רק אני מרגישה את זה או שגם הוא כבר מרגיש שחוק . . . לדעתי, ההרגשה הזאת היא זאת שגורמת לצורך למשהו "חדש" ו"אחר", היא זאת שגורמת לשאלה מספר 1 בכלל לעלות על סדר היום במערכת יחסים. יש לי עוד כמה מצבים שחשבתי עליהם, אבל אח"כ. תענו, ואם תרצו תוסיפו. השאלה מיועדת לשני המינים. Shoot

Miss Thang

New member
תשובה קצת לא קוהרנטית :)

תראי, אין לי ראייה דיכוטומית על מין; אני לא חושבת שסקס חד פעמי, משולל רגשות צריך בהכרח להרוס קשר ארוך וטוב. אני חושבת שמה שהורס את הקשר, זה השקרים והמניפולציות שבד"כ באים אח"כ. אני גם מאוד מציאותית ויש לי כמה מערכות יחסים ארוכות טווח בעברי, אני יודעת שתשוקה מינית דועכת, לעתים גם תדירות הסקס יורדת - וזה לא קל בכלל, לפעמים יש את הרצון הלגיטמי להתנסות בדברים אחרים. אם הכל נעשה ביודעין, אין בעצם בגידה; השאלה אם את (או כל אחד אחר) מסוגלת להסכים לכזה דבר. אני מאמינה שזה מאוד תלוי בנסיבות, אם מדובר בבן זוג שמאוהב במישהי אחרת, הקשר נמצא מן הסתם בסכנת קיום ממשית, אם מדובר בסטוץ - סקס למען הסקס בלבד, אני הרבה יותר מבינה ואפילו יכולה לקבל, אני נוטה להאמין שהייתי מסכימה. ושוב חוזרת ומדגישה - אני מאוד בעד כל מה שנעשה במודע, בשיתוף ובהסכמה מלאה של שני הצדדים.

A k a s h a

New member
אני *אישית* לא מסכימה

אם בן זוגי רוצה להתנסות עם בחורה אחרת הוא מוזמן - אבל שלא יחזור חזרה... הגדרה של מערכת יחסים זוגית מבחינתי זה אני והוא וזהו. בלי התנסויות מהצדדים.

../images/Emo26.gif

איך תרגישי אם החבר שלך יאמר לך שהוא מעוניין לשכב עם עוד מישהי, בשביל להתנסות, לילה אחד וזהו. בלי רגשות, בלי להשאר בקשר אחרי זה, פשוט זיון וגרמנו . . . תתני לו? תראי את זה כתגרה על הקשר שלכם? מה זה אומר בעצם על הקשר שלכם? תסיימי את הקשר?
אני אשחרר אותו לתמיד,לא
איך תרגישי אם תגלי פתאום שאין לך צורך בחבר שלך יותר, ז"א הוא כן מעניין אותך, את יודעת שאת אוהבת אותו, אבל נדמה לך שמשהו כאן חסר . . . תראי את כסיום לקשר? תקחי את זה כ"תקופה"?
אייך אני יכולה לאהוב ובו זמנית שלא יהיה לי בו עניין ? אם הייתי אוהבת אותו כל הדברים שציינת היו מתקיימים. במידה והייתי מרגישה שמשהו אינו כשורה הייתי יוזמת שיחה שלאחריה,הייתי מחליטה.

זכוכיות

New member
..........

לגבי השאלה הראשונה: אי אפשר לנסח תשובה יותר משל ת'אנג. כבר הייתי במצב הזה אגב, משני הכיוונים- אז פעם אחת נתתי את האישור ובפעם אחרת קיבלתי אותו. לגבי השאלה השניה: תקופות רעות או סתם סתמיות יהיו תמיד, הן יחזרו כל כמה זמן גם במערכת זוגית. מה שכן "אין צורך" זה כבר שלב אחר לגמרי- אין צורך מבחינתי זה ממש לא אוהבת.

2 מצבים, 2 תשובות ../images/Emo113.gif

איך תרגישי אם החבר שלך יאמר לך שהוא מעוניין לשכב עם עוד מישהי, בשביל להתנסות, לילה אחד וזהו. בלי רגשות, בלי להשאר בקשר אחרי זה, פשוט זיון וגרמנו . . . תתני לו? תראי את זה כתגרה על הקשר שלכם? מה זה אומר בעצם על הקשר שלכם? תסיימי את הקשר? עצם העובדה שהוא חושב על כזה דבר תגרום לי להרגיש שאולי אני לא מספקת אותו וזה יערער את הביטחון העצמי שלי מאוד. בחור שירצה לשכב עם מישהי גם אם בתור סטוץ בלבד ובידיעתי מבחינתי יישאר עם אותה מישהי, אם מישהו איתי-אז הוא איתי, לא עם אחרות. הצעה כזאת מבחינתי מסיימת את הקשר הזוגי.
איך תרגישי אם תגלי פתאום שאין לך צורך בחבר שלך יותר, ז"א הוא כן מעניין אותך, את יודעת שאת אוהבת אותו, אבל נדמה לך שמשהו כאן חסר . . . תראי את כסיום לקשר? תקחי את זה כ"תקופה"? לא תמיד יש תקופות שהכל יופי טופי, לפעמים יש תקופות שחסר משהו, שלא הכל מושלם וזה טבעי ולא סיבה ישר להיפרד אלא אם זה נמשך יותר מידי זמן ומרגישים שזה באמת לא זה.

תגובה ל-1 ו-2

מניסיון שלי זה מתכון בדוק לסיום קשר. אם בהתנסות משותפת (בשלישיה או רביעיה) או בהתנסות חד צדדית. יחסים פתוחים זה לא יחסים בכלל. לגבי השאלה השניה זה נורא כללי. מה הכוונה אין צורך. יש צורך להיות לבד, יש צורך לבחון מישהו/מישהי שנקלע בדרך, או שיש ריקנות בקשר. אם זה אחד משני הראשוןנים לחתוך, לפחות לתקופה, אם זה השלישי לנסות לבדוק ביחד את הקשר ומה חסר ולנסות לפתור ולשקם את הקשר.

זכוכיות

New member
מה "בדוק" בזה?

כבר ראיתי מקרים כאלה, אצל זוגות שנמצאים יחד כבר שנים על גבי שנים על גבי שנים. ולפי השאלה- לא מדובר בכלל על יחסים פתוחים- מדובר בהתנסות אחת ספציפית.

תגובה

ברור שלא אתן לחברתי לשכב עם מישהו אחר כשהיא אתי, כי זו בגידה. אם תתעקש אעזבה. אם אוהב את חברתי רומנטית אשאר אתה ואנסה להשלים את החסר.

למעלה