איך תבואי אלי?

iam11

New member
איך תבואי אלי?

איך תבואי אלי? בצהרי היום או בחשכת הלילה? בבוקר יום חופשה שניקח לנו הרחק מהמולת היומיום? האם בספא לאחר עיסוי זוגי מהנה? בחדר ההלבשה אחרי שחייה בבריכה שנשמרה רק לנו? במלון המשקיף על פני העיר או מול הים? ואיך תבואי אלי? בישיבה עלי, מחליקה על איברי הטמון בין קפלייך? בישיבה על פני, שותה בצמא מעסיסך כל טיפה? האם בשתיקה או בקריאה רמה, קצרה וקצובה? התצעקי את הנאתך ממושכות לתוך פי או לתוך זקפתי? בגופך שיתקשת ומנגינות פורקנייך שירעידו אותי? ואחרי שתבואי אלי? תשכבי בזרועותי? תתעוררי לבוא שוב אלי? תתעלסי איתי באיטיות מטריפה? תדהרי עלי כסופה? תעשי איתי אהבה? איך? איך תבואי אלי? איך ומתי? הבנת כבר שחיכינו די? אז תני לי אותך, בלי גבול ותנאי !

iam11

New member
אדרבא, שתעלה אלמונית

ואח"כ נעשה גילוי נאות הבחורית הזו תרצה את כל האפשרויות, לדעתי

עופי רע

New member
אני אבוא אליך...

בהפוכה

יפה ? בטח יפה ,זה לא שיר גב' קרקר

רק זה קצת לא ברור לי -----> "התצעקי את הנאתך ממושכות לתוך פי או לתוך זקפתי?" אבל חוץ מזה אני ממש מממש לא סובל שירה ארוטית ובכל זאת קראתי .

iam11

New member
בוא נשאיר את השאלה הזו פתוחה

אם מישהו אחר ירצה לענות - יבורך

מצטערת ../images/Emo201.gif

אבל יש לי גבולות ותנאים והם די נוקשים אףאחד לא יכול לעמוד בהם ומי זה "חיכינו די"? אתם כמה? כי אם כן זה הופך את זה להרבה יותר מעניין ואולי בר השגה לגבי התנאים שלי חן..חן..על המילים

iam11

New member
אנחנו כמה... בהחלט

היא ואני - שניים זה כבר כמה שלושה זה קהל... ואני מפנה אותך לשירי מאתמול "סוויטה" שבו כתבתי "הרכב קאמרי קטן של שניים"

למעלה