איך שורדים עם כ"כ מעט שעות שינה???

איך שורדים עם כ"כ מעט שעות שינה???

שלום, יש לי שני בנים מתוקים בני חודשיים וחצי, שניזונים מהנקה מלאה. די מהר ויתרתי על נסיונות לסינכרוניזציה ביניהם (מטעמים עקרוניים בעיקר) בנושא האוכל, כך שכל אחד מהם אוכל מתי שהוא מאותת שהוא רעב. ביום הכל טוב ויפה, אבל בלילה..יוצא שאני ערה כמעט כל שעה (אחד סיים לאכול, אני חוזרת לישון חצי שעה ואז השני מתעורר וכן הלאה, וזה לא כולל את הקריאות האקראיות של בת ה-4 שלי..). אין צורך לציין שעל אף הניסיונות להשלים שעות שינה כשאפשר- אני מותשת!! (כשכמובן גם ביום הם לא יושנים לי באותן שעות, למרות הניסיונות להתחיל באיזשהו סדר..) אשמח מאד לטיפים ולהתייחסויות בנושא, תודה ויום טוב!

nitsanal

New member
"שורדים" היא מילת המפתח...../images/Emo199.gif

הי אני נצן אמא של אורי ויהלי בני 10 חודשים וניזונים מהנקה מלאה. גם אני בחרתי בעיקר מטעמים עקרוניים להניק כל אחד על פי דרישותיו ושעותיו ולא לנסות ולסנכרן. אני מאמינה שזה יותר בריא להם. זה אכן היה קשה יותר בהתחלה - למרות שכשהיו קטנים ישנו בשתי עריסות ליד המיטה שלנו ובדרך כלל כל בכי גרר התעוררות גם של השני/ה. די מהר הם התחילו לינוק יניקה קצרה ולחזור לישון מיד ואני הצטרפתי אליהם....קיבלתי הרבה עזרה מהסביבה במטלות הבית השונות ואולי זה מה שסייע לי להישאר שפויה. היום אני עדיין "קמה לפי בקשתך" / "אכול כפי יכולתך" ולפעמים הלילות הם אכן כמו שאת מתארת. מצד שני יכולים להיות לילות שאחד קם רק פעם אחת והשנייה פעמיים....בקיצור כמו שעוד נועה אומרת "סבלנות" היא מילת המפתח וככל שהזמן יעבור והם יגדלו זה ילך ויהיה יותר קל. לגבי הילדה הגדולה שמתעוררת הייתי שולחת אליה את החצי ...הרי היא לא צריכה ציצי נכון ?

למעלה