איך קונים שעון פולאר ב35%-60% הנחה?

איך קונים שעון פולאר ב35%-60% הנחה?

חברים יקרים - פשוט קונים דרך Amazon. בעמוד הזה בAmazon תוכלו למצוא שעוני פולאר במחיר נמוך ב35% עד 60% על המחיר הנמוך ביותר בזאפ! אל תהיו פראיירים כמוני... סיפור שהיה כך היה: כבר הרבה זמן אני מחפש לעצמי שעון פולאר. (אני רוכב על אופני הרים...) אחרי שראיתי בזאפ שהמחיר הנמוך ביותר של דגם rs200 הוא 835 ₪ http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=378919 קניתי את הדגם בטונדרה – החנות למטיילים ב840 ש"ח (עדיין המחיר בחנות עצמה היה גבוה מהמחיר באתר וייאמר לזכותם שהם כיבדו את המחיר באתר). שמח וטוב לב סיפרתי לחבר על הרכישה החדשה והוא התחיל לצחוק עלי שיצאתי פראייר ו"למה לא דיברתי איתו קודם...". הוא קנה דגם יותר מתקדם – axn300 דרך Amazon. במקום לשלם 1364 ₪, הוא שילם 229.95$ שהם 872 ₪ כלומר הנחה של 40%. מטורף לחלוטין בעיני. בגלל שהקופסה קטנה, הם שולחים את זה ישירות לבית שלך בישראל בחינם. אין שום בעיה עם האחריות – יש אחריות בינלאומית של פולאר. בקיצור – המוכרים של פולאר בארץ פשוט עובדים עלינו בעיניים בנושא המחירים. אחרי שככה נדפקתי אני שם לי למטרה להעביר את הידע הזה בין כל ציבור הספורטאים בארץ! שוב – אין סיבה לקנות בארץ ולשלם עשרות אחוזים יותר.אל תהיו פראיירים - פשוט תזמינו בAmazon ותוכלו לחסוך מאות שקלים! חשוב להכיר – הלינק הזה הוא של חנות וירטואלית שאיזה ישראלי פתח תחת אמאזון. הוא מוכר שם עוד כל מני שטויות. בכל מקרה – המחיר שתשלמו אמור להיות המחיר הנמוך ביותר האפשרי באמאזון – ושווה לבדוק את זה. אם אתם קונים דרכו – רק תוודאו שזה במחיר הכי נמוך ואז זה בסדר כי אתם לא מפסידים ואמאזון משלמים לו 6%. מבחינתי זאת התודה שלכם על זה שהוא חסך לכם מאות שקלים...

Gspin

New member
phishing...

אני לא אוהב ללחוץ על לינקים, אבל המשפט הזה: "חשוב להכיר – הלינק הזה הוא של חנות וירטואלית שאיזה ישראלי פתח תחת אמאזון. הוא מוכר שם עוד כל מני שטויות. בכל מקרה – המחיר שתשלמו אמור להיות המחיר הנמוך ביותר האפשרי באמאזון – ושווה לבדוק את זה. אם אתם קונים דרכו – רק תוודאו שזה במחיר הכי נמוך ואז זה בסדר כי אתם לא מפסידים ואמאזון משלמים לו 6%. מבחינתי זאת התודה שלכם על זה שהוא חסך לכם מאות שקלים..." צריך להדליק נורה אדומה, לא רק לגבי הכותרת, אלא לגבי האינטרס של כותב ההודעה. וכן, המחירים בארץ שערורייתיים.

jackal4

New member
F-11 F-6

אפשר להשיג אצלי בזול ובכיף, בהנחה גדולה יותר. לפנות במסרים.

אתה טועה ידידי

זה כל כך רחוק מphishing... לאמזון יש תוכנית שותפים, זה אומר שאתה בעצמך יכול עכשיו להרשם ולפתוח חנות כזו - ולמכור מה שאתה רוצה והכל תחת אמאזון

למעלה