איך עושים דיאטה כשנמצאים בבית

נועה ו

New member
איך עושים דיאטה כשנמצאים בבית../images/Emo4.gif

כל היום + מניקים ...כל התנאים כאן הם לרעתי ...גם בתוספת אופי חלש בענייני אוכל....
אז צעד ראשון מבחינתי הוא להצטרף לכאן , מקווה שזה יביא לי תועלת , כי אני זקוקה בדחיפות לרזות ..אני כבר 8 חודשים אחרי לידה ונגמרו לי התירוצים ...

ברוכה המצטרפת. כולנו כאן

יחד עוזרות זו לזו. אנחנו חולקות יחד את המישקל העודף אבל לא מעבירות מאחת לשניה.... יום ניפלא.

1אורניתה

New member
הי ברוכה הבאה

הטיפ שלי הוא לאכול בזמנים קבועים ולא לחכות לרעב. לתכנן מראש מה תאכלי ולהוסיף ארוחות ביניים קלות.

חן123

New member
המצאות בבית משחקת לשני הכיוונים

מצד אחד באמת קשה עם הפיתוים, מצד שני זה מאפשר לשלוט בארוחות, אין בעיה של אין לי איפה לחמם/לאכול וכו'. העניין הוא התארגנות נכונה ולנסות לא להכניס אויבים הבייתה. כמה את רוצה להוריד? חן

אמאעדי33

New member
גם בבית

היי ! גם אני הצטרפתי לפני כמה ימים. אני כמעט חצי שנה אחרי לידה (הזמן עובר מזה מהר) ומעוניינת להוריד 8 ק''ג (אסתפק ב 5 כי אף פעם לא הייתי רזה). אני גם נמצאת בבית עם הילדים ואשאר בבית כי אני עובדת מהבית. חוץ מזה שאני מתה על מתוקים, אני מרגישה כל הזמן רעבה...צרה של ממש...בכיף אתמוך בך ואשמח שתתמכי בי ! שבוע טוב

לתומכות הידד../images/Emo124.gif מתחיל שבוע חדש

ובואו נמשיך/נתחיל/נחזור לעיניינים בכוונה גמורה ועם הרבה רצון. בהצלחה בשבוע החדש (זהירות מאוזני המן...)

למעלה