איך עושים ב גאווה סקריפט משהו כזה..

goodlife3

New member
איך עושים ב גאווה סקריפט משהו כזה..

אני רוצה לכתוב משפט, שהוא יעלם ב fade, תוך שתי שניות ואז יבוא משפט חדש, ככה כל פעם משפט חדש, יעלם בfade. יהיה לי נגיד 10 משפטים וככה כל הזמן הם יתחלפו עם עצמם. תודה מי שיכול לעזור.

goodlife3

New member
../images/Emo208.gif

משפט יעלם אחרי כמה שניות ואז יצוץ משפט הבא וכך הלאה. מן fade כזה? לפחות כיוון מילולי, איזה פקודת קוד, בבקשה.

lilalila

New member
נראה לי שבפלאש יותר טבעי לעשות זאת

בג'אבה אני לא יודעת. אולי תתפוס מישהו שיבנה לך אובייקט פלאש שמתאים למטרותיך.

Macpire

New member
חפש באתר הזה סקרולר של פייד

ופשוט תתאים את הגדלים שלו למשפט שלך. האתר: www.dynamicdrive.com

זהר פלד

New member
ארוך ומייגע...

קבל אחד הרבה יותר פשוט שכתבתי בעשר דקות פנויות. נבדק על ie 6 ועל ff 2.

24sharon

New member
רעיון נפלא!

ליצור FADE על ידי לולאה של הצבעים, פעם ראשונה שאני רואה את זה והרעיון פשוט כביר קניתי

goodlife3

New member
זוהר תודה אתה כריש,../images/Emo140.gif

זה בדיוק מה שרציתי ממש אחד לאחד. יותר טוב מזה לא יכולתי לבקש.
באמת תודה.

freak2100

New member
אבל...

לא עדיף להשתמש בשקיפות CSSית? ככה זה יעבוד על כל צבע רקע...
document.getElementById("my_element").style.filter = "Alpha(opacity=50)"; document.getElementById("my_element").style.MozOpacity = "0.5"; document.getElementById("my_element").style.opacity = "0.5";​
זה קוד שהעתקתי מאיזה סקריפט שכתבתי ממש מזמן... עד כמה שזכור לי זה עובד על IE ועל מוזילה

24sharon

New member
אאל"ט

שקיפות כזו צריכה שהאלמנט יהיה אבסלוטי, מה שמגביל מאוד את אפשרות השימוש בו. וחוץ מזה הדוגמא של זהר, טובה כי אפשרי לעשות את זה גם עם קשת צבעים, וזה פשוט נפלא

בוזו

New member
אני מפספס פה משהו?

<style type="text/css"> body{background-color: red} div{background-color: blue; opacity: 0.5} </style> <body> <div>text here.</div> </body>​

freak2100

New member
יכול להיות שיש בעייה רק עם IE7?

אני זוכר שלא מזמן מישהו אמר שהוא עשה שקיפות וזה עובד לי רק בIE6, לא בIE7 אולי זה העניין...

freak2100

New member
אפשר גם

לשחק קצת עם הHEX ולחשב כל פעם את הצבע הבא, ואז בכלל אפשר להגיע מכל צבע לכל צבע באיזה מהירות שרוצים

זהר פלד

New member
אני בסך הכל כתבתי דוגמא פשוטה,

תמיד אפשר לשפר ולהרחיב - כמו לדוגמא, להוסיף אופציה לקביעת צבע התחלה וצבע סוף, ופונקציה שמחשבת את צבעי הביניים...

למעלה