איך עדיף לבצע חיטוב ?

ערן שחר

New member
איך עדיף לבצע חיטוב ?

אני מתאמן כבר 4 שנים בחדר כושר כאשר האימון מורכב מ 4 אימונים בשבוע AB AB עד היום התאמנתי 50-60 דקות אנאירובי ו20-30 דקות אירובי בעצימות בינונית מה לעשות עם הגדלת מסת השריר גם עליתי באחוזי השומן שמצתברים בבטן אני רוצה להתחיל להוריד קצת שומן מה הדרך העדיפה להוריד מקסימום שומן ומינימום מסת שריר לקצר את האימון האנאירובי ל 30 דקות ולעשות 40-60 דקות אירובי כל אימון או לעשות 2 אימונים אנאירובי מלאים בשבוע ו 2 אירובי של 60+ דקות

asich1

New member
שמע,

אם אין לך זמן לעשות אירובי בנוסף לארבעת האימונים שלך, אז אולי עדיף לך פשוט לקצץ למאזן קלורי שלילי, וע"י כך להוריד משקל. בכל מקרה, שני אימונים בשבוע זה לא טוב, ואני מסופק אם אימון מקוצר יביא ישמור על מסת השריר בזמן החיטוב. עוד אפשרות, היא להשאר עם AB אבל להתאמן 3 פעמים בשבוע.

ערן שחר

New member
יש לי זמן להכול השאלה היא איך

לארגן את זה בצורה הטובה ביותר ברור לי שתהיה ירידה במסת השריר אני מחפש את הרדך להוריד אותה למינימום וגם ברור לי שאני צריך לרדת למאזן קלורי שלילי

asich1

New member
לא!

אם אתה עושה אירובי, אין טעם להוריד למאזן שלילי! אלא אם כן אתה מתזמן ביניהם, על מנת שלא ייוצר לך מאזן שלילי מדי. הצעה שלי: אל תעשה את האירובי מיד אחרי המשקולות. רוב האנשים נוטים לעשות את האירובי מיד לאחר מכן, כאשר הם לא הכניסו שום דבר לפה. חכה שעה שעתיים, אחרי שאכלת ארוחה טובה שלאחר האימון משקולות, ואז לך תעשה אירובי.

בן100

New member
מזתומרת?

ואיך הבנאדם אמור לרדת במשקל \ אחוזי שומן בלי מאזן קלורי שלילי?

asich1

New member
מה הבעיה?

הרי באירובי הוא שורף קלוריות. אי לכך ובהתאם לזאת, גם אם הוא יהיה במאזן קלורי מאוזן, הוא יכנס למאזן שלילי ע"י האירובי.

ערן שחר

New member
עכשיו בכלל בילבלת אותי

כי אני חשבתי שבכל מקרה אני צריך לרדת למאזן קלורי שלילי

למעלה