איך עבר עליכם יום העצמאות? מישהו חגג בצורה מיוחדת? (מסע אופניים מים לים? חידון משפחתי? בחירת אלופי היום?)

סופהו 1

Well-known member
בפעם הראשונה (למעט ימי הקורונה) הופרה השיגרה הטובה, לפיה נהוג אצלנו להתארח בערב חג ולארח בחג. כך כבר מעל ארבעים שנה.
עם הילדים כשהיו קטנים, ובהדרגה בלעדיהם.
באמת שיגרה כייפית ונעימה.
בערב, התכנסנו בחולון ולהפתעתי ולמרבה הצער, שם שיגרת הזיקוקין לא הופרה.
לעומת זאת, בחג, מסיבות שונות, שששששששששששששששששקט על פני תבל. אין אורחים.
למעט ציוץ הציפורים ורעש המטס שחלף מעל, היה שקט וגם נקי, כי איש מהשכנים לא הבעיר מנגל.
מוזר, אבל נעים.
מאוד נעים.
וזהו, תם החג.

אחרי חג שמח לכולם..
אגב, מישהו חווה זיקוקים שקטים?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בפעם הראשונה (למעט ימי הקורונה) הופרה השיגרה הטובה, לפיה נהוג אצלנו להתארח בערב חג ולארח בחג. כך כבר מעל ארבעים שנה.
למעט ציוץ הציפורים ורעש המטס שחלף מעל, היה שקט וגם נקי, כי איש מהשכנים לא הבעיר מנגל.
מוזר, אבל נעים.
מאוד נעים.
וזהו, תם החג.

אחרי חג שמח לכולם..
אפשר לעשות החלאפות ?

של שכנים ?

סופהו 1

Well-known member
מצדי קח את הממנגל היחיד. בלי החלאפות, בלי חאראטות.
העיסקה (החד צדדית) כוללת דמות המזכירה את ההוא משיר המנגל, כולל צעקות על בני הבית, כינויי "חיבה" לאישתו ושימוש במעודדי בעירה מסריחים ובשר שריחותיו אינם גורמי ריור.

נערך לאחרונה ב:

סופהו 1

Well-known member
אפשר לעשות החלאפות ?

של שכנים ?
אגב, כעת ראיתי קטעים מ'זהו זה'. אני חושבת שגיליתי מה מקור הריח מהמנגל שלו. כנראה המרינדה המיוחדת שמדברים בה בתכנית.
לדברי הגברת קושניר זה שילוב של "ערק, עמבה, זרעי חריע וטיפה של מסיר שומנים". אבוי

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
מוזר, אבל נעים.
מאוד נעים.
וזהו, תם החג.

אחרי חג שמח לכולם..
ללא זיקוקין בגבעתיים, איזה כיף
בחמישי אצל הבת והנכדים עם משפחת החתן והצאצא שני שלנו ורעייתו.
היה רועש
אבל - השלמנו פערי שנתיים בגלל הקורונה.

דקל נור*

Well-known member
השנה לא נגררתי עם הצעיר לבמת הבידור. בחשש מה תדרכתי אותו איך להסתדר לבד בים האדם. הוא הודיע שסיכם עם חברים להישאר עד 2! הרשיתי לו לא מאוחר מסינדרלה. בהכירי אותו, לא הופתעתי כששלח הודעה בשעה 21 וחצי, שהוא עייף והוא חוזר הביתה. על האש בערב ועל האש למחרת. היו פחות אנשים ביער השנה. אולי בגלל מזג האויר הקריר.

סופהו 1

Well-known member
השנה לא נגררתי עם הצעיר לבמת הבידור. בחשש מה תדרכתי אותו איך להסתדר לבד בים האדם. הוא הודיע שסיכם עם חברים להישאר עד 2! הרשיתי לו לא מאוחר מסינדרלה. בהכירי אותו, לא הופתעתי כששלח הודעה בשעה 21 וחצי, שהוא עייף והוא חוזר הביתה. על האש בערב ועל האש למחרת. היו פחות אנשים ביער השנה. אולי בגלל מזג האויר הקריר.
פשששש... ילד אחראי. מודיע שמקדים לחזור...

כבר לא צריכה לתת רשות או למנוע יציאה לבמות. מביטה מהצד איך הדור הצעיר מתמודד עם היציאה לבמות ושאר הללכת לבד של הקטנים שגדלים.
(נזכרת בסיפורים על חכה, חכי, שהילדים שלך יעשו לך מה שעשית לי:LOL:)
כמו שזה נראה, נמצאו דרכים אחרות לחגיגה וטוב שכך.

צליליתה1

Well-known member
בעירי הוחלט על זיקוקים השנה
לא רואה מהבית אז לא טרחתי להגרר למקום שכן רואים
לטעמי, זו היתה החלטה די הזויה
ולא אכנס לרציונל, מפאת חוסר יכולתי לבדוק מה פייק ומה יותר פייק

בכל מקרה, כלבים בכו כאן, מה בכו, ממש צרחו, לפחות חצי שעה אחרי האירוע
ממש קורע לב

(מעניין איך הגיבו החזירים)

סופהו 1

Well-known member

ממש קורע לב

עצוב לשמוע את יללות הכלבים.
לבתי היו שני כלבים. הכלבה ע"ה, היתה רצה מבועתת ומנסה להתחבא מתחת למדפים בממ"ד.. למדו לתת לה תרופת הרגעה לפני כל אירוע. השני, היה נובח בטירוף על כל העולם, עם הגיל התחרש. למזלו.
והחזירים? אם לא טוב להם, שיברחו מחיפה.

קלייטון.ש

Well-known member
אנחנו כל השבוע בצפון. רק שנינו, אני והפולניה החביבה עלי ביותר (מחבב פולניות באופן כללי אבל אותה במיוחד).
חגגנו וחוגגים לבד בדרך שהכי משמחת את שנינו. בערב יום עצמאות הלכנו לישון מוקדם ולא שמענו זיקוקים.
לתושבים פה אני חושב שקולות פיצוץ לא משנים. כל הזמן שומעים פה פיצוצים, יזומים ע"י צה"ל או הצבא בצד השני של הגבול. אני אישית לא שם לב, כפי שתושב העיר לא שם לב לסירנה של אמבולנס חולף. אני חושב שיכולה להתחיל מלחמה ורק מקולותיה אני לא ארגיש שקורה משהו מיוחד.
גם לא עבר פה מטס אבל מסוק פרטי עשה סיבובים כל היום, כמסתבר נושא איתו נערים מהיישוב לטיסת סיור בשמי הגליל המערבי.
עכשיו שומעים כרגיל את טרטור המזל"ט שעושה סיורים מעל הגבול.
נמצאים הרבה ביער. שיירות תהלוכן האורן הארוכות עברו אף שפה ושם עוד רואים את הקצרות הנורמליות.
פוגשים את עדר הפרות כל יום, עם עגלים חדשים, שתעלומת מקום בואם לעולם עדיין לא נפתרה אצלי.
אני בבירור מעדיף להיות פה, ולא במרכז. עבורי פה זה הבית ואשתי יודעת את זה.
אבל בתחילת השבוע נחזור לת"א.

סופהו 1

Well-known member
אנחנו כל השבוע בצפון. רק שנינו, אני והפולניה החביבה עלי ביותר (מחבב פולניות באופן כללי אבל אותה במיוחד).
חגגנו וחוגגים לבד בדרך שהכי משמחת את שנינו. בערב יום עצמאות הלכנו לישון מוקדם ולא שמענו זיקוקים.
לתושבים פה אני חושב שקולות פיצוץ לא משנים. כל הזמן שומעים פה פיצוצים, יזומים ע"י צה"ל או הצבא בצד השני של הגבול. אני אישית לא שם לב, כפי שתושב העיר לא שם לב לסירנה של אמבולנס חולף. אני חושב שיכולה להתחיל מלחמה ורק מקולותיה אני לא ארגיש שקורה משהו מיוחד.
גם לא עבר פה מטס אבל מסוק פרטי עשה סיבובים כל היום, כמסתבר נושא איתו נערים מהיישוב לטיסת סיור בשמי הגליל המערבי.
עכשיו שומעים כרגיל את טרטור המזל"ט שעושה סיורים מעל הגבול.
נמצאים הרבה ביער. שיירות תהלוכן האורן הארוכות עברו אף שפה ושם עוד רואים את הקצרות הנורמליות.
פוגשים את עדר הפרות כל יום, עם עגלים חדשים, שתעלומת מקום בואם לעולם עדיין לא נפתרה אצלי.
אני בבירור מעדיף להיות פה, ולא במרכז. עבורי פה זה הבית ואשתי יודעת את זה.
אבל בתחילת השבוע נחזור לת"א.
מעניין איך הזחלים מגיבים לפיצוצים.

אני חושבת שאין דין פיצוצים שאתה מזכיר כדין פיצוץ זיקוקים במגרש ריק, בין רבי קומות בשכונת מגורים.
ובכל מקרה, אפשר לוותר.

mיטלמן

Well-known member

ממש קורע לב

החזירים סובלים (או נהנים) אותנו,
קטן עליהם זיקוקים,
או אולי יגישו בקשה לגב' ראשת העיר להכרה בהם כסובלים מהלם עצמאות,
ובכך יצטרפו סופית לעם שלא התאושש עד היום.

נערך לאחרונה ב:
למעלה