איך נראות לכן השמלות הבאות?

RanAndInbar

New member
הייתי הולכת על השלישית!

יש לה צללית מעניינת, אבל לתשומת ליבך שמלות נפוחות מנמיכות.

Kula1

New member
אז ככה

זה לא ממש הסגנון שלי, אבל אם אני כבר כאן... אני מגיבה לשמלה הזאת כי זאת יותר יפה בעיני. לא כ"כ אהבתי את הקטע, הבד והצבע של האחרות.

Kula1

New member
sorry לא ממש יצא לי, הכוונה היא

לשמלה הלבנה

Kula1

New member
גם אצלי הוא עדיין לא מוגדר

אבל אני יודעת מה אני לא אוהבת לא ממש בראש של שמלות נפוחות היה לי מוזר אפילו לראות את עצמי בשמלת סטרפלס A עם תחתית, אבל התחלתי להתרגל לרעיון, למרות שעדין אני בודקת דברים אחרים.

הבנתי

טוב, בינתיים נורא בא לי על שמלה נפוחה שמסמלת יותר מכל את היותי כלה ולא עוד אחת מהאורחות, אבל זו דעתי הצנועה...

נופר30

New member
שלחתי לך מסר טלי

זה בדיוק הסיגנון של לימור לא שמלה נפוחה מידי אבל כן שימלה שנראית כמו שימלת כלה ולא שימלת ערב

bagal

New member
לא אוהבת כל כך שמלות נפוחות אבל...

אם כבר מאלה.. אז לטעמי הלבנה הכי יפה והכי מתאימה... ניראית הכי נסיכותית ... בהצלחה
גלי

סמיילי22

New member
השניה (הלבנה)

אם את רוצה כנות - את החלק התחתון אהבתי אבל! אני לא אוהבת גיזרת סטרפלס כאלה (בצורת לב) כי הם "מועדות לפורענות" ואני במו עיניי כבר ראיתי 2 כלות שהמחוך החליק להן במהלך החתונה והפיטמות יצאו לומר לאורחים שלום. כדאי לך לחשוב על זה.

שימלה יפה

הי טלי, אהבתי את השימלה הזאת. אני התחתנתי לפני שלושה שבועות והיתה לי שימלה מאוד דומה. החצאית היתה מבריקה והמחוך היה שקוף ועליו היתה רקומה תחרה עם פרחים ואבנים בצבע כחול.

טלי, אני לקחתי שמלה בגיזרת פרינסס

אבל עם תחתית עם חישוק. ככה, השמלה לא נפוחה מדיי מאוד עדינה והכי כלתית שבעולם (גם קצת נוצצת)

הדר לו

New member
באופן אישי אף אחת מהן לא הטעם שלי

אבל! השלישית באמת מאד יפה....

למעלה