איך נפרדים מצעצוע שבור ואהוב ?

איך נפרדים מצעצוע שבור ואהוב ?

היי, אנחנו קצת מתלבטים - התלת אופן של יואב (שנה ועשרה חודשים) נהרס למדי וקנינו לו חדש. הישן עדיין אצלנו בבית אבל ממש אין לנו מקום לכל כך הרבה דברים ולכן אנחנו רוצים לזרוק את הישן (שהוא אוהב). שאלתי היא - האם כדאי לזרוק אותו בנוכחותו (לשים ליד פח הזבל של הבניין) ולעשות טקס פרידה או בלילה בלילה להפטר ממנו ??? אפשרות ביניים היא כמובן לאחסן במחסן (פשוט אין שם מקום) ואז שהוא יישכח מזה לזרוק לפח ? מה דעתכם, והאם יש לזה חשיבות ?

ELLA32

New member
הכי בוגר שאפשר -

לקחת את יואב איתך לאשפה עם התלת אופן, ולהגיד לו ביי ביי. לא להעלים בפתאומיות. וזה שיעור חשוב מאוד בהחלטטיות (מקוה שכתבתי נכון) (המורה ללשון עוקבת אחרי) בהצלחה!

1במיה

New member
שלום לך../images/Emo140.gif אני באופן אישי ההיתי

נותנת לו לרכב רק על החדש "כי הישן שבור" וכשהוא יעכל את זה להעיף לו וזה כבר לא ישנה לו.

lulyK

New member
גם אני.

מקסימום מיידעת אותו שהישן נשבר ואני זורקת. לא מתחברת לטקסי אשכבה לחפצים.

ELLA32

New member
אבל חשוב שילמד להפרד

אני עד היום חשה כאב עצום לצעצועים שנעלמו מחיי ככה סתם פתאום. והאופן החובבני שאמא שלי גידלה אותי הפך אותי לאדם רכושני מאוד. וזה משהו מהילדות. אוף - לאן גלשתי. יאלה - זרקו את הצעצוע ודי.

1במיה

New member
אלה את די ייחודית הבנות שלי כמעט

תמיד בעד החדש.... חוץ מהטולי (החיתול הלבן שרוני ישנה איתו) במקרה הזה כמה שיותר גיפתי יותר טוב.

1במיה

New member
זאת תהיה הבעיה של הבעל או הבעלית

וחוצמזה בכל מקרה הם יתלוננו לפחות אני נותנת להן סיבה...

תודה על התשובות !!!

אני חושבת שבכל זאת נשים ביחד במחסן מחר ואז נזרוק (פתאום עלתה בי המחשבה שבעצם כל ההתחבטות הזו היא בגלל שהקושי לזרוק דברים הוא שלי...).

למעלה