איך ניתן לעשות Watermarks באופן אופיס?

marinalevy

New member
איך ניתן לעשות Watermarks באופן אופיס?

ועוד, ייבאתי קובץ של Word 2003 לאופן אופיס, וכל המיספור המדורג השתבש.איך ניתן לתקן אותו? ושאלתי האחרונה : אני רוצה להמיר קובץ " Word" (או איך שקוראים לזה באופן אופיס)ל-Pdf כך שלא ניתן הלעתיק או לשנות שום דבר ב-pdf הזה, באיזה הגדרות עלי להשתמש? בתודה רבה מראש, מרינה

עבודה עם קובץ DOC באופן אופיס

יש בעיות בין WORD לאופן אופיס. מוכר שנושא המספור רגיש במיוחד. עם איזו תוכנה את עובדת ? מומלץ לעבוד למסמך ספציפי רק עם תוכנה אחת על מנת להימנע מבעיות מיותרות.

הפיכת קובץ ל-PDF

את פותחת את הקובץ DOC בעזרת אופן אופיס על הסרגל העליון יש לך אייקון שרשום PDF או דרך תפריט קובץ /ייצוא ל-PDF

marinalevy

New member
תודה על תשובתך.בקשר ל-Watermarks - איך

עושים אותם באופן אופיס? ובנושא ה-pdf - ראיתי איך נכנסים לתפריט של ייצוא ל-pdf, אבל לא יודעת איזה הגדאות צריך לשים על הקובץ ע"מ שלא יהיה ניתן לבצע בו שינויים, להעתיק ממנו. תודה מראש, מרינה

נתנאל531

Well-known member
pdf בהגדרותו אינו ניתן לשינוי אלא רק לצפיה

אבל כמובן שיש כלים שונים שכן מנסים לעשות בדיוק את זה במידה כזאת או אחרת של הצלחה. לגבי סימן מים, כאשר מייבאים תמונה מופיע סרגל התמונה, שם יש אפשרות להמיר תמונה לגווני אפור / סימן מים וכו', ראי בתמונה המצורפת. אם לא זאת כוונתך, תפרטי יותר.

marinalevy

New member
תודה רבה על תגובתך, להלן השאלות:

האם ניתן להגדיר בתהליך של ייבוא קובץ doc ל-pdf שלא יהיה ניתן להעתיק מין ה-pdf? כי אני נתקלתי כבר בכאלו שכן ניתן להעתיק את המלל, די בקלות ואני רוצה למנוע את זה
השאלה לגבי Water marks - אני רוצה שברקע של המסמך היה רשום (עדיף, כמה פעמים ולא רק בשורה אחת) מלל כמו "הוכן ע"י <...>.כל הזכויות שמורות....נא לא להעתיק... וכו'.אני יודעת שזה אפשרי, ראיתי דברים כאלו בעבר.השאלה היא, האם זה אפשרי ב-Open Office ובמידה וכן-אז איך עושים זאת? בתודה מראש, מרינה

איך את משתפת את הקבצים שלך ?

האם את רוצה לתת קובץ או את מעלה לאינטרנט ?

marinalevy

New member
רציתי גם וגם, אבל

אפשר להסתפק רק באפשרות של מסירת קובץ ב-e-mail

נתנאל531

Well-known member
אפשר עקרונית, אבל לא בטוח שזה מונע OCR

בחלונית של ייצוא כ־PDF ישנם אפשרויות אבטחה, תבחרי בסיסמה להרשאות, ואז תוכלי להוריד את הסימון של 'אפשר העתקה'. שוב, אין הבטחה שזה מונע OCR. לגבי הוספת סימן מים על תמונות, ככלל OpenOffice הוא לא תוכנה שנועדה לעריכת תמונות, אבל ניתן לעשות את זה: פשוט להוסיף תיבת טקסט על גבי התמונה כאשר צבע הטקסט בתוך התיבה הוא אפור 20%.

השלמת הסבר

הכנתי בעזרת DRAW טקסט כמו "הוכן ע"י נדין כהן" , בחירת הצבע חשובה כי אם תשימי כרקע לא ניתן לערוך את התמונה. שמרי את הטקסט שעיצבת ב-DRAW כ- JPEG (ייצוא ל...) חזרה ל-WRITER שילוב התמונה כרקע לפי ההסבר הקודם שיטה נוספת שילוב התמונה ברקע, ואז ניתן לערוך אותה בסיום לשמור כPDF

אין שום אפשרות למנוע העתקה

כל מי שרוצה יכול פשוט לעשות צילום מסך ולעשות עליו OCR. מי שלא רוצה שייצרו העתקים מהמידע שלו, שלא ייתן לו לראות אור יום.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
יותר מתוכנה אחת, מסתובבת ברשת, . . .../images/Emo43.gif

המאפסת/משחררת, בתוך שניות, את כל הגדרות האבטחה, שהוחלו במסמך PDF, ולכן אין כל צורך בהתקנת OCR. שכן לאחר איפוס הגדרות האבטחה ניתן להעתיק את הטקסט החופשיות...

מיכאל אבידן

Member
מנהל
בעיקרון תגובתי כוונה לנתנאל531 . . .../images/Emo43.gif

וכל כוונתי היתה שלא ניתן להגן על קובץ PDF - מפני העתקת טקסט - ולכן, במקרה הזה, אין צורך בשום OCR.

marinalevy

New member
לאן נעלמים כל הקישורים בייבוא ל-Pdf?

גם הקישורים החיצוניים וגם הפנימיים (Table of contence) נעלמו לי כאשר ייבאתי קובץ doc ל-pdf. למה זה קורה ואיך למנוע זאת? בתודה מראש, מרינה

את עובדת עם אופן אופיס ?

איך את עובדת עם אופן אופיס ? איך את שומרת את הקבצים כ-DOC או כ-ODT ?

פרטים נוספים

אם הבנתי את תשובתך, את עובדת עם אופן אופיס ושומרת את המסמכים כקבצי DOC . למה?

למעלה