איך ניתן להאזין לקובץ וידאו בסמארטפון מבלי שזה יופיע על המסך כל הזמן?

danieli90

Member
שלום

סמסונג גלקסי A52 (אף שאני מניח שזה לא קשור דווקא לדגם מסויים).
כשאני מפעיל קובץ וידאו, הוא נשאר על המסך לכל אורך הקובץ, וזה דבר תקין וטוב.
העניין הוא שאם רוצה רק להאזין לקובץ מבלי לצפות, אני לא יכול לעשות זאת מבלי שהוידאו ירוץ כל הזמן על המסך.
זה רלוונטי למקרה ומדובר במצב שאתה רק רוצה להאזין מבלי לבזבז את הסוללה על צפייה שממילא לא צופה באותה עת, או כשאתה הולך ברחוב ורוצה רק לשמוע מבלי שזה יופיע על המסך כל הזמן.
אציין שהגדרתי אצלי במכשיר שלאחר חצי דקה או דקה המסך תמיד נכבה, אבל הפונקציה הזו לא פעילה כשיש קובץ וידאו פעיל.
כ"כ שימוש בכפתור בצד המכשיר לא רק מחשיך את המסך אלא מכבה את הוידאו (בשונה מקובץ שמע ששימוש בכפתור בצד מכבה את המסך אך הקובץ שמע ממשיך לפעול).

האם יש דרך להאזין לקובץ וידאו מבלי שזה ירוץ על המסך כל הזמן?

תודה

JEK12345JEK

Well-known member
שלום

סמסונג גלקסי A52 (אף שאני מניח שזה לא קשור דווקא לדגם מסויים).
כשאני מפעיל קובץ וידאו, הוא נשאר על המסך לכל אורך הקובץ, וזה דבר תקין וטוב.
העניין הוא שאם רוצה רק להאזין לקובץ מבלי לצפות, אני לא יכול לעשות זאת מבלי שהוידאו ירוץ כל הזמן על המסך.
זה רלוונטי למקרה ומדובר במצב שאתה רק רוצה להאזין מבלי לבזבז את הסוללה על צפייה שממילא לא צופה באותה עת, או כשאתה הולך ברחוב ורוצה רק לשמוע מבלי שזה יופיע על המסך כל הזמן.
אציין שהגדרתי אצלי במכשיר שלאחר חצי דקה או דקה המסך תמיד נכבה, אבל הפונקציה הזו לא פעילה כשיש קובץ וידאו פעיל.
כ"כ שימוש בכפתור בצד המכשיר לא רק מחשיך את המסך אלא מכבה את הוידאו (בשונה מקובץ שמע ששימוש בכפתור בצד מכבה את המסך אך הקובץ שמע ממשיך לפעול).

האם יש דרך להאזין לקובץ וידאו מבלי שזה ירוץ על המסך כל הזמן?

תודה
תנסה להעביר את הסרטונים לערוץ יוטיוב פרטי משלך
לאחר מכן תשתמש באפליקציות הללו

או שתבצע הפרד ומשול דרך האפליקציה הזאת

danieli90

Member
היי

האופציה של ההפרד ומשול היא בעצם להמיר את זה לקובץ MP3 ואז להשתמש בזה להאזנה או שאפשר לשלוט בה ולבחור גם בלי לבצע המרה בפועל?

בכל מקרה אני מבין שאני נזקק לאפליקציות וכדו', ואין איזו פונקציה במכשיר עצמו שיכולה לסדר את העניין ולהמשיך להשמיע את הקובץ וידאו כשהמסך כבוי?

תודה

לוייםLEVIM

Well-known member
היי

האופציה של ההפרד ומשול היא בעצם להמיר את זה לקובץ MP3 ואז להשתמש בזה להאזנה או שאפשר לשלוט בה ולבחור גם בלי לבצע המרה בפועל?

בכל מקרה אני מבין שאני נזקק לאפליקציות וכדו', ואין איזו פונקציה במכשיר עצמו שיכולה לסדר את העניין ולהמשיך להשמיע את הקובץ וידאו כשהמסך כבוי?

תודה
עושים העתק והדבק לקובץ MP4 לשורת המלבן הארוך והאתר מחפש וממיר אותו לMP3
לבסוף מקבלים לינק MP3 להורדה לטלפון
מורידם מתקינים בטלפון וזהו

JEK12345JEK

Well-known member
היי

תודה
ממירים מפורמט MP4 לפורמט MP3 באפליקציה עצמה ובאפליקציה עצמה יש נגני MP3 וMP4
בכדי לשמוע שהמסך כבוי חייבים להשתמש בנגן MP3 שבאפליקציה, אם מפעילים באפליקציה קובץ בנגן MP4 ומכבים את המסך מופסקת פעולותו
באפליקציה עצמה ניתן לחתוך קבצי MP3 וMP4
ניתן גם להעביר קבצים לזיכרון הטלפון עצמו
בקיצור אחלה של אפליקציה

danieli90

Member
ממירים מפורמט MP4 לפורמט MP3 באפליקציה עצמה ובאפליקציה עצמה יש נגני MP3 וMP4
בכדי לשמוע שהמסך כבוי חייבים להשתמש בנגן MP3 שבאפליקציה, אם מפעילים באפליקציה קובץ בנגן MP4 ומכבים את המסך מופסקת פעולותו
באפליקציה עצמה ניתן לחתוך קבצי MP3 וMP4
ניתן גם להעביר קבצים לזיכרון הטלפון עצמו
בקיצור אחלה של אפליקציה
תודה רבה

danieli90

Member
תודה רבה

מעניין למה אין איזו אופציה במכשיר עצמו שתאפשר לכבות את המסך ושהקובץ וידאו ימשיך.
זה נכון לא רק לגבי זה, אלא למשל אם פועל קובץ וידאו ואתה רוצה לרגע להסתכל במשהו אחר במכשיר, אוטומטית קובץ הוידאו מפסיק לפעול.

למעלה