איך נדע את האמת?

איך נדע את האמת?

יום שישי בבוקר אני לוקחת הקטנצ'יק שלי לגן בכניסה לביניין עומדים פחי אשפה וליד אחד הפחים עומד אדם , בגדיו בלויים וקרועים נראה כזקוק למיקלחת טובה עומד ואוכל משאריות מזון שמישהו זרק לא יכולתי להיות אדישה קראתי לו ולקחתי אותו למכולת קניתי לו מכל טוב והמשכתי בדרכי לגן.. בחזרה... תופסת אותי בעלת המכולת ומספרת אותו בחור שאכל מהאשפה בא להחזיר לה את המוצרים אחרי שהלכתי ורצה להחליף אותם בוודקה המוכרת לא החליפה לו וצעקה עליו שהוא צריך להתבייש ואני... הייתי מעדיפה להשאר עם המחשבה שעזרתי למישהו שבאמת היה צריך עזרה

r i n i

New member
כנראה שלעולם לא

הגיע פעם לאימי אדם שביקש תרומה עבור "הכנסת כלה". אימי שלא רצתה לתת כסף נתנה מפת שולחן לבנה חדשה באריזה. זה לא מצא חן בעיני המתרים והוא הלך לו....

נעממי5

New member
הכנה קלה-ויש לי הרבה סיפורים על זה

אני עוזרת לאנשים להתיתן אבל לעולם לא לוקחת כסף.... מישהו פעם אמר לי שיש אנשים שעושים הכנסה קלה, וזה בדיוק מה שכתבת. טלי, אני אישית לא יכולה לשפוט את אותו אדם, רק יכולה להתפלל עליו. את שלך עשית! כל הכבוד לך!

Hypnotize

New member
הוא בטוח זקוק גם לאוכל אבל הוא העדיף

וודקה כי וודקה אין למצוא בפחי האשפה ושאריות אוכל כן. פעם הבאה פשוט תקני אוכל בלי שהוא יבוא איתך בכל אופן את עזרת למישהו שהיה זקוק לזה, גם אם הוא העדיף וודקה על מזון אל תרגישי רע בגלל זה

MiriLag

New member
קודם כל את עשית נכון

עשית מעשה מטוב ליבך!!! אבל, התמכרות היא דבר נורא ואיום שגורם לאנשים לאבד בושה, כבוד ואפילו לעיתים גם צלם אנוש... אל תקחי ללב, הוא פשוט אדם חולה ומסכן.... אבל, את נהגת בצורה מעוררת השראה!!!

למעלה