איך מתמודדים עם אובדן של החתול?

DreamerLL

New member
בלב שבור וכואב אני משתף שהחתול האהוב שלי, הילד שלי, מנטה, הלך לעולמו
💔

זו התמונה האחרונה שלך שצילמתי אתמול בצהריים, עוד לא הספקתי לשתף ולהראות לכולם כמה שאתה יפה..
בלי כל התראה מראש, כמה שעות אחרי שהתמונה צולמה, מצאנו את עצמנו בבית החולים הווטרינרי שאתה משותק בפלג גוף תחתון ולא מצליח לנשום, צורח מכאב.
חיכיתי שעות בחוץ, מבקש שיעשו הכל בשביל להציל אותך מהמכה הארורה הזאת שנפלה עלינו ככה פתאום.
אמרו לי ללכת הביתה.. "לנוח" ..
התקשרו בבוקר, אמרו לי שמצבך יציב, אבל לא טוב.
מה פתאום בעיות בלב? מה פתאום בצקת ב ריאות? מה פתאום קריש דם שהתפרץ ברגליים וגרם לשיתוק שלהן?
מנטה שלי? אתם בטוחים? זה פ*קינג חתול בריא!!!
הוציאו אותך אליי בכלוב. ראית אותי וישר נרגעת, התמסרת לליטוף של אבא למרות שכואב לך.
הווטרינרית אמרה שאפשר למשוך עוד יום יומיים לראות מה קורה, אבל מהניסיון שיש לה, אין לך סיכוי לחזור לחיות את החיים שהיית רגיל לחיות ובעצם רק תסבול.
הייתי צריך לקחת החלטה, ההחלטה הכואבת ביותר שלקחתי עד כה בחיים שלי, אבל החלטתי לתת לך ללכת.
הסתכלתי לך בעיניים, אמרתי לך שאני אוהב אותך, שהיית חתול טוב ושתמיד אוהב אותך. אמרתי לך שאתה יכול ללכת, שאתה יכול לשחרר.
אחרי 20 דקות הוציאו אותך שוב בארגז, שוכב רגוע, שקט, כבר לא סובל.

אלוהים החליט שנהניתי איתך 8 שנים וזה מספיק, עכשיו גם הוא רוצה ליהנות ממך.
נוח על משכבך בשלום ילד יפה שלי.

אוהב אותך תמיד, מנטה.

קבצים מצורפים

• 05.12.2020 יום לפני מותו.jpg
    05.12.2020 יום לפני מותו.jpg
    KB 182.6 · צפיות: 14

*אחת

Member
💔

זו התמונה האחרונה שלך שצילמתי אתמול בצהריים, עוד לא הספקתי לשתף ולהראות לכולם כמה שאתה יפה..
בלי כל התראה מראש, כמה שעות אחרי שהתמונה צולמה, מצאנו את עצמנו בבית החולים הווטרינרי שאתה משותק בפלג גוף תחתון ולא מצליח לנשום, צורח מכאב.
חיכיתי שעות בחוץ, מבקש שיעשו הכל בשביל להציל אותך מהמכה הארורה הזאת שנפלה עלינו ככה פתאום.
מה פתאום בעיות בלב? מה פתאום בצקת ב ריאות? מה פתאום קריש דם שהתפרץ ברגליים וגרם לשיתוק שלהן?
הוציאו אותך אליי בכלוב. ראית אותי וישר נרגעת, התמסרת לליטוף של אבא למרות שכואב לך.
הווטרינרית אמרה שאפשר למשוך עוד יום יומיים לראות מה קורה, אבל מהניסיון שיש לה, אין לך סיכוי לחזור לחיות את החיים שהיית רגיל לחיות ובעצם רק תסבול.
הייתי צריך לקחת החלטה, ההחלטה הכואבת ביותר שלקחתי עד כה בחיים שלי, אבל החלטתי לתת לך ללכת.
הסתכלתי לך בעיניים, אמרתי לך שאני אוהב אותך, שהיית חתול טוב ושתמיד אוהב אותך. אמרתי לך שאתה יכול ללכת, שאתה יכול לשחרר.

אוהב אותך תמיד, מנטה.
כואב מאד לקרוא, אני משתתפת בצערך.
החתול שלי צעיר אך לצערי לא בריא ומטופל בתרופות ואני בחרדה יומיומית.
מצד שני, יש לו חיים טובים איתי, הוא מטופל היטב ואני יודעת שברחוב הוא בטוח לא היה שורד.
אז אני אומרת לעצמי שמה שלא יקרה (ומבחינה רפואית נטו לצערי רוב הסיכויים שיקרה),
אני יודעת שעשיתי הכל בשבילו ושבכל נקודת זמן הוא לא סובל, וזה מה שחשוב.
אתה עשית טוב לחתול שלך וליווית אותו עד הסוף. הוא זכה בחיים טובים בזכותך.
נחם ואמץ.

אלישבע777

Well-known member
💔

אוהב אותך תמיד, מנטה.
וואו, איזה סיפור טראגי! והחתול צעיר, יפה ומטופח, אכן היו לו חיים קצרים אבל טובים!. תן לעצמך להתאבל כמה שצריך. עם הזמן תתרגל למצב החדש והכאב יתקהה.
יש בוודאי באיזה שהוא מקום, גור אומלל המשווע לבית חם, נחר תלך לחפש אותו. כשתמצא אותו, הוא יחמם את לבך ויעזור לך באבלך. לחתולים, כפי שאתה יודע - יש כושר ריפוי מדהים. הם מטפלים בנו לא פחות טוב ממה שאנו מטפלים בהם.

DreamerLL

New member
היי אלישבע, תודה שהגבת.
הוא דווקא לא היה חתול צעיר, היה בערך בן 13-14.
נשארתי בבית עם חתולה מבוגרת ואהובה.

שבת שלום

evike

Active member
מנהל
אוי. החזרת אותי שנה וחצי אחורה כששחררנו בגיל 9 את מיה היפה המדהימה והטובה בחתולות. לא היתה ולא תהיה חתולה כזאת.
יש לי עכשיו את נובי המתוקה, אבל עדיין בוכה כשאני מקבלת זץ כזה בבטן. גם עכשיו.
קשה. אין מילים לנחם אותך. רק הזמן יקהה את הכאב שישאר תמיד באיזו פינה בלב.

DreamerLL

New member
בית החולים הווטרינרי ביגאל אלון בתל אביב.
להתרחק להתרחק להתרחק!!!!!!

Yukita

Active member
מנהל
ההפתעה תמיד קשה... ובאמת אין דרך לחזות הכל, לא בבני אדם וגם לא אצל חתולים.

אהבת אותו, טיפלת בו, ונתת לו חיים טובים. אתה היית ההבדל המשמעותי עבורו כדי שהחיים שלו יהיו מאושרים.

תנחומיי.

למעלה