איך מתגברים מבגידה?

• פותח הנושא havi6
  • פורסם בתאריך

havi6

New member
איך מתגברים מבגידה?

אני בת 29 נשואה ואמא לשתי בנות שנה וחצי וארבע. לפני שנתיים בהריון עם ביתי בזמן מלחמת לבנון השנייה נפגע לנו הבית לכן היינו צריכים לעזוב. זו היתה תקופה מאוד קשה עבורי במייוחד שההורמונים של ההיריון השתוללו, כל הום בכיתי והייתי בחרדות. בעלי לא היה פנוי בשבילי והוא היה חייב לנסוע כל יום לצפון עבודה ואני נשארתי במרכז. תוך כדי חשדתי בבעלי שיש לו קשר עם משהי אחרת הוא כל הזמן אמר לי שאני מדמיינת ושזה לא נכון. חודשיים אחרי המלחמה גיליתי הודעת SMS שדי הסגרה את הכל ואימתה את חשדותי.שבו היה רשום מתי אתה במשרד כי אני מתגעגעת וכבר רוצה לחבק ולנשק אותך. למרות ההודעה די הסגירה הוא הכחיש ואמר שזה סתם ידידה ואם זה פוגע בי הוא מסיים את הקשר הידידותי איתה. הוא הבטיח שזה נגמר והאמת שאני די מאמינה לו ויודעת בתוכי שהוא באמת הצטער ושזה לא יחזור על עצמו. אבל בתוך תוכי אני כל יום מחדש אוכלת את הלב שלי למה הוא מכחיש ועד היום מכחיש. שאמרתי לו שאני סולחת ורק רוצה לדעת את האמת הוא המשייך להכחיש. אני רוצה לצין שהיום אנחנו בקשר מצויין ואוהבים עד השמים הבעיה שזה תמיד יושב לי בראש לא מצליח לצאת ולמרות שאני מאמינה לו אני לא מפסיקה לבדוק אותו. מה עושים?

seeyou

New member
מה עושים?../images/Emo178.gif

היי מיטלי, לדעתי את לא חייבת לדעת את האמת... את רוצה שה"תמונות" ירדפו אותך בשינה? ברגע שאת החלטת לסלוח לו-תסגרי את התיק מחוסר הוכחות
. את לא מפסיקה לבדוק אותו?
מה זה נותן לך פרט לכאבי לב או ראש? אין ביטוח נגד "צד שלישי" בנשואים . יוסי

קפצילי

New member
הוי יוסי, יוסי....

אתה נותן עיצות טובות, חכמות... רק שאי אפשר ליישם אותן !!!!! אתה לא יכול לומר לאישה נבגדת "סגרי את התיק" וזהו. כאילו מה, היא תלחץ על כפתור והכל ימחק ? אם העולם היה נראה כפי שאתה מדמיין אותו, באמת שלא היו בעיות לאף אחד... לדעתי התמונות רודפות אותה בשינה דווקא בגלל שהוא מעולם לא סיפר לה מה בדיוק קרה שם. היא ודאי לא מצליחה להפסיק לנסות לנחש מי, מה, מתי, למה, לאן בדיוק הגיעו היחסים ביניהם.... ? לדעתי היא לא באמת סלחה. איך אפשר לסלוח ולסגור עניין כשהם מעולם לא דיברו על זה בצורה פתוחה ואמיתית ? אני סבורה שרק אם העניין יפתח ל-ח-ל-ו-ט-י-ן אפשר יהיה לסגור אותו באמת.

seeyou

New member
רוב העיצות טובות וחכמות אי אפשר ליישם אותן

תעשו שלום
תעשו אהבה ולא מלחמה
צדק חברתי
לשמור על תזונה נכונה
לקיים סקס בטוח(ספונטאני-מחושב
) ....הרשימה ארוכה מאוד.
If a problem can be solved, there is no need to worry about it; ; if a problem can't be solved, there is no use to worry about it

nate2000

New member
תראי

קודם כל זה, דבר כזה הוא אף פעם לא נעים פוגע ואפילו מעליב. אבל אם החלטת לפתוח את הקלפים ולסלוח אז הסליחה צריכה להיות שלמה. מניחים לעבר ופותחים דף חדש. מצד שני את כותבת שהוא הכחיש ואולי איפשהו את גם מרגישה שהוא עדיין לא ממש כנה איתך. מה עושים? יש לך שתי אפשרויות איך שאני רואה זאת: או לפתוח שוב את כל הקלפים, ללכת לטיפול זוגי ולסלוח לו או להיפרד. אפשרות שניה להמשיך לאכול את הלב- רק מתישהו הלבה כן תתפרץ על פני השטח.

פרצלה

New member
וזה ימשיך לשבת לך בראש

עד שהוא יקום ויודה ויתנצל. וחבל שבעלך לא מבין את זה. אין לי עיצות לתת לך חוץ מאשר להבהיר לו שאת רוצה להמשיך הלאה אבל צריכה לסלוח לו קודם ובלי שיודה ויתנצל את לא תוכלי לסלוח וזה יישב לך על הלב תמיד

adam33

New member
אל תפגעי אבל...

לא בהכרח שהוא הפסיק עם זה. הוא פשוט נהיה יותר מתוחכם וכעת הוא לא ירשה לעצמו להתפס עוד פעם. תראי יקירה, לא מדובר כאן על מישהו שבמקרה קיבל טלפון ממישהי,היא כתבה לו שהיא מתגעגעת! זה אומר שמתגעגעים למישהו ש: רוצים בקרבתו, וגם רוצים באהבתו. ובעלך גם השיב בחזרה . אם תגידי לי שהיא עזבה את המשרד ושבעצם אין לו בעיה מדיי יום שתקחי "במקרה" את הפלאפון בכדי לעשות שיחה לפה ולשם ושהוא לא נלחץ מזה אזיי היתי אומר , טוב , מודה ועוזב ירוחם. אבל משום מה נראה לי שבעלך יותר מדיי מתוחכם. הצעתי אלייך, אל תראי את האובססיה שלך כלפיו ותשחקי את המשחק כאילו שאת נותנת לו מרווח נשימה ארוך לעשות כל מה שהוא רוצה ושאת מקבלת ונותנת אהבה חזרה. מצד שני ובדיסקרטיות אל תקבלי דברים מובנים מאליהם.

seymore butts

New member
השאלה מה פוגע בך יותר

נניח שהוא שכב עם אותה ידידה, ועדיין שוכב איתה. האם מה שמפריע לך הוא עצם הקשר המיני שיש לו עם אישה אחרת, או זה שהדברים נעשים מאחורי גבך ? האם את מקנאת לו ? האם שקלת אפשרות שתקיימו גם את וגם הוא יחסי מין מחוץ לנישואין בהסכמה ומבלי להסתיר את זה אחד מהשני ?

את משקרת לו

את אומרת לו שאת מאמינה לו ואוהבת אותו וסולחת לו אבל האמת היא שאת לא מאמינה לו - את בטוחה שאכן היה שם משהו ושהוא משקר לך לגבי זה. והיות ואת לא מאמינה לו, שום דבר שהוא יכול להגיד לא יעזור לו. בואי נשאל ככה - יש משהו שהוא יכול לעשות שישכנע אותך?

אל תשלי את עצמך

מצד אחד את מאמינה לו אבל לבך לא מוכן להרפות והמחשבות ממשיכות לרוץ בראשך, הוא חייב להבין שהוא עשה טעות ונכון שרוצים לשכוח ולהמשיך הלאה, כדי שאת תוכלי להמשיך ולסלוח (כי אי אפשר לשכוח) הוא חייב להיות פתוח איתך ולענות לך על כל השאלות והתהיות שלך לגבי העניין . בכל מקרה גם אם את ממשיכה איתו הלאה אל תהיי תמימה ואל תקחי כל דבר כמובן מאליו. ב ה צ ל ח ה .

הזוייה

New member
נשים תמיד סלחניות

כי מנקר בהן החשש, מה יהיה עלי, מה יהיה על הילדים, איך אחיה. והן מעדיפות להשאיר אותו כעוגן כלכלי וכמשרה ביטחון. כשהאהבה כבר נפגמה. למרות שלא צריך למהר לפרק משהו. מצד אחד יש פה הסקת מסקנות בשביל עצמך. בגידה היא תהליך, היא משהו שנוצר במהלך מערכת היחסים שהשתבשה וגורמת לצד אחד ללכת ולמצוא פיתרונות אצל אחרת. הרי שבועות והבטחות לא יצאו מפיו אחרי שיודה והזוגיות שלכם לא תבריא ככה פתאום. את צריכה לשאול את עצמך הרבה שאלות, לשים את הכעסים בצד ולנסות לרפא את מה שהיה חולה. את צריכה לבדוק מה את בעצם רוצה ממנו, יותר נכון, מה את רוצה מעצמך. אני למדתי בחיי שאין טעם להטיח האשמות באחר על המעשים שלו, שלרוב הם תוצר לעיתים של ההתנהגות של עצמי. תחשבי איפה את רואה את הזוגיות שלכם בהמשך הדרך. איפה את נותנת למצב הקיים להפוך לטוב יותר. האם תוכלי להתמודד עם הידיעה שבעלך שכב עם אחרת, בלי לשמור לו טינה על כך. ושתרבוץ עלייך שמיכה של מחשבות רעות. את התשובות רק את יכולה לתת. להחליט ולהיזכר, מאיפה האהבה שלנו התחילה ולמה היה לנו בעבר כל כך טוב

havi6

New member
תודה לכולם

ראשית אני רוצה לשתף אותכם שאני ובעלי מאוהבים באמת כמו ביום הראשון אין לי ספק שהוא מצטער ואני יודעת שזה נגמר הוא כל כך הצטער והוא כל כך רגיש ומבין אותי ואני חושבת ששאני לא רוצה לדעת מה באמת היה הרי הוא הבין נפל לו האסימון. כשתפסתי אותו אז הו ממש רעד בכה (בחיים לא רייתי אותו ככה) הוא התנצל הוא אמר שהוא יעשה הכל כדי שנחזור.אך יחד עם זאת מהדקה הראשונה הכחיש. - אולי הטעות שלי היא שעוד באותו היום סלחתי ולא נתתי לו ככה לסבול. אחרי שהרבה רשמו לי שאני צריכה לדעת את האמת, חשבתי לעצמי אני ממש לא רוצה לדעת את האאמת זה רק יותר יכאיב החלטנו שאני סולחת ולמרות הקושי- והקושי ענקי אני יעשה הכל כדי להשיב את האיימון זה קשה אך אפשרי. אנחנו כל כך אוהבים באמת אין הרבה זוגות כמונו עם מלא אהבה אז הוא מעד אני חייבת לדעת שגם אם היה (תמיד ישאר הספק) אני איתו כי בחרתי וכי אני חולה עליו. ועוד משהו שניסתי לשאול אותו מה היה שיהיה גלוי הוא שוב הכחיש ואמר שאם זה יעשה לי טוב אז הו ישקר לי ויגיד לי את מה שאני כל כך רוצה לשמוע- ושחשבתי על זה אמרתי למה לחפור בפצע צריך להמשיך מהמקום הכל כך טהור וטוב שיש לנו מקום עם מל הבה. אתמול הוא היה תשוש ממני די נמאס לוו שאני חופרת כל הזמן הוא מוכן לעשות הכל כדי שאני יפסיק עם זה ושוב לדבריו אין על מה להודות כי לא היה כלום הוא אמר את צודקת שאת לא מאמינה גם ני לא הייתי מאמין להודעה כזאת אבל תאמיני לי לא היה כלום.

פרצלה

New member
אם הוא הכחיש,אז על מה רעד ובכה?

בכל מקרה נראה לי שאת חיה בסרט

אהבה../images/Emo4.gif?

ככה קוראים לזה היום? כי לי זה נראה כמו סתם משחקי שליטה - את מנפחת וחופרת בלי פרופורציה באיזה עניין שולי מלפני שנתיים רק בשביל לראות אותו זוחל, הוא זוחל כי הוא לא מבין מאיפה נפלת עליו ולא מכיר שיטה אחרת ואם זה נקרא אצלך מקום טוב וטהור אני פוחד לחשוב איך נראים אצלכם המקומות הפחות טובים
. נו מילא - אני מניח שגם לסמרטוטים יש זכות קיום.

אוי אנשים יקרים , מי שלא נמצא באותה צלחת לעול

לעולם לא יבין !!! אני שם , עמוק בפנים , גיליתי שהוא בוגד בי , הוא המשיך את הקשר למרות שנתתי לו עוד ועוד הזדמנויות , ולא יכולתי לעצום עין כי רציתי לדעת מי היא. אחרי שהבנתי מי היא התנחמתי , אישה שנראת כמו גועל , גרושה עם ילדים , שבטח עשתה לו משהו בכדי לגרום לו לפרק את המשפחה שלו. על בגידה אפשר להתגבר כי כולנו יכולים למעוד אבל על שקרים והתנהגויות כמו של הגרוש שלי אי אפשר לסלוח. ביום מן הימים כשהיא תראה שכל מה שהוא סיפר לה זה שקר - היא תעיף אותו לכל הרוחות . ביום שהוא יבין שהיא רצתה רק מה שהוא הבטיח - חומרניות (שאגב לא תהיה לו כי הוא שיקר אותה) הוא יבין מה הוא הפסיד. צדיקים עבודתם נעשת בידי אחרים - את העבודה שלי היא כבר תעשה ביום שהיא תבין שהוא ממש לא עומד להיות מליונר. ואז .....כן כן אז........שוב הוא יבכה על מה שהוא עשה ומבחינתי כבר מאוחר. גם אצלי - רק אחרי שהוא סיפר לי מי היא ומה היא ואילו הודעות שולחים לה גברים לנייד מגונות שאני לא מעזה לכתובן פה הבנתי בדיוק שזה ממש מה שמתאים לו . כשהאמון נשבר ככה קשה להשיבו אם רק לך יש את הרצון לזה. היום אחרי שאני כבר גרושה ממנו - טוב לי!!!! אני מאושרת!!! והכי חשוב - הילדים שלנו מאושרים

למעלה