איך משכנעים אנשים להקליק על lightwell?

JaneLame

New member
איך משכנעים אנשים להקליק על lightwell?

במצב של היום, אם אתה הולי פריסט יש לך lightwell. אי אפשר לרספק הולי בלי זה כמעט, אחרת הנקודה מתבזבזת על טאלנט לא שמיש. הבעיה היא שאנשים פשוט לא מקליקים על זה. ראיתי במו עיניי אנשים עם פחות מ-30% נק"פ שעומדים וצועקים HEAL PLZ ואפילו לוחם אחד שהתחיל לחבוש את עצמו. יש לי מקרו שצועק "תגעו ב-Lightwell!" שלוש פעמים והם עדיין לא נוגעים. מה הבעיה? יש לזה ריינג' של 20 מטרים, זה לא מחליף מטרה אם נוגעים בזה. לא צריך לזוז ולא כלום, רק להקליק. אולי צריך לעצב lightwell משוקולד או בצורה של קוזינה דרנאית לוהטת, כדי שאנשים יסכימו לגעת בזה.

Kingeh

New member
אצלנו אני אומר להם לגעת בזה

לפני הקרב ואני מסביר להם שזה חשוב בדיוק כמו HS או שיקויים שחייבים לדעת להשתמש בזה וכולם משתמשים. מצד שני אני רייד לידר דיי מאיים בכלליות אז נו, הם יגעו במה שאני אגיד להם לגעת

JaneLame

New member
לא תיארתי לעצמי שיש את הבעיה הזו בריידים

וואלה. חשבתי שזה רק בפאגים של הרואיקס. איפשהו בראש היה לי שריידרים יהיו יותר ממושמעים ויקליקו. לא יודעת. היה גם אחד שאמר לי ש"לייטוול זה ממש לא הכרחי". שום דבר לא הכרחי חוץ מלנשום, אבל לדעתי כל אחד צריך לעשות את המקסימום שביכולתו בגבולות הסביר. לור מטאנקספוט מסביר את זה יותר טוב: http://www.youtube.com/watch?v=HcLIMBQeYxU

picpc

New member
זה סוף הדרך לpvp אבל...

האפקטיביות של זה מוטלת בספק בpve בדיוק בגלל שאף אחד לא לוחץ על זה ובגלל שזה מתאים לסיטואציות שונות. לשכנע אנשים בפאג ללחוץ על זה...לא נראה לי הולך לקרות כי יש אנשים שבפרנציפ לא לוחצים על זה ויצא לי להתקל בהם כבר. אישית אני לא מבין למה בליז לא משחררים כבר אופציה לעשות לזה מקרו ולסגור את הסיפור של היכולת הזאת,עם מקרו כולם ילחצו על זה. דרך אגב אחרי הפא'ץ שיצא מתי שיצא כבר לא ממש יהיה צריך לקחת את זה אפילו לפי דעתי יהיה מומלץ לוותר על זה כי sol חוזר להיות טאלנט נורמלי שוב(חפשו את הפוסט שכתבתי לפני כמה חודשים על זה שישנו את זה בחזרה xd ).

JaneLame

New member
איזה מקרו היית מכין לזה?

אני, בכל פעם שאני שמה על הריצפה lightwell, אני לוחצת על מקרו שמבקש מהם ללחוץ על זה כדי לרפא את עצמם. אתה מתכוון מקרו שילחץ אוטומטית על לייטוול אם יש אחת כזו באזור? וכן, גם אני מתגעגעת ל-SoL. בלי זה כל הקריט שערמנו הפך להרבה פחות משתלם.

picpc

New member
מקרו פשוט של use כמו hs לדוגמא

ככה אנשים אשכרה ישתמשו בזה או שכמו שקראתי הרבה פעמים פשוט יעשו את זה כמו הבאר בtoc 5 זה =win.

shanytopper2

New member
יש כבר דיבורים על הפאץ' הבא???

או שאתה סתם מקדים את המאוחר?

picpc

New member
יש דיבורים מאוד כללים על פאץ' עתידי שעומד

להיות כמו ש Ghostcrawler אמר הוא לא עומד לצאת מחר זה סתם דברים שהם זיהו כבעיות והם מנסים למצוא להם פתרונות. http://us.battle.net/wow/en/blog/1829962

למעלה