איך משיגים את הדבר הז?

fading_mist

New member
איך משיגים את הדבר הז?

אני צריכה עלים של comfrey לכישוף שאני עושה. מה זה? ואיך משיגים את זה? אני יודעת שזה משהו שקשור למרפא..

RainBird

New member
אוקי... קומפרי זה צמח מרפא שיש לו פרחים כחולים סגולים ועלים בצורה של חצים, הוא משמש לאיחוי פצעים במהירות וגם פעם שימש לאיחוי עצמות, הצמח גדל באירופה וממש קשה לגדל אותו בארץ (מניסיון) תנסי להזמין בבית טבע וידוע לי שיש גם בהרדוף חממה של צמחי קומפרי...

fading_mist

New member
תודה../images/Emo13.gif

רק עכשיו אני קולטת כמה הייתי רוצה לגור בסקוטלנד. רק שם הצלחתי למצוא כל מה שרציתי.

RainBird

New member
טוב היום יש לי מצברוח אז ממש טרחתי לפתוח את הספר שלי על חומרי כישוף ולתרגם למה טוב הקומפרי אחד הצמחים הטובים ביותר לשימוש עם אנרגיות של שבתאי וטוב לכישופי עמידות וקסם שקשור לאדמה ולבתים ורכוש. כתוב יותר אבל אין לי כבר כוח זה התמצית של המאמר בספר... אגב הצמח רעיל!!! בהצלחה בכישופך RainBird

fading_mist

New member
ובכן...

למרות שהכוכב שלי הוא אורנוס, אני אסתדר גם עם שבתאי. למרות שעקרונית אני אמורה לבצע את הקסם בבוקר. זה כישוף הגנה.

RainBird

New member
חבל כי יש כלכך הרבה כישפי הגנה יותר פשוטים ויותר טובים, אל תרוצי לחפש קומפרי תשתמשי במה שיש לך ובקבוק מכשפות טוב הרבה יותר חזק מסתם כישוף הגנה פשוט, וגם את לא צריכה את כל הקומפרי ושאר הדברים האקזוטיים הללו.

Zipadidoda

New member
לי יש כמה שיחי קומפרי בחצר

שגדלו דיי באופן טבעי :) עם אתה גרה קרוב בואי לקחת חופשי יש לנו מלאאאאאאאאאאא

sad/one

New member
אתה לא רציני ../images/Emo6.gif

אמירים זה מקום מדהים!!! הייתי שם אולי 10 פעמים בערך. לאירוח כמובן... כן, יש לי איסיקיו - 74877450. לשימושך בלבד ,כן?!

למעלה