איך מקבלים רטלין? דרוש הסבר ועלויות

דורון5055

New member
איך מקבלים רטלין? דרוש הסבר ועלויות

שלום רב, אובחנתי לפני מספר ימים שיש לי ADD ו DCD ודיסגרפיה. הומלץ לי לקחת רטלין אחרי האבחון (פסיכו דידקטי) איך בדיוק מקבלים את הרטלין? קובעים צור אצל רופא בקופת החולים? איזה סוג של רופא? הבנתי שאחרי שמגיעים לרופא הוא נותן בדיקת TOVA לעשות, מה זאת הבדיקה? מה כל העלויות? כמה עולה הבדיקת TOVA? כמו עולה תרופת הרטלין עצמה? אני מבוטח בביטוח משלים מכבי זהב

לדורון

עליך לגשת לרופא מומחה להפרעות קשב : נוריולוג או פסיכאטר לקבל מרשם לאחר שיבחן פרמטרים לקביעת המינון. בדיקת TOVA היא עזר. למעשה, לא עברתה איבחון מלא להפרעות קשב, לכן רוב הסיכויים שתאלץ לעבור איבחון מלא. יש מקומות שמקצרים תהליכים ועושים רק טובה. זה פחות טוב וממש ממש לא מומלץ. מחיר איבחון פרטי נע בין 1500 - 3000 שקל. כאשר יש מקומות שניתן לעשות רק בדיקת טובה בעלות של בין 500 ל 1000 שקל. ניתן גם לגשת לאיבחון במרפאות ציבוריות אולם שם זמן ההמתנה רב (כשנה- שנה וחצי). יש מכונים שעובדים בהסדר. יש כמה תכשירים לריטלין, שחלקם נמצאים בסל בסבסוד וחלקם למבוגרים לא מסובדים כלל. אני מני שהרופא שיאבחן אותה יציע לך את התכשירים לשימוש וכך גם את המחירים פחות או יותר. בהצלחה גיל

למעלה