איך מעבירים תיק רפואי ממרכז רפואי אחד לאחר?

גלית355

New member
איך מעבירים תיק רפואי ממרכז רפואי אחד לאחר?

הם נותנים את כל התיק פיזית או שמצלמים הכל?
אם אני חברה במכבי. היכן כדאי לטפל?

כשהייתי בשיבא, ביקשתי צילום של התיק, שילמת 90 ומשהו ש"ח

+כמה שקלים על חריגה בכמות הדפים, והם צילמו לי הכול...

לגבי איפה כדאי להיות מטופלת... תלוי איזה שלב את והאם את רוצה ציבורי או פרטי. אם ציבורי, ממליצה לשקול אסותא... חברות מכבי משלמות סכום סימלי..
אם פרטי, אני ממליצה, בדומה לרוב הקבוצה פה.. על בר חוה, אבל התורים ארוכים.

בהצלחה

Lago Azul

New member
גם באסותא ראשון יש מסלול ציבורי

או רק ברמת החייל? איך זה להיות בציבורי של אסותא? לא נופלים שם בין הכסאות ?

גלית355

New member
באסותא רמת החייל יש רופא פרטי של מכבי ש..

שניתן לקחת אותו כרופא פרטי ולקבל עליו החזר ייעוץ (מגיע 3 פעמים בשנה)?

אני יודעת שיש ברמת החייל.. מנחשת שיש גם בראשון, אבל לא יודעת

לא הייתי מטופלת מחלקה שם, עד שסיימנו את המוקפאים בשיבא, כבר הגיע התור אצל בר חוה, ולמרות שהיה תור גם לשם, החלטנו ללכת לפרטי וזהו.

בכל מקרה, מכירה בנות שם שמרוצות (אבל גם מכירה לא באופן אישי, בנות פה מהקבוצה שלא היו מרוצות ועברו לפרטי).

מיכל270379

New member
אני מטופלת של הורוביץ בציבורי

ואת הטיפולים עושה באסותא בהשתתפות עצמית של 750 (בכרך, לא זוכרת מדוייק) לסבב שאיבה כולל החזרה ובדיקות, ו 200 לסבב החזרה של מוקפאים. ההתנהלות מול הורוביץ היא כמו פרטי. אני ממש מרוצה

Lago Azul

New member
איזה הורוביץ ? ערן?

הזוי מה שאת אומרת. לי הוא אמר במפורש שהוא הפסיק לעבוד עם אסותא ולכן הלכתי למדיקל. שאלתי כמה פעמים על אסותא ראשון הוא אמר שלא כי זה יותר מדי נסיעות בשבילו ....

מיכל270379

New member
נכון, באמת אמר לי שכבר לא עובד עם ראשון

רק עם מטופלות שיש להן שם כבר תיק, אבל כן מקבל ברמת החייל ובמדיקל בהרצליה

Lago Azul

New member
אני הבנתי ממנו שרק מדיקל

על אסותא רמת החייל הוא עשה מן פרצוף כזה שהבנתי ממנו שאם ממש מתעקשים הוא יקבל לשם בנות חדשות, אבל ברירת המחדל זה ללא ספק מדיקל סנטר. את אסותא ראשון הוא פסל לגמרי.
אמר לי שזה בגלל הנסיעות.
מצד אחד יש סיכוי שזו הסיבה האמיתית כי באמת הבן אדם עמוס בטירוף וכל הזמן רץ ממקום למקום. הוא הרי רופא בשלושה סניפים במכבי, פעמיים בשבוע בכל אחד פלוס יש לו מרפאה פרטית פלוס עובד בשלושה בתי חולים בשביל שאיבות והחזרות . פשוט מטורף. אני באמת לא מבינה מתי יש לו זמן לנשום.
מצד שני- אחד הסניפים שבהם הוא מקבל מבוטחות מכבי פעמיים בשבוע זה באשדוד, כלומר הוא כן נוסע לאיזור השפלה-דרום. אז אסותא ראשון רחוק מדי בשבילו...?

יש מצב שזו לא הסיבה האמיתית. אבל זה לא באמת משנה, זכותו לעבוד עם איזה בית חולים שבא לו.
נראה לי שבגדול שלושתם סבבה. צריך לראות אחוזי הצלחה בכל יחידה כדי להשוות. כמובן שזה לא מפורסם בשום מקום.

שני717

New member
שאלה לגבי מה שרשמת אני גם מטופלת

של הורביץ כעת בהזרעות בראשלצ ואם נגיד אני עוברת לאסותא ראשלצ לivf אז אני משלמת מחיר סימלי כפי שציינת 750 בערך... ואיפה מבצעים את הבדיקות והמעקב זקיקים? האם האחיות בלשנסקי חוזרות אלי? האם אני ניגשת לאסותא רק לצורך שאיבה והחזרה? סתם לרקע כללי איך זה הולך....?

Lago Azul

New member
אין אסותא ראשלצ יותר איתו

כנראה מיכל מטופלת שלו יותר וותיקה. הוא אמר לי שהוא הפסיק לעבוד איתם , לא רואה סיבה שלאחת יגיד ככה ולשניה אחרת. מתארת לעצמי שכל הבנות שכבר שם הוא ממשיך איתן שם אבל לא לוקח חדשות לשם. בכל מקרה כן זה אותו רעיון.. זה נקרא חצי פרטי. רופא קופה שמלווה אותך בivf בבית חולים פרטי . המדיקל סבבה דווקא . היתרון שלו מול אסותא שהם מבצעים שאיבות והחזרות בשבת.

שני717

New member
בסדר תודה הבנתי .

מקוה שלא אזדקק לזה אוףףף מדכא לחשוב על זה שאני אצטרך להחליף רופא עכשיו גם במידה ואעבור לivf

שני717

New member
רגעעע אז בעצם בדיקות מעקב עדיין אפשר בלשינסקי?

רק השאיבה והחזרה עושים במדיקל? אם כך זה לא כזה נורא....

Lago Azul

New member
כן את המעקבים אני ממשיכה בלישנסקי

גם אני בהתחלה התבאסתי שאני צריכה לנסוע עד הרצליה אבל זה בדיוק פעמיים בסבב: שאיבה והחזרה. וגם ככה את לא עובדת בימים האלו אז לא נורא. תאמיני לי אחרי סבב אחד בivf הדבר האחרון שמענין אותי זה המיקום הגיאוגרפי של הבית חולים. מצידי שיהיה ממוקם בנהריה אבל שיהיה מקצועי. לדעתי בית חולים שעובד בשבת זה יתרון ענקי אבל אני עדין לא פוסלת מעבר לאסותא ראשון. אין ספק שלמעבדה שלהם יש את השם הכי טוב. אגב, הורוביץ אחלה רופא ובן אדם בשלב ההזרעות. ברגע שהדרך מתארכת מגלים אצלו לא מעט חסרונות. כמו זה שהוא ממש ממש עמוס וממהר כל הזמן. מאחלת לך שדרכך לא תתארך כמובן אבל אם כן- לא הייתי פוסלת גם מעבר לרופא אחר במידת הצורך.

מיכל270379

New member
אני דווקא לא הרגשתי שהוא חסר סבלנות

נותן לי את מלוא תשומת הלב ומקבל אותי במרפאה אחרי שעות העבודה גם בלי תור. סיפור משבוע שעבר: יום שישי גילינו שהטיפול בפיוריגון לא ממש עובד , הזקיקים גדלים האסטרוגן לא, התקשר אלי בארבע, יום שישי, הוא בדרך הביתה, אמר שצריך להחליף טיפול למונופור, אבל מה? יום שישי אין לי מרשם ואין בתי מרקחת. הביא אותי אליו הביתה ונתן לי את המונופור שהייתי צריכה. הוא מאוד אנושי ומאוד סבלני, תמיד עונה להודעות. לפעמים לוקח לו זמן אבל בסוף הוא חוזר

Lago Azul

New member
הוא זמין, עונה, נחמד, הכל נכון

אין ספק. אבל עמוס בטירוף ותמיד ממהר. ביום שבת בהחזרה האחרונה , בעלי פעם ראשונה פתח את הפה שלו בשביל לשאול שאלה, והורוביץ פשוט קטע אותו באמצע בצורה לא נעימה. גם יש הרגשה שהוא קובע החזרות ושאיבות לפי החורים שיש לו בלוז. אבל כל זה לא משנה כל עוד הוא מקצועי ויודע להתאים פרוטוקולים למטופלות וללמוד מהטעויות של הסבבים הקודמים. Yet to be seen כרגע נראה שהוא אחלה רופא למקרים הפשוטים ולבנות שנקלטו בהזרעה או בivf ראשון שני. פחות למקרים המסובכים שדרכם מתארכת. אבל הלוואי ואני טועה.

למעלה