איך ממשיכים מכאן?

היום אני במצב הנפשי והאישי הגרוע ביותר בחיי. הסיפור שלי מצד אחד הכי פשוט ומצד שני כל כך מסובך. אהבה נכזבת- מוכר ? לכולם? יופי- לי לא. אני בעשור החמישי לחיי ומעולם לא חויתי אהבה
עד לאחרונה. ישנה אחת שהכרתי זמן ארוך אבל מעולם א התייחסתי אליה באופן מיוחד או רומנטי. בשנה האחרונה היא בעצם זאת שהתחילה ליזום קשר מסוים ביננו אחרת לא היה בעצם קורה כלום.
התחילו שיחות יותר ויותר אישיות ויותר ויותר ארוכות עד שהגענו לקרבה נפשית של ממש. אפשר לאמר שאני יודע כמעט הכל עליה ולגמרי אפשר לאמר שהיא היחידה שיודעת את הסוד הגדול שלי.
לאורך הזמן דוקא מצידה נאמרו לא מעט דברים שגרמו לי לחשוב עליה ברצינות ובסוף גם התאהבתי וכשלבסוף נחשפתי בפניה ואמרתי איך אני מרגיש קיבלתי דחיה מוחלטת וקצת מפתיעה לאחר כל מה שעברנו. היום אני עדיין רואה אותה על בסיס יומי(עובדים יחד) והימים והלילות שלי הם פשוט גיהנום. אני חווה כאב שהוא ממש כאב פיזי ברמות שאני מרגיש שאני לא עומד בהן אפילו שהתחלתי לקחת טיפול תרופתי לדיכאון וכדורי הרגעה. אני באמת לא יודע לאן לקחת את הכאב ומה לעשות איתו. אם הייתי מישהו אחר הייתי כנראה פשוט ממשיך הלאה לקשר הבא אבל זה אני. מעולם לא הייתי בקשר ולא יודע אפילו מאיפה מתחילים. בקיצור מה שיכול היה להיות הדבר הטוב ביותר שקרה לי הפך בשבילי לאסון מוחלט שכנראה יהרוס את שארית חיי כי מתהום כזאת לא יוצאים.
זהו

ג׳ונסון

Active member
תקשיב לי אני לא יודע בן כמה אתה אבל תצא לברים תצא למסעדות תכנס לאפליקציות ואתה תצליח אני צעיר ממך בהמון שנים אבל גם אני באותו מצב אני דחיתי לא ממזמן בחורה מתל אביב שזה שורף לי עד היום אני יודע שזה קשה באמת אבל תראה את הטוב אין לך מושג כמה אני מבין אותך כמה זה קשה לקבל דחייה אבל אל תדאג יש עוד הרבה דגים בים תקבע עם מישהי אחרת דייט ותרוץ על זה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עוף החול יקר,
שומעת כמה אתה מבולבל מהיחס של אותה בחורה..
מצד אחד אמרה דברים שגרמו לך לחשוב שאולי היא מעוניינת,
ומצד שני כאשר שיתפת אותה ברגשותיך האמיתיים, היא דחתה אותך..
נראה שהקשר הזה מילא אותך בתקווה שאולי תזכה לזוגיות בפעם הראשונה..
אך התגובה שלה ניפצה את התקווה והשאירה אותך מיואש וללא כוחות..
עד שאולי יש הרגשה שקשר כזה לא יקרה שוב..
מזמינה אותך להמשיך לשתף ברגשות שמציפים, ואולי יחד נצליח לעבור את המשבר הזה..
ואם תרגיש שזה נכון לך, מוזמן להגיע אלינו לצ'ט אישי ואנונימי (בקישור: https://sahar.org.il/) עם אחד המתנדבים,
בו תוכל לשתף ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת..
הצ'ט פעיל בימים א-ה בין 16:00 לחצות, ובמוצש בין 21:00 לחצות.
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה