איך מכניסים לאתר משחקים? :-()

איך מכניסים לאתר משחקים? :-()

שלום לכולכם יש לי בעיה, אני מנסה לבנות אתר אישי ב-www.boom.co.il ואתרי הוא- city.boom.co.il והבעיה שלי היא איך להביא לאתר משחקים ותמונות מבקש תשעזרו לי בהקדם בכל מקרה תודה!!!! נתנאל ליזרוביץ

idanshloman

New member
פשוט אתה מעלה אותם לשרת..(-:

פשוט אתה מעלה אותם לשרת..(-:...אתה צריך לעלות את כל התמונות והמשחקים לשרת שלך..או לשרת אחר ולעשות קישור..מהאתר שלך לקובץ..(-: Idan Shloman- WebMaster of SignUp Design my site : www.signup.co.il e- mail me: [email protected]

נתנאל 12

New member
זה אני נתנאל ליזרוביץ בקשר להודעתך!

קראתי את הודעתך ולא ממש הבנתי אותך אני בסך הכל בן 12 שרק עכשיו התחלתי לבנות אתר באתר www.boom.co.il ולא הבנתי איך אני מעלה את התמונות ואת המשחקים לשרת וגם עם הקישור אני מבקש שתענה לי בהקדם ההאפשרי ותודה לך! נתאל

idanshloman

New member
טוב אז ככה...

בשביל להעלות דברים לאינטרנט אתה צריך להוריד תוכנת FTP מסויימת ..לדוגמא cuteFTP חפש אותה בwww.downloads.com יש שם אותה.. אני בטוח שיש ב BOOM הסבר על זה ..אז כדי לך להסתכל שם..( אבל אני לא בטוח אני לא ממש מסתובב שם ..(-: ) בקשר לקישורים הקוד הוא כזה : <a href=``idan.htm``><font face=``Globes``> your text </font></a> במקום Idan.htm תרשום את הקובץ שאליו אתה רוצה לעשות קישור ( זה עובד גם עם ZIP, GIF, וכו פשוט תשנה את הסיומת..(-: ) ובמקום your text תרשום את הטקסט שיופיע על המסך שבלחיצה עליו המשתמש עובר לעמדו המקושר... אם אתה רוצה ללמוד עוד בנושא כנס לאתר שלי www.signup.co.il לאיזור לימוד שפות -- HTML ותוכל לדעת הכל.. תוכל לישלוח לי שאלות בפורום שלי ואני יענה לך במהרה..(-: Idan Shloman- WebMaster of SignUp Design my site : www.signup.co.il e- mail me: [email protected]

נתנאל12

New member
קראתי את הודעתך ו...........

יש לי בעיה כי אני לא ממש מבין בבניית אתרים ואני בסך הכל בן 12 שהתחלתי לבנות אתר באתר ששמו בננה בום ואני מבקש ממך שתמליץ לי על אתר שבו אני יוכל לבנות אתר אישי משלי שאני יוכל להעלות עליו משחקים ותמונות. בקטע של השרת וה-cuteFTP לא מצאתי באתר שנתת לי ולא יודע מה הכוונה לשרת? בבקשה תחזיר לי תשובה. נכנסתי לאתרך וראיתי שעדיין לא חידשת אותו. בכל מקרה תודה נתנאל

idanshloman

New member
טוב כנס לפה..

טוב כמה דברים .: 1. אם אתה רוצה ללמוד איך לבנות אתרים באינטרנט אתה חייב לדעת קודם כל HTML..זאת השפה שאיתה אתה בונה אתרים ..כנס לאתר שלי ותלמד..(-: 2. אם אתה רוצה לבנות אתר בלי ללמוד HTML כנס לנענע ותבנה שם אתר ( בבניית אתר עם נענע ..או איך שקוראים לזה..) 3. לא הבנתי אותך אני לא מעדכן ?!?!? ...האתר מתעדכן כל יום בלילה.. 4. זהו !!...כמה אני יכול לכתוב..(-: Idan Shloman- WebMaster of SignUp Design my site : www.signup.co.il e- mail me: [email protected]

נתנאל 12

New member
תודה ו.....

תודה לך עידן שענית לי על שאולותי וסליחה שאמרתי שהאתר שלך לא מעודכן.

tomerto

New member
המלצה על אתר ללימוד בניית אתרים

אני מאוד ממליץ על האתר של סיגל, בו תמצא מדריכים בשפה קלה איך לבנות אתר בסיסי ועד אתר מורכב. תכנס ל html למתחילים ותתחיל ללמוד בהצלחה !

finitos

New member
B-) עזרה ב-html

היי מה נשמע? קוראים לי ליעד ראובן! אז ככה אם אתה צריך עזרה בHTML אז אני איתך אם אתה רוצה לדבר באיי סי קיו אז: מס` איי סי קיו 117557551 ;-)

למעלה