איך מחליפים לECI?

azaria

New member
איך מחליפים לECI?

הבנתי שצריך לקבל אישור ממוקד התמיכה של WOW. מה צריך להגיד להם בשביל לקבל אישור? צריך לתאר בעיות מסוימות או שמספיק לבקש והם מאשרים בלי סיבה?

azaria

New member
יש לי סמסונג. רוצה ECI בשביל הניתוב

כי כמו שאתה יודע קופסת הלינוקס שלי מקרטעת. והחבר'ה במשפוּח'ה לא מאושרים כשהרשת עולה ויורדת באורכי גל יותר קצרים משל הבורסה...

dov98

New member
לך לבזקסטור וקרצץ -------->

קרצוץ עצבני

azaria

New member
קירצוצים בבזקסטור? בלי תמיכת WOW?

הבנתי שצריך אישור ממרכז תמיכת WOW שאכן יש סיבה מוצדקת להחלפה, ורק אז בזקסטור מחליפים. זה כבר לא ככה?

azaria

New member
קירצוצים בבזקסטור? בלי תמיכת WOW?

הבנתי שצריך אישור ממרכז תמיכת WOW שאכן יש סיבה מוצדקת להחלפה, ורק אז בזקסטור מחליפים. זה כבר לא ככה?

eladts

New member
אבל ל-ECI יש המון באגים בתור נתב

אתה גם צריך להיות מוכן נפשית לשגעונות שלו. למה שלא תקנה נתב משומש?

dov98

New member
לדעתי הבאגים לא יפריעו לו ------>

אם הוא לא מתעסק עם הדברים הנוגעים בדבר.

azaria

New member
NETMEETING והעברת קבצים בICQ

זה מה שאני יודע... יש עוד דברים שה ECI דופק? כי עם שני אלה אני יכול לחיות. אם אי פעם זה יפריע לי אני מחזיר את ה ECI לעבוד כמודם בלבד ומוסיף נתב. יד שניה או לינוקס או שעד אז כבר ירדו מחירי הנתבים למחיר של מנה פלאפל

Mike A

New member
ו- IRC

בעיות בהתחברות לשרתים מסויימים (שמקבלים רק 6667/6668).

azaria

New member
דוב, בזמנו אמרת שECI עובדים על זה..

יש חדשות? הם יכולים להעריך מתי יצא עידכון FIRMWARE?

dov98

New member
../images/Emo41.gifבררתי ../images/Emo13.gif ------------->

ולקראת סוף שבוע הבא אמור לצאת עדכון. העדכון ישלח אלי ויועלה לנטגורו. הכוונה שלאחר התקנת הFIRMWARE החדש בראוטר נעשה כאן ארוח של המקצוענים מECI וניתן להם FEEDBACK ONLINE כאשר התיקונים לזה ייצאו חודשיים לאחר מכן.

xslf

New member
מה הסיכון בשדרוג?

כלומר- מה הסיכוי שאחרי העדכון יהיה גרוע יותר ממה שיש כרגע?

dov98

New member
לא, לא יהיה סיכון לדעתם -------->

משום שהם כרגע מריצים את זה לנסיון אצלם. אבל...מי יודע? ולכן הארוח ולכן נודיע במידה ויהיו בעיות..... היתרון הגדול לדעתי הוא שכאשר החברה נמצאת בארץ יש קשר יותר טוב אל הלקוח. זאת הסיבה שפניתי אליהם לראשונה וזאת גם הסיבה שאני בקשר אתם.

dov98

New member
חוצמזה ../images/Emo104.gif -------->

אני מאמין שקיים עדיין כחול\לבן.

xslf

New member
נשמע טוב ../images/Emo13.gif

ושיעשו טובה- שישחררו אותו בפורמט שלא דורש חלונות, כי אחרת לא תהיה לי דרך להתקין אותו

למעלה