איך מחזיקים גם אותה? |טריגר|

ToryMaster

New member
איך מחזיקים גם אותה? |טריגר|

אני לא יודעת מאיפה זה מתחיל. היא... היא המלאך שלי, הסלע היציב בחיים שלי, מישהי שגם אם שנים לא דיברנו, אני יודעת שתהיה שם, ואני יודעת שאהיה שם בשבילה. מישהי שעשתה את כל הדרך החוצה מכל הפרעת אכילה, וטיפסה למעלה והיוותה לי איזה מודל. ובום טראח, הנה הנפילה שוב מתחילה. אני לא יכולה ולא מוכנה להניח לה ליפול, וזה לא משנה מה, אבל אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות בשבילה, והיא כל כך לא רוצה לשמוע אותי. אני יודעת שתגידו שאני צריכה קודם כל לחשוב על עצמי, אבל אנחנו מחוברות כל כך חזק, ואני לא יכולה לוותר עליה בשבילי, כי אז להחלמה שלי לא יהיה טעם, ואני אכעס על עצמי, והכל יתחיל מחדש.

איזה טעם יש להחלמה?

טעם מתוק? טעם חמוץ? מזתומרת "ואז להחלמה שלי לא יהיה טעם?" את מחלימה בשביל עצמך קודם כל, בסופו של דבר, וכל הדרך באמצע גם. אם היא נופלת בדרך, זה בסדר שתתמכי בה,וזה בסדר שתילחמי עליה, אבל אם שתיכן תיפולנה יחד (סחתין על ה"תיפולנה"...) מה יצא מזה? כלום. אם תשמרי על עצמך, ולא תיפלי יחד איתה, (א) ההחלמה שלך לא תהיה לחינם, ויהיה לה טעם טוב של הצלחה ו(ב) תוכלי את לשמש בשבילה מודל לחיקוי, לשם שינוי. במקום להפיל אחת את השניה, תרימו אחת את השניה (וזה מודל טוב לכל מערכת יחסים בין שני אנשים, לא רק של החלמה). תהיי חזקה גם בשבילה, לא רק בשבילך. אם את באמת אוהבת אותה, אל תניחי לעצמך ליפול משום סיבה. את חזקה, את יכולה! את חייבת לא ליפול בשביל הבריאות של שתיכן!
אפרוחה

ToryMaster

New member
זה אחד הדברים שמפחידים אותי

אני יודעת שלהחלמה יהיה טעם, אבל האם אני מסוגלת לשמור על עצמי, ובה בעת לשמור גם עליה?

אם...

זה לוקח כוח מההחלמה שלך אז עם כל הכאב, את לא זו שצריכה לשמור עליה. את לא צריכה להחזיק את ההחלמה שלה אם זה לוקח כוחות מההחלמה שלך. הטעם הוא במה שאת עושה. הדדיות חיובית היא דבר מאוד חשוב. את לא רוצה שהיא תיפול בגללך. אני בטוחה שגם היא לא רוצה. מי שומר עליה עוד?

ToryMaster

New member
אף אחד, נדמה לי

את מבינה? אני הייתי שם יום יום איתה בביצפר כשהיא התחילה את התהליך של הOA, אני הלכתי מכות עם בנות שהסכימו לתת לה אוכלים שאסור היה לה, אני באתי אליה אחרי ביצפר בתדירויות גבוהות כדי להקל עליה עם ההתמודדות בהתחלה. במקום מסוים, גם אני השקעתי בזה כל כך הרבה רצון, שאני לא מוכנה לתת לזה ללכת לעזאזל. אני מפחדת שאם היא תמשיך להדרדר, זה ישפיע גם עלי
.

אני חושבת...

שאולי את קצת נלחמת עליה את המלחה שאת צריכה להילחם על עצמך או שהיית רוצה שמישו ילחם ככה עבורך. זו הייתה ההרגשה שלי... ואת יודעת שצריך לערב מבוגרים נכון? את לא יכולה לשמור עליה ככה. זה גם לא עוזר לה. היא צריכה לקחת אחריות. זה חלק מהתוכנית. את צריכה ללמוד להרפות כדי שהיא תוכל להחלים באמת...

ToryMaster

New member
היא בת 21

מה הם יכולים לעשות? ואולי את צודקת, אולי אני נלחמת את המלחמה שהייתי רוצה שילחמו עבורי, אבל ככה הייתי פעם, באמת אוהבת אנשים באיזה להט, וזה משהו שאבד לי. ובאיזה מקום עושה לי טוב, הלהט הזה לעשות בשביל מישהו משהו.

את יודעת...

הם יכולים לדאוג לה. לעשות מה שהורים צריכים לעשות. מה שאת עושה. ופעמים רבות, וזה חשוב שתדעי, גם ילדים גדולים צריכים את ההורים ואפפחד הוא לא תחליף אליהם ואותם הם הכי צריכים בעולם. ותנסי לעשות באותו להט עבור עצמך. זה יעשה לך לא פחות טוב.

נשמת

New member
ויקי.

אני חושבת שהדרך הכי נכונה היא להמשיך לטפס על ההר ולהראות לה מה היא לימדה אותך. מה למדת ומה היא היוותה עבורך. להראות לה שהיא צדקה ואין שום סיבה שתסטה מהדרך. את- תמשיכי במסע ההחלמה שלך. ולה, רק תנסי לגרום לה לטפל בעצמה. אסור לך לטפל בה כל עוד את מטפלת בעצמך. אסור. היא עשתה. היא לקחה מחיר. אין לך דרך לשנות את דרכם של אחרים. שמרי על עצמך מכל משמר. ואולי, אולי תצליחי להיות שם לצידה עם חומת-מגן? אולי לקחת אותה כחיזוק שלילי? כלומר לראות בה עוד סיבה להחלמה. לשנות את ההגדרות. בהצלחה

למעלה