איך מורידים סימן של עט כחול

עגנון

New member
יש שמועה שטבילה

ממושכת של הכתם בחלב תועיל, לא ניסיתי , לא לוקח אחריות.

wildcat6

New member
קונים צבע לבגדים

שמים בדלי ומים ופשוט צובעים אותו מחדש לזהר עם הכביסות אחרי זה

KarinDi

New member
פאטצ'ים

דבר ראשון שלום וברכות על הפורום הכי שימושי באתר. הרעיון על המורדים משעשע אבל הרעיון אחלה, אם יש כתם קטן על בגד אהוב ולא רוצים לזרוק, קונים פאטץ'-חתיכת בד שנדבקת בגיהוץ או בתפירה. יש בכל צורה, גודל וצבע, בחנויות כמו "אודם". ברח' דיזינגוף בת"א יש חות שלמה שמוכרת רק את זה

מתרגשת

New member
וואאווו איזו מחמאה... הפורום הכי

שימושי... אני חושבת שזו מחמאה מדהימה

itaf10

New member
היי דונקי..אכן זו בעיה רצינית...

לכן, אין פתרון חד משמעי לניקוי, אולי ניקוי יבש במכבסה... עלה כאן רעיון של צביעה מחדש.... זו בעיה כאובה מאוד, יש לי את אותה הבעיה עם החולצות של בעלי... ואין פתרון... אם תצליח, אשמח לדעת גם כן...

inbal76

New member
מי שימציא שיטה להסיר כתם דיו מבגד

(ולא עם מספריים) יקבל פרס נובל, או לפחות ראוי שיקבל.

10shosh

New member
אם ככה אז לאמא שלי מגיע הנובל!!!

דיו מבגד מורידים כך: לוקחים מתנול (
זהירות זה חומר רעיל ביותר לא לשתות ולא לשים ליד ילדים !!!) מטבלים מעט צמר גפן או שופכים מעט על הכתם ושמים צמר גפן מתחת כדי שלא יכתים דברים אחרים ומכבסים
כתם הדיו כלא היה ! מובטח באחריות הבעיה קצת היא להשיג מתנול !!!

דליה 1

New member
לבעלי הכתמים...../images/Emo67.gif

אל תתייאשו. פנו ליצרני חומרי נקיון כמו סנו, למשל, ותשאלו אותם. חברות אחראיות ומוכרות יתנו לכם תשובות אחראיות

psa

New member
דון קיחוטה ,קראתי כרגע באתר

באנגלית את הרעיונות הבאים להסרת דיו מבגד: - התזת ספריי לשיער. או - השרייה בחלב (תנסה גם אם זה אחרי ,משום שלדעתי הכוונה לבצע זאת מיד עם גילוי הכתם ). או -צמר גפן טבול באלכוהול. או -אם המכנסיים בצבע לבן , ערבב לימון עם מלח ושפשף את מקום הכתם (בעצם מה שהצעתי להסרת כתמים בסירים =מלח לימון. מוכרים בפינת התבלינים. או -מסיר שומנים קר. הצלחה

psa

New member
שכחתי ,

-אם שום דבר לא עוזר ,לנסות לקחת לניקוי יבש ,אולי שם יהיה להם רעינות.

liti

New member
יש כמה חומרים שעוזרים

SPRAY & WASH- ג'ל (סטיק) אותו מורחים על הבד וממתינים כשבוע ואז מכבסים.
קרבונה של יעקבי- ספריי להסרת כתמים שמשאירים גם אותו למשך שבוע על הבד ואחר כך מכבסים (לפי ההוראות לא מתאים לג'ינסים). בדרך כלל שילוב של שניהם מוריד את הכתמים אך נדרשת המתנה של 3-4 שבועות ובנוסף יש להעביר את המכנסיים כמה כביסות.
ואגב, אחלה פורום!

מגבונים לחים של תינוקות..אני יודעת

שהם מורידים כתמים של דיו מבד (מנסיון) אבל כשהדיו עדיין טרי..שווה לנסות.

niniv

New member
תשרה את הבגד בחלב!!!

זה עובד בטוח כשהכתם טרי... כשהוא לא,,, אין לי מושג, אבל שווה לנסות....

למעלה