איך מורידים גופנים (פונטים) למחשב?

עינתוש

New member
איך מורידים גופנים (פונטים) למחשב?

אני ורצה להוריד מאתרים שונים פונטים למחשב שלי ולא יודעת איך? אני מגיעה לאתרים הרלוונטיים ואז מתקבל מסך שעליי לשמור זאת. איפה כדאי/נכון לשמור, איך מעבירים את זה לWORD לאחר מכן? אשמח לקכל התשובות המפורטות כדי שאוכל לבצע זאת. בתודה עינתוש

noam778

New member
כנסי לכאן...

http://run.to/noam מצד שמאל כתוב גופנים. או פונטים לא זוכר.. לחצי על זה ויש שם הסבר מקווה שזה מובן בהצלחה

Elishabb

New member
התקנת גופנים

שלום עינת- גופנים חדשים נתן להתקין במחשב דרך לוח בבקרה->גופנים->הוסף גופן חדש. עובדה אחת חשובה לא ידועה לרבים - התקנת גופנים רבים מאיטה את פעילות מערכת ההפעלה. הסיבה היא שבזמן העליה מערכת ההפעלה טוענת את כל הגופנים המותקנים בה, דבר המאריך את זמן העליה ומקטין את כמות הזכרון הפנוי לפעולה. הדרך הפשוטה להתגבר על בעיה זאת היא להתקין את הגופנים זמנית לצורך השימוש המידי ולהסיר אותם בגמר השימוש. פעולה זאת ניתן לעשות בעזרת עזרים המיועדים לכך. תוכנה יעילה כזאת היא FontLoader, תוכנה חופשית המאפשרת נו לארגן את קבצי הגופנים לקבוצות, לטעון אותם זמנית להסיר אותם מהמערכת תום השימוש. את התוכנה תוכלי להוריד ולהתקין מהקישור המצורף. שימי לב - התוכנה חופשית לשימוש אבל דורשת סיסמה בזמן ההתקנה. קראי היטב את ההנחיות בדף המקושר. בהצלחה אלישע

nivsh

New member
לא הצלחתי להבין איך משיגים סיסמא

האם רק בתשלום או שיש דרך אחרת לי זה חשוב מאד יש לי מאות גופנים בתיקית fonts אם זה בתשלום האם יש תוכנה אחרת חופשית? תודה טלי ההסברים שלך הקוליים עוזרים מאד אייך אתה עושה זאת?

Elishabb

New member
fontloader התקנה

מצרף מסמך על התוכנה. יש קישור להורדת התוכנה והסיסמה מודגשת בצהוב אלישע

למעלה