איך מוכרים אוטו בן 11, יד 3 אחרי תאונות?

איך מוכרים אוטו בן 11, יד 3 אחרי תאונות?

זו שאלה רצינית. לא עובד אליכם. ההורים שלי רוצים למכור את האוטו והוא לא מציאה גדולה
איך הייתם מפרסמים את האוטו ואיפה?
אגב, האוטו עשה מעל 250,000 ק''מ

תודה

bulb

New member
שתי דרכים (אפשר במקביל):מודעה בלוח יד-2 עם

תמונה (אנשים רבים לא מתייחסים למודעות בלי תמונה) ומחיר אטרקטיבי.
לשים את הרכב ברחוב ראשי עם שלט מכירה ברור (מס. טלפון בגדול אמור להספיק). מומלץ להקפיד שהרכב יהיה נקי מבפנים ומבחוץ, גם אם הוא מעוך.
בהצלחה.

השאלה כאן איזה תאונות ?

במידה וזה רק מעיכות ושפשופים מכל צד - זה שטויות,אין לזה משמעות.כי כמעט בלתי אפשרי לעבור 11 שנה בלי שאיזה נבלה תהרוס לך את הפגוש,למשל.
כמו שאמר כבר גולש אחר - לפרסם גם בחלון וגם ביד 2 (חשוב מאד -עם תמונה!) ולדאוג לנקיון פנימי וחיצוני.וכמובן לבקש מחיר אטרקטיבי כי אם תתעקשו על מחירון זה מין הסתם לא יעבוד....

ולגבי 11 שנה -אל תזלזל.יש ויש.ברשותי רכב בן11 שנה שמור ומטופל בקנאות,מבריק כמו חדש בפנים ובחוץ.וכן,אני יד 3.רק אתמול שני אנשים שאלו האם אני רוצה למכור (ואני לא,גם לא מעל המחירון).

זאת טויוטא. עברה תאונה מקדימה, כל הפרונט

הוחלף
בנוסף עברה מעיכת פח באחת הדלתות, זה תוקן אצל הפחח אבל התוצאה לא משהו...
תודה אנחנו ננסה את מה שהצעתם

כן, אני יודע שיש מכוניות שמורות בהרבה מהאוטו הזה....לאבא שלי יש חיפושית ישנה מודל 1970 שהיא כיום רכב אספנות, מנוע מקורי, כל הזמן רוצים שימכור והוא לא מסכים
שסק

the1wave

New member
עם ישראל אוהב טויוטה - תהיי אופטימית

הטויטות מהשנים ההם סך הכל נחשבות לסוס ברזל אמין .
אמא שלי מכרה לפני כשנה מזדה לנטיס בת 9 שנים ,2000 סמ"ק שגם חטפה קצת ואפילו היתה "נגיעה בשלדה" מאחת המכות .
בלי להסתיר שום מידע מהקונה - תוך 4 ימים הרכב נמכר .ובמחיר בהחלט הוגן לשני הצדדים.
אמנם היה לה קילומטרז' נמוך והיסטוריית טיפולים\תיקונים מתועדת, אבל בכל זאת - 4 ימים !
היא פרסמה ביד 2 .
אני שבאותו הזמן ניסיתי למכור את הפז'ו 307 השמורה שלי הייתי אכול קנאה .
אוהבים כאן מזדה וטויוטה .
כמו שכתבו למעלה - תנקו את האוטו מבפנים ובחוץ ,פרסמו ביד 2 במחיר נמוך מהמחירון ,אבל לא 50% ,לדעתי 10-15 % פחות ממחירון .
למי שיטלפן תסבירו בדיוק מה עבר על האוטו וגלו נכונות להתפשר עוד .

יהיה בסדר .

נשמע כמו תאונה רצינית.

כמו שכבר כתב לך דרור - מתחילים בחצי מחיר ויורדים לפי המצב.חשוב מאד - לא להסתיר את התאונות!גם אם הקונה הפוטנציאלי לא ייקח את הרכב לבדיקה.תספרו לו את הכל.
ושיהיה בהצלחה!

© DrorZi

New member
מתחילים בלפרסם אותה בחצי מחיר כנראה

ויורדים לפי השוק
זו הדרך שאני חושב עליה

דרור זי

למעלה