איך מגיעים מתח"מ פ"ת למפגש הפורום ?

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member

ב"ה

oren*

New member
כתבתי שהוא יוצא מבלינסון, לא מתחנה

רגע הוא יוצא מתח"מ פ"ת ? וכמה......
ב"ה זמן לוקחת הנסיעה ????
מרכזית (אם אני זוכר נכון יש מוניות שרות מתחנה מרכזית פ"ת לחולון). ביום שישי נפתח נתיב התחבורה החדש בז'בוטינסקי, כך שאין לי מושג כמה זמן תיקח הנסיעה (אם יהיו פקקים, אנשים יעמדו בתחנות הנכונות, לא יהיו טרקטורים ומשאיות על הכביש וכו...).

צחקן

New member
ומתי אני צריך לצאת ?

מרכזית (אם אני זוכר נכון יש מוניות שרות מתחנה מרכזית פ"ת לחולון). ביום שישי נפתח נתיב התחבורה החדש בז'בוטינסקי, כך שאין לי מושג כמה זמן תיקח הנסיעה (אם יהיו פקקים, אנשים יעמדו בתחנות הנכונות, לא יהיו טרקטורים ומשאיות על הכביש וכו...).
ומתי אני צריך לצאת ?
ב"ה ב8:00 ? ב 7:30 ? ב 8:30 ? 9:00 7:00 ?

mister K

New member
לא שזה יעזור לו

לפי אתר דן - קו 243 מבלינסון לחולון
לא שזה יעזור לו
מכיוון שלקו 243 שתי נסיעות בלבד בימי שישי (ב-10:30 וב-13:15 מבית העלמין ירקון, ולא מבילינסון) ושתיהן מגיעות עד תל השומר בלבד. עצתי לצחקן היא לנסוע מפתח תקוה למסוף רכבת מרכז באחד מקווי דן הבאים: 50, 51, 82 או 350. ושם להחליף לקו 73 או 173 של אגד ולנסוע איתו עד שד' בן גוריון בחולון. מרחק הליכה מהמוזיאון שבחניון אגד.

ליילנד

New member
אוטובוסים מחייכים

אם אין תמונות של אוטובוסי "דן" אני
אצרף כמה תמונות מהאתר: http://telavivyafo.up.co.il/ בתמונות: 6221 ו 7166.
אוטובוסים מחייכים
wow, כמה אהבתי את החיוך על האטובוסים, זה היה נהדר להעלאת המורל ולקצת אופטימיות שחסרה לנו, גם אני צילמתי שניים נורא נחמדים, אין לי סורק לכן לא אוכל לשלוח לפורום.

mister K

New member
אתה טועה ידידי

קו 33
אם אני לא טועה זה כבר לא קו של דן תקנו אותי אם אני טועה
אתה טועה ידידי
קו 33 נשאר אך ורק בדן! וחבל שבדן לא נשארים גם כל הקווים האחרים שנלקחים ממנה מחר. מחר יום עצוב ביותר לתחבורה הציבורית בגוש דן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה